Parta mladých teenagerů se společně utáboří u osamělé farmy, kde žije pouze pár osadníků. V odlehlé lesní kůlně naleznou táborníci skříňku se sbírkou krátkometrážních snímků, které si pustí na promítačce u filmů uložené. Filmy vypadají jako snuff (někdo na nich mučí a vraždí mladé kempaře), ale hrdinové to pokládají pouze za dobrý trik. Později však začnou nabývat dojmu, že filmy jsou opravdu reálné ... V tu chvíli je jim v patách již šílený maniak a chystá se z nich udělat další "hlavní hvězdy" své zvrácené sbírky. Jedná se o velice brutální a násilný horror z okrajové odnože horrorů zvané explotation. (Flipnic)

2-Xtreme

Niečo takéto asi chcel natočiť Roth ked spáchal Hostel. Tam mu to vyšlo na 40% a Carver o čosi lepšie na 60%. Verím tomu, že keby rejžo Franklin Guerrero Jr. mal taký rozpočet čo Eli tak by z filmu bol poriadny kus exploitationu. Teraz z toho bolo dosť cítiť amatérčinu a slabý rozpočet(obzvlášť pri úderoch kladivom). Pravdu povediac mám rád nízkoročpočtáky a oto viac si ich vážim. Pretože za to málo čo majú sa dokážu rovnať "velkým" hororom. Saw dal lacným hororom krásny príklad ako upútať diváka aj pri malom rozpočte a Carver sa toho drží do puntíku. Jednoduchý(i ked v tomto prípade nie moc originálny)dej, poriadne násilie a samá špina naokolo. Na francúzsku vlnu násiliných hororov to ešte nemá, ale nebolo k tomu daleko. Mňa film len milo prekvapil a hovorím.. dajte tomu chlapíkovi aspon 4 melony a natočí riadny horor. ()

Snorlax odpad!

Tahle filmová chuderka musela mít opravdu nízký rozpočet, ani na jednoho pořádného herce nebylo. Pravda je, že nejblbější na celém filmu je scénář, smysl by mohl dávat snad jen po rychlém vypití lahve rumu. Raději dvou. Subžánr hixploitation samozřejmě není založen na třeskuté logice, ale co je moc, to je moc. Četné momenty jsou úsměvné, některé vyloženě k smíchu (to když chcípáček prorazí lebku nožíkem na chleba, pravda, před tímto kouskem s ním bez zjevných potíží upižlal nohu). Tvář exploitation se snaží zachránit jediná scéna lacerace varlete. Zbytek je buď nuda, nebo nechtěná sranda plná amatérského zpracování a žánrových stereotypů. Aha, pardon, nafoukaná blondýna sejde ze světa až jako druhá, takže jaképak klišé. Bohužel nejděsivějším na celém filmu zůstává kvalita scénáře. Z druhého místa ji dohání herecké výkony. Pro filmového fanouška má tento snímek nulovou hodnotu. Zdá se, že ani začínající sadista se příliš nepřiučí, pokud by chtěl postoupit do druhého levelu a rozšířit si znalosti, zde mu pšenka nepokvete. ()

PetrPan odpad!

Bez dovolení bych parafrázoval svého jinak oblíbeného Flipnica: Carver je ukázkový příklad čisté kraviny, naštěstí to není příliš rozšířený a už vůbec známý horor a zcela po právu se nedočkal a ani nedočká výrazného hodnocení, nynějších 50 % je stejně přespříliš. Můj osobní názor na tuto extrémní pičovinu je veskrze negativní. Těžko říct komu je tento film určen, možná snad příznivcům studentského filmového braku. Je faktem, že film se pokouší chvílemi vykrádat několik hororových klasik, ale to se dá říct téměř o každé řezací blbosti. Parta nesympatických idiotů se utáboří kdesi v lese, prý je to i tábořiště, to byste museli vidět:) a p o několika nezajímavých dějových kličkách se se setkávají s "groznym vraždícim monstrem" v podobě tlustého debila, jenž si nasazuje na hlavu jakousi sado-maso masku kříženou s brýlemi od plynové masky a fešák to je, tempo vyprávění je přímo vražedné a tak skoro nemáte čas se seznámit s nádherně vykreslenou psychologií jednotlivých postav - silácký debil, blbá děvka, uvědomělá blbka, cool debil a jeho překvapivě ustrašený bratr, mimochodem také debil, po strhující představovačce nakonec dojde i k samotným vraždám a stojí to teda za to, kleštěmi vyloupnuté varle, které se samo rozprskne na milion kapiček je až poetickým příkladem režisérovi invence a dobrých nápadů, co na tom, že ve skutečnosti by se varle po stisku kleští přece jen chovalo trochu umírněněji, ale tak zřejmě hrdinovi hučelo v klacku, jinak film má drobné logické díry velikosti medicinbalu či tak nějak, ale samo, kvůli tomu se to přece netočilo, tady je vše jasné od začátku a tak sledujeme šíleně otravný souboj vymatlanců s mentálně postiženým soupeřem a vyhraje ten co má víc pod čepicí, hádejte jednou, kdo to asi bude. Herecké výkony mi silně připomněly první řadu Ordinace v růžové zahradě, prostě velká dávka emocí, o nějaké atmosféře se ani nedá mluvit a výtvarné ztvárnění ( btw. mimochodem zajímavé slovní spojení:) málem strčí do kapsy i triky z Cesty do pravěku. Co bylo ale opravdu brutálním útokem na diváka- zvuky , oběti řvou víc než jinde a ta otravnost se vám zařeže až do morku kostí, ještě že mám tlačítko Volume s volbou mínus. Samotné finále je pak něco tak neuvěřitelně imbecilního, že už jsem něco takového dlouho neviděl a ihned jsem Carvera zařadil do své krabičky nejblbějších filmů vůbec, Carver stojí někde na pomezí filmů od Asylum a dosud nenatočených hororů v šuplíku Zdeňka Trošky. TOHLE JE OPRAVDU VOLOVINA !!!! jak pro běžného diváka, tak i pro milovníky žánru .... ale jsou tací, kteří to vidí jinak, každému tedy co jeho jest, co je Flipnicovo, náleží Flipnicovi a na nás ostatní zbývá ten běžný zbytek :) ()

klerik

Sľubný začiatok, potom priveľa vaty. Bola chyba robiť z tohto celovečerák. Záver slušný, pointa debilná a zbytočná... Ak to berieme ako amatérsky film, zaujímavý počin, ale hodina na zoznamovanie sa s postavami a prostredím je príliš veľa... ()

heyda odpad!

Pochopil bych, kdyby se jednalo čistě o debut nějakého studentíka filmové školy, který se vyžívá v exploitation. Tohle ale nechápu. Trapnost, totální amatéřina, kamera strašná, herci o ničem, hromada chyb a klišé. Totální brak. Tohle se přece nemůže líbit žádnýmu alespoň trošku náročnýmu hororovýmu divákovi. ODPAD jak vyšitej! ()

Karamanlis

Nič zásadné ani nové neprinášajúci, no aj tak vydarený americký nízkorozpočtový exploitation, ktorý minimálne svojou surovosťou môže kľudne konkurovať európskej produkcii, ktorá momentálne neochvejne kraľuje tomuto rozkvetajúcemu subžánru. ()

JASON_X

První půlka filmu Carver je otřesné zprznění mého oblíbeného žánru "vyvražďovačka". Všechno špatně - parta nehereckých a totálně nesympatických kempařů-idiotů, které si přejete vidět brutálně oddělané hned na začátku, pár směšných buranů, jedny silikonové (tedy odporné) cecky, nudný děj, otravně dementní scénář a mizerná kamera. Ta mizerná kamera tedy vlastně platí i pro půli druhou, ale aspoň nás čeká i několik vcelku povedených vraždiček a několik zajímavých efektů (vede scéna se sikovkami a varletem). Dalších slov je škoda, s bídou dvě hvězdy a do koše s tím. ()

matestlust

V rámci záplavy explotation filmů je Carver jeden z těch nadprůměrných.Co se brutality týče,nemám výhrad,už od scény z ,,vejcema´´sem věděl,že se tu nebude jen tak troškařit.Kamenné ksichty herců mi taky nějak nevadili,přeci jen o herecké výkony v tomhle opravdu nejde.Všehovšudy mi zde jen vadili některé nepřesnosti a nedotáhlé maličkosti,které byly ale někdy až moc čitelné a občas až komické...I přes to mazec! ()

