poster

Dvojí hra

 • USA

  Duplicity

 • Německo

  Duplicity - Gemeinsame Geheimsache

 • Slovensko

  Dvojitá hra

Thriller / Romantický

USA / Německo, 2009, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Traffic
  *****

  Potěšení ze sledování filmu tu neplyne pouze z rafinovaně vykonstruovaného scénáře plného podfuků na divákovi, ale minimálně stejnou měrou z jedinečnosti dialogů a replik, které Gilroy svým postavám vkládá do úst. Po fantastickém Michaelu Claytonovi tenhle režisér/scénárista opět prokazuje výjimečný cit pro jazyk a rozhovory skládá z výsostně originálních a přesto uvěřitelných vět. Nutno vidět v původním znění, především pokud se v podobných lingvistických hrátkách taky vyžíváte.(2.3.2010)

 • sheen
  ***

  Dobře zamotaný, natočený a zahraný špionážní thriller/komedie?. Clive a Julia jsou parádní dvojka. Místy jsem se lehce ztrácel, ale to k tomu patří:)(5.10.2009)

 • D.Moore
  ****

  Mazaná podívaná plná mazaných a ještě mazanějších lidí, kterým jsem, přiznám se, nejednou naletěl. A ačkoliv mě nejvíce pobavily úvodní zpomalené titulky s Paulem Giamattim a Tomem Wilkinsonem, nemůžu rozhodně říct, že by mě zbylé dvě hodiny nudily. Clivu Owenovi (který mi v Dvojí hře mimochodem svým herectvím dost připomínal Harrisona Forda, což nebylo na škodu) a Julii Roberts to spolu slušelo, Tony Gilroy opět dokázal, že je stejně dobrý režisér jako scénárista, líbil se mi i Newton Howardův soundtrack a neustále flashbacky, které tomu, co jsem viděl před nimi, dávaly úplně jiný smysl... Jsem spokojený.(17.3.2012)

 • Lynn
  **

  Velké zklamání. Čekala jsem zábavu, ale byla to spíš otrava. Snaha zpřeházet dějové linie jen o to víc odhalila, jak by byl děj plytký ve chronologickém řazení. Jenže co hůř, otravné byly i obě hlavní hvězdy - nepamatuji se, že by mi někdy předtím byla Julie tak nesympatická a nevěřím, že může Clive vážně tak přehrávat. Ale veřím, že tohle byl jen omyl, a že příště přijde Tony Gilroy opět s takovým kouskem jako byl jeho debut Michael Clayton.(18.5.2009)

 • Botič
  ****

  Tony Gilroy met Ocean´s 12 or else who laughs last laughs best. Příběh o těžkém životě tajných agentů odvyprávěný na přeskáčku v příjemné špiónské mozaice, která si mě svými posledními minutami naprosto získala... 7/10(25.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace