Pevně se připoutejte, protože vás skupina agentů s nadpřirozenými schopnostmi vezme na napínavý a vzrušující výlet. Dobrodružství začíná ve chvíli, kdy Cassie (Dakota FanningVálka světů), která vidí do budoucnosti, přesvědčuje Nicka (Chris EvansFantastická čtyřka) s telekinetickými schopnostmi, aby jí pomohl ukořistit kufřík s tajemstvím za miliardy dolarů. Aby předstihli vládní agenty, musí do akce zasvětit i Alyssu (Camilla Belle10 000 př. n.l.), která dokáže ovládat cizí myšlenky. Právě ona může být jejich spásou – nebo prokletím. Ve vedlejší roli dokonale strhujícího filmu Push se objevuje na Cenu Akademie® nominovaný Djimon Hounsou (Krvavý diamant). (oficiální text distributora)

Eeve

Hlavne kvôli tomu, že motív paranormálnych schopností vo filme je jedna z mojich obľúbených, považujem tento film za dosť veľké sklamanie. Pocitovo nulové, ako u diváka, tak medzi postavami navzájom, pár dobrých scén by sa dalo spočítať na prstoch jednej ruky. Keď konečne našli nejakú originálnu scénu, opakovali ju do zblbnutia. Takisto finále som si predstavovala napínavejšie. Osadenie ok, Chrisa Evansa mám rada, Dakota sa snaží ako vie, ostatok priemer. Takisto scenár dosť sklamal, vrchol všetkého sú občasné nelogičnosti, ktoré bijú do očí (ten ich plán na zmiatnutie "holky s lízatkom" odporuje všetkým logickým doterajším vedomostiam o "videní do budúcnosti", ktoré sme zatiaľ mali tú česť vidieť). Naozaj som vrele dúfala v oveľa bombastickejšie poňatie tejto tematiky, čo by si aj takýto film zaslúžil, no dostala som namiesto toho nemastnú-neslanú scifi-rozprávku, na ktorú za chvíľu zabudnete. ()

bezprezdivky

Vymyslete si superschopnost a já o tom natočím film ........... Děj moc nedrží pohromadě a logika si sem tam odskočí na panáka. Dakota Fanning v přechodu mezi školačkou a ženou vamp. ()

notozjano

Takže podle mě je to spíše fantasy než sci-fi, ale budiž. Na zabití nudy zcela dostačující, stopáž je ideální, akce není špatná a i děj dokáže překvapit. Pěkně si to chlapec naplánoval. Co mě ovšem docela vadilo, byli ti uřvaní číňani. Mezitím, co ostatní využívali své schopnosti pomoci svého intelektu, tak tihle idioti pouze otevřeli hubu a toť vše. Ale dávám 4, protože mi připomněli bejvalku, když měla krámy a já se slušně pobavil. ()

Norzog

No, nic moc jsem od toho neočékaval, ale film se nakonec vykreslis ještě hůř - celou dobu se nic neděje, dialogy jako by vypadly z úst Uwe Bolla a scénář jako takový je naprostý průměr typických béček. Ani Dakota nám situaci nezachraňuje, ale na to ani v tomto snímku neměla možnosti. ()

svist10

Push je jedno z velkých zklamání. Námět vypadal jako o něco vysokorozpočtovější klon Heroes, místo toho vzniklo zmatené dobrodružství s krkolomným dějem a bezradnými herci. K Evansovi se nechci vyjadřovat, Dakota Fanning je neskutečně otravná (a těžko říct, jestli za jí to předepisuje scénář, pokud ano, je to výkon na oscara) a Camilla Belle 90% svého partu odehraje očima. Už 10 000 B. C. z mého pohledu zajistila hvězdičku navíc, zde tak činí stejně. Triky odpovídají budgetu a akce? Pár dobrých nápadů a zajímavé reálie skýtaly mnoho možností, ty ale bezpečně zabila mdlá režie. Z vod (pod)průměru tak vyčnívá jen konflikt na rybím trhu díky zajímavému detailu rozprskávajících se ryb. Mmch., všiml si někdo, že totálně zazdili záchranu Cassieiny matky? Snad příprava na další díl. Pokud vznikne ve stejném týmu, pokud vůbec, já ho vyhledávat nebudu. ()

207

Zo začiatku svižný sci-fi thriller postupne strácal na intenzite a chvílami sa mi bohužiaľ zdalo že sa pozerám na B-čko. Jednoducho ma to asi minulo. No triky i Chris s Dakotou sú v pohode. Horšie to je so scénárom - ku koncu sa to zamotáva a vy nechápete kto má akú vlastnosť, čo tu tento robí, a prečo to robí. ()

Adams

supr. úvodní popis filmu je úplná kravina. zajímavý a pěkně propletený příběh s vynikající pointou. navíc výborná hudba ()

freezer02

Další z řady filmů s hrdiny se superschopnostmi. Je to mnohem slabší než X-meni i než Fantastická 4. Přesto se na to dalo koukat jakožto na jednohubku 50% ()

hrabě_olaf

není to až tak pitomé, jak se tu popisuje. domyšlené (dnes ve filmech vyjíměčně) časové paradoxi, značí, že u scénáře někdo přemýšlel, Bohužel na úkor dějové linky, kde prakticky asi 30min bloumáme po honkkongu semo-tamo. sice se něco málo děje, ale... /// 3 je dobrá --- p.s. místy zajímavá kamera (až dokumentární?) ()

