Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

rundmg odpad!

pruhledny dej, trapny humor, ujeta pointa, (pro me) velice nesympaticky hlavni hrdina.. proste tragedie, dokonce s ohledem na to, ze se jedna o romantickou komedii. ()

zmates

McConaughey je v některých filmech vážně k nesnesení, zde mu role suverénního frajírka padla, tedy dokud suverénním frajírkem byl, napraveného citlivku mu bylo opět těžko uvěřit. Příběh lehce přihlouplý, až roztomilý, vtipných momentů se taky pár dostavilo (lepší by bylo, kdybychom si jich většinu neprohlédli už v traileru), Jennifer Garner je kus sympatické paní a Micheal Douglas je zkrátka šéf! V romantických komediích vyšší střední třída. ()

MRPitivier

Jennifer Garner je ozdobou tohoto filmu, její krása a svůdnost! Dále Matthew McConaughey je velice vtipný, jeho styl života a ideály, jeho nemravnost, upřímnost, sobectví... vážně dobře zahráno! Romantická komedie je velice vtipná svými dialogy a střety ideálů dvou bývalých milenců!!! Na každého jednou dojde i na Matthewa McConaugheyho! Pobavíte se! ()

KdG

Slabota, naprosto předvídatelný děj, málo vtipné, ty vsuvky s duchama jsou trapné a sladkej konec je málo uvěřitelnej. ()

merlinovic

Začalo to jakž takž zajímavě, sice tisíckrat omleté téma, ale alespoň to byla sranda než se do toho začali vkládat duchové a začali Matthewa napravovat pak už se to změnilo v neskutečné klišé s koncem na zvracení který zachránila už jenom Keiko v scéně běžící v titulkách. No musím dodat, že romantické filmy nejsou zrovna moje parketa takže pro někoho kdo je, žere je to dívatelný. ()

Zombiepod

Veľmi milé prevedenie vianočnej koledy do moderného romantického amerického trendu, ktoré pozdvihne náladu, neponúkne v podstate nič čo by si človek z filmu vzal a vlastne ani žiadny nadpriemerný filmový zážitok. Má to však peknú atmosféru, výborného Douglasa a šťastný koniec. Čo viac si v sobotu večer priať :) ()

Masety

Někdo mě na tendle film vytáh do kina, tak se přece za ty prachy nemůžu a nechci nudit potažmo prudit. Nasadil jsem nasládlej úsměv, cucnul si koly a vesele jsem pozoroval, co se mi před xsichtem mihotá za srandu. Radši mě ani nenapadlo, že by se mi film nemohl líbit. S tímto rozpoložení pak můžu koukat na jakejkoli film, mít to tak u každý blbosti, co sem za život viděl, to by byla pohoda. Z faktu, že to není bůchví jak báječnej film, nám vychází milá nepřímá úměra: čim míň hvězd dám, tím ze sebe udělám většího blbce, že jsem na to vlez = 4*. Ha.. Ha.. zase jsem se předávkoval nevtipnou kaší, takže teď se vynasnažím objektivnějšího hodnocení, i když to přes ty moje růžové brýle, které se mnou opravdu v kině byly, nepůjde na 100%. Film určitě měl slabší chvilky, nerozhoduju se mezi 4 - 5*, to bych musel bejt, ještě k tomu všemu, na plech, zároveň mě ale také dokázal rozesmát i potěšit, tudíž jsem po konci filmu neměl pocit vyhozených peněz, a to musím u romantického filmu ocenit. ()

popos

Původní Vánoční koleda se mi líbila,ale aby byli do romantické komedie přidáni duchové v podobě bejvalek,to se mi vážně nelíbí a přijde mi to ubohé. Ze začátku se mi film líbil a během něho proběhli i velice vtipné scény,co si budeme nalhávat,scéna jak se rozchází s třemi dívkami byla vtipná a možná,kdyby se tohoto děje film držel i nadále,mohl by se povést mnohem lépe. ()

Dendulkaa_

Hezky plynoucí romantická komedie,. Nevim jestli to je Matthewem, kterýho mám ráda, ale mě se to opravdu líbilo a bavilo mě to. A Emma Stone vypadá opravdu otřesně :D ()