Morholt

Lehce hixplotační slasherový explotation. Úvod doprovázený vidláckým country hodně navnadil a i když člověk pak musí přežít otravnou půlhodinu a něco, jakmile to tlusťoch rozjede, stojí to za to. Pokud si teda zavčasu uvědomíte, že to není o hercích a nebudete se šťourat v logických dírách a ohraných klišé. Tady je to hlavně o krvi a brutalitě a obojího je tu dost. Z kastrace na posranym hajzlu jsem se orosil a málem vrhnul a za něco stály i etudy s hřebíky, pilou a dalšími nástroji. Navíc je sympatické, že ač tady měli tvůrci k dispozici minimální finance, nesnažili se vraždění schovávat do tmy, takže všechny magorovy kousky si tu divák může vychutnat takřka detailně. Takhle nějak by měly béčkové žánrovky vypadat. 75% ()

Caelos

Carver... Carver... Proč se ten film jmenuje Carver? Aby prozradil jedinou věc, která by mohla ve filmu nějak překvapit? Hodně povedený tah. Film je totiž od začátku až do konce naprosto jednoduchou a předvídatelnou plejádou nehereckých výkonů a všech klišé, které podobné filmy mají. Navíc, ta hromada sádla, navíc v legrační masce, byla opravdu směšná a to mi kazilo alespoň to jediné, na co mohl Carver sázet (když to ostatní je tak odfláklé) a sice nějaké ty vraždy. Jo, jsou povedené (většinou), ale ten klaun je prostě kazí a i ony samotné někdy působí komicky. Vzpomínám si třeba na tu tyčkovanou, to jsem se mohl potrhat. Carver si hraje na něco, co není, snaží se jen na sílu šokovat brutalitou, ale všechno to působí tak levně a nepřirozeně, že i to jediné jest posráno. Navíc nemám rád, když se mě někdo snaží okatě šokovat, za prvé mě šokují jiné věci, než puknuté varle a za druhé... já nevím, ale když už jsem napsal za prvé, tak muselo přijít za druhé. K dobru ještě připočteme utahanou a nudnou první polovinu (druhá to moc nezachraňuje) a otřesné herce, jejichž postavy měly všechny aspekty skupiny, kterou byste nejraději rozstříleli kulometem. A ten konec, to je balada. Ach. ()

Litsarch

Béééčko... Není divu že je to Video film.. Ale jako.. Brutální to bylo některý scény.... To jo... Jinak ten film mě pak už celkem nudil... Celkem klasická vyvražďovačka, která moc nenadchne, i když je podle skutečné události.... ()

corpsy

Má to naprosto rovnaké parametre, ako väčšina survival či torture hororov. Expozícia načrtne, približne akým spôsobom budú obete prichádzať o svoju existenciu, následne záber na dopravný prostriedok vezúci potencionálnych trpiteľov. A zvyšok sme videli asi miliónkrát inde a kvalitnejšie. ()

ledzepfan

Nevím-asi jsem vadný ale mě to bavilo=Jde z toho cítit takové to labužnické,fandovské nadšení..Nevím,jestli ta amatéřinou vonící kamera je prostě amatérská,nebo se jen snaží být co nejvíc autentická(vzhledem k "ději" a značné technické zdatnosti u zvuku,triků atd.-bych tipoval druhou možnost)ale funguje to a sem tam mi dost nepříjemně zamrazilo v kulkách :D :D........čtyři hvězdy dávám samozdřejmě jen v rámci žánru. ()

fcreading

Brutálny nízko-rozpočtový horor, ktorý aj s nízkym rozpočtom není na zahodenie. Práve naopak. Carver sa v súčasnej dobe môže priratúvať k starším klasikám, s jedinou výnimkou. Škoda, keby tvorcovia trošku popracovali a pohrali sa so záverom, mohlo to dopanúť aj lepšie 60 percent. Pozn. (Zhliadnuté po druhý-krát). ()

Zayl

Taky se vám zdá, že některé úkazy na tomto světě jsou nevysvětlitelné? Jedním z nich je i budgetové exploitation, které brázdí vody odpadních stok. Totiž k jeho zdolání je zapotřebí nejen vypnout mysl, ale i utéct do jiného pokoje. Amatérismus vysloveně bije do očí a pokud zrovna nejsou vaším šálkem kávy uřezané hlavy a prasklá varlata, což je evidentně "vrchol" snímku, tak se dobře rozmyslete, zda má smysl okrást se o čas. A ten tlustej killer. WTF?! Osobně doporučuji pouštět jen na vlastní nebezpečí. ()

wikked odpad!

Tak tedy podle komentářů jsem čekal něco koukatelného, ale v téhle amaterské kaši se utápí i ta trocha použitelného gore, kterého stejnak není mnoho..pár ran kladivem už to nezachrání. Větší paskvil už sem delší dobu neviděl a 100x radši bych si znovu pustil Storm Warning. ()