4sAd

Ano, přiznám se. Heroes ani 4400 jsem neviděl. Ani jeden, jediný díl. Díky tomu nemůžu srovnávat a proto s čistou hlavou mohu napsat, že Push mě vcelku překvapil a jsem zvědavý, co se z toho vyvine... ××× Put your gun in your mouth. Pull the trigger. Za 4*. P.S.: Hudební doprovod je prostě výborný... ()

pavont

To teda nevyslo. Reziser akoby sa nevedel rozhodnut co tocit a skumal to za chodu. Mizerny scenar a o deji skoda hovorit. Na akcnak malo akcne , na dramu malo dramaticke. Proste zlepenec vsetkeho a nicoho. Fakt som sa nutil pozerat do konca a cakal co pride. A tu prekombinovanost dosiahla vrcholu. Dve hviezdicky davam za niektore podarene akcne sceny. Konkretne dva. A poprosim nenicte komiksovy svet takymito hovadinami. ()

shinlove

Sečteno, podtrženo = Průměrný americký film, který svou dobrodružností spadá téměř do puberťáckého žánru. Ale tam spadnout nemůže, protože na to je v něm moc krve a smrti. Takže do jaké věkové kategorie vůbec film spadá? Děcka z něj nic nemají, dospělí už vůbec ne a nudí se u něj... Nikdy bych nečekal, že budu dávat průměrnou známku u filmu s Dakotou Fanning, ale bohužel to musím udělat. 5/10, takže výsledná známka 3* je až až. ()

Pavlo

Film, na ktorý som sa veľmi tešil, pretože sľuboval to najlepšie zo seriálu Heroes a filmov X-men, ale dopadlo to veľmi slabo. Herci tam hrali aj nehrali, dej sa snažil ponúkať viacej než mohol a bol dosť predvídateľný pomaly už na začiatku. Aspoň tie efekty boli na dobrej úrovni a spolu s hercami pozdvihujú snímku na priemerný pozerateľný film. ()

brody1988

Ta 1 malinkatá hvězdička je za ,,Řvouny´´, kteří mě rozesmáli jako málo co. Ale to bohužel asi nebyl režisérův záměr :) ()

magicDust

podľa mňa dobrý film, ktorý ale nie je z môjho uhlu pohľadu natoľko kvalitný aby si zaslúžil viac ako dve pozretia :D ale je to môj subj. názor, takže nie je nutno sa ním riadiť :). Celkom fajn vyzobrazené napdprirodzenné schopnosti a ako nimi zaobchádzať, ale to je asi tak všetko efekty fajn, aj prostredie no musím súhlasiť s milky že skutočne záležií na každom z nás ako im to zožerieme :D resp. do akej miery sme schopní im to žrať :D:D:D a tiež v tom že obaja máme radi nadprirodzené schopnosti a pokusy je to pravda mne sa tam ale hlavne aj to prostredie páčilo v akom to bolo natáčané :) ()

Tomulka

Opět další nevyužitý potenciál. Postavy jen povrchně pojaté, záporáci velmi dilní a stejně nevyhrají a gradace děje špatně zrežírována. Celkově film opravdu působí jako předzvěst druhého dílu a nebo pilot seriálu. Avšak koukat se na to dalo mělo to slušné tempo a nebralo se to moc vážně. ()

Igor ví, jak to bylo s Frankensteinem

Igor ví, jak to bylo s Frankensteinem

07.09.2012

Klasický hororový román Mary Shelleyové byl zfilmován už nespočetněkrát... a ještě nás pěkných pár verzí čeká. Každá bude jiná. Nedávno dotočené I, Frankenstein australského režiséra Stuarta… (více)

Režisér Sherlocka cestuje časem

Režisér Sherlocka cestuje časem

15.08.2010

Paul McGuigan (foto) svými prvními filmy (u nás známe hlavně Nabít a zabít) sice zaujal, ale velkou díru do světa neudělal. Push vyloženě zklamalo. Za zářivý comeback však můžeme považovat režii dvou… (více)

Filmové kočky: Nová generace

Filmové kočky: Nová generace

27.01.2009

Jen předevčírem jsme psali o možné trojce Charlieho andílků, ve které by Drew, Cameron a Lucy dostaly mladší posilu. Už se i ví, kdo by to měl být – o filmovou kariéru se pokoušející Rihanna. A to… (více)

Bourne potkává X-Men

Bourne potkává X-Men

16.06.2008

Tak by se dal zjednodušeně popsat sci-fi thriller Push, který právě natáčí Paul McGuigan (Nabít a zabít). Odehrává se v tajném světě psychické špionáže. Chris Evans hraje mladíka Nicka, jehož otec… (více)