Daginka

Neklasicko-klasický scénář romantické komedie. Máme tu jednoho hajzlíka - klasika, jednu svatbu - klasika, jednu hodnou buchti - klasika. Pak tu ale nastupují ''duchové'' minulosti, současnosti a budoucnosti hajzlíka - což není klasika. Dá se říct, že tenhle nápad tomu přidal docela zajímavé grády, včetně dokonalého a zábavného ''ducha'' Emmy Stone jako Allison Vandermeershové. :-) Výkon Michaela Douglase nadprůměr, výkon Matta McConaugheyho průměr. A oslňující Jenn Garnerová jako třešnička na průměrném dortu. Chtěla jsem dát 4 hvězdy za nápad, dokud ve filmu nešly klasický dojímavý pindy:,,Bla, bla, bla... Bolest, kterou ucítíš, se nikdy nevyrovná, bla bla bla bla bla...''. Kdyby tam bylo místo toho nějaké zábavné ozvláštnění, tak to na 4 hvězdičky je. 65%. ()

Anianna

Film seskládaný snad ze všech klišé, jaké v tuctových romantických komediích Amíci dokola omílají. Už ten důraz kladený na svatbu. Z těchhle vztahových námětů vždy vychází jednoznačný cíl - svatba. A vždy je tam někdo, komu se v závěru musí rozsvítit a říct si, že svatba je ta nejvyšší životní hodnota... Čistá láska, žádná faleš, spousta družiček, krásná nevěsta... A hlavně nezbytná honička na závěr. Nevěsta přece nesmí utéct, i kdyby se měl hlavní hrdina zabít v autě. Teď mě napadá, zda v době hyperkorektnosti a genderové vyváženosti není problém, že se v polovině amerických komedií nevěsta nahání, aby byla před ten oltář konečně postavena. Ani hvězdná sestava nezachrání celkem nudný scénář. Snad jen ta duchařina se v pár momentech povedla. ()

Jerris008

uživatel "lesumir" mi mluví z duše.... Jen bych ještě dodala, že se mi chtělo víc dojatě brečet než smát, nejspíš jsem beznadějná romantička nebo jsem měla jen slabou chvilku, každopádně film se mi líbil, i když byl lehce přeslazenej. ()

adri_anna

Romantický? -možná... komedie? -kde?? podle mého tento film - co do děje - hraničil s trapností.. rozhodně se zde nevyskytovala žádná scéna kdy by se divák rozesmál..dejme tomu že ještě pousmál.. na druhou stranu pokud si chce někdo odpočinout a absolutně nezatěžovat mozek u nákého filmu, je to tenhle.. 1+ (druhá hvězdička za Michaela v roli strýčka..) ()

tombarider

je to proste romanticka komedie, a s tim clovek diru do sveta neudela, ale predevsim diky roli michaela douglase davam tri hvezdy, zas tak spatny to nebylo.. ()

LukKon

Priemerná trojhviezdičková komédia s nie príliš inteligentným námetom, ale o to lepšími hlavnými hercami, ktorým to navyše spolu seklo a príjemne im sekundovali aj ostatní na čele s Michaelom Douglasom. Trochu som si musel zvyknúť na objavovanie sa duchov, ale inak bolo vcelku fajn. Trošku mi vadila tá emotívnosť v druhej polovici filmu. PS: Nepripomínalo vám to miznutie duchov Edwarda z New Moon? ()

Cortesz

Nudná romantická komedie, které ani nepomohlo přítomné nadpřirozeno, které zde bylo spíše trapné. K hereckým výkonům nic nemám, zahráli to všichni tak jak měli, ale McConaughey je pro mě a vždy byl nesympatický krasavec, kterej zde ke všemu působí velice nesympaticky, ale mělo to tak být. Nejpůsobivější na celém snímku byl Michael Douglas v roli přisprostlého strejdy a scény s ním byly to nejlepší, co je na filmu k vidění. Zbytek sem spíše prozíval. ()

Problémové filmy

Problémové filmy