Bylo, nebylo, ale klidně mohlo být... Proč se pořád držet knížek? Karcoolka je dnes slušná puberťačka, není to žádná slečinka, vždyť právě dokončila svůj bojový výcvik. Babička už dávno nesedí doma a neplete čepice – v zimě brázdí sjezdovky, v létě nějaký ten seskokový adrenalin. Jen si občas ujede na pořádném pečení. No a vlk? Žijeme přeci v civilizované době. Investigativní reportér s všeobecným rozhledem. Tato elitní zásahová jednotka se vydává na nebezpečnou misi. Záchrana Jeníčka a Mařenky, kteří byli uneseni za záhadných okolností, nebude snadná. Karcoolka a její tým musí nasadit všechny své trumfy, aby uspěli. Cool mise začíná... (oficiální text distributora)

Faila

Od začátku mi opravdu hodně vadila animace a český dabing, jinak mi to ale přišlo vtipné a nápadité. S jinými finančními možnostmi by z tohohle mohl být dobrý film, za mě je tam potenciál. ()

darkreider

Komu sa páčila prvá Karcoolka bude spokojný. Jasné, že to nie je tak úderné ako prvý diel, hold prvý diel je vždy len jeden, ale je tu tona odkazov na seba sama a iných blockbustrov. Bavil som sa fajnovo. Takže filmový blázni hurá na to, a tí, čo nedokážu pochopiť priamo mierenú paródiu, ruky preč, aspoň sa uchránime zbytočne kritických komentárov, já? ()

Tamten

Trpí stejným problémem jako většina dvojek. Všechny překvapující věci již byly v jedničce, takže zde zbývá jen je posouvat dál do větších extrémů. A to bohužel již není vtipné. Ne že by to byl špatný film, jen se v něm už člověk nesměje od začátku do konce, ale jen tu a tam pořádnější hlášce. A na to jsou lepší hrané filmy než šílené animáky. Podařeným držákem tu tak zůstává jen zpívající kozel, který zde přebírá úlohu veverky z Doby ledové (mimochodem to není jediná vykradená věc z jiných animáků, potkáváme je tu celkem hodně). ()

Oonika

Slabý, hrozně slabý.... vtípky z jedničky už jsou naprosto nefunkční, sice to není taková vykrádačka, ale je to slátanina jakbysmet... Nejlepší vtípek byl..... "...wait for it.... ", ale dost pochybuju, že to bylo myšleno tak, jak jsem to pochopila.... toooo bad :( ()

odvedle

Čo sa príbehu týka, tak film nie je zlý, graficky nič extra, ale vtipný scenár rozprávku drží na úrovni... a zlomyselné bacuľaté tučnučké nemecké deti, supermagické koláčiky, zelený obor... "I feel the rainbow, is that normal?" Tiež ma potešil hlas Tommyho Chonga a jeho méééééén :) ()

johhny007

No, co bych k tomu napsal kdybych to neviděl s titulky tak bych si u toho asi dělal něco na internetu a vůbec to nevnímal . Animace zůstala stejná dávám 1,5 hvězdy za jeníčka , který je v Angličtině super nadabovaný a za super "kofein veverku" 1,5 hvězdy ROZPOČET:$30 million VÝDĚLKY: $16,960,968 ()

DoubleJo

Velka bieda. Jednotka bola zabavna a rozpravkova, dvojka sa vsetko snazi posunut do vyssieho levelu, co ma paradoxne opacny efekt. Ano su tam akcie, ktore ma ale vobec nebavili, hlasky, ktore nie su vobec vtipne a cele to caro rozpravkovych postaviciek sa uplne vytratilo. Jedine pozitivum je ta minutaz,a aj napriek tomu som casto pozeral kolko minut je este do konca. ()

Renie42

Animace už byla na lepší úrovni a příběh opět stál za to. Docela mě naštvali Jeníček a Mařenka, že to jsou takové zlé bytosti :-). Možná to mělo o krapet větší akci a více jsem se zasmála. Nejlepší hlášky: "Muffins" a "Which witch?" ()

djbarrel

Tak já ani nevím. První díl byl docela pecka, jo jistě mohl být lepší, ale karkulka byla opravdu velmi neortodoxní a celý příběh tak šílený, že to opravdu fungovalo. Co se téhle karkulky týče, tak nic nechybí, animace je zdařilá, příběh je správně praštěný a německý Jeníček s Mařenkou jsou opravdu velice zajímavý. Nicméně nevím čím to je, ale tenhle příběh mě bavil o poznání méně i když objektivně hodnoceno oproti jedničce nic nechybělo. 60 % ()

ZHODNOTITEL

Přestože se autoři snažili udržet tvář postav z z minulého filmu, samotná dějová linka už byl nesmysl sám o sobě a vlastně to nakonec bylo celé zbytečné. ()

NiksCZ odpad!

První díl byl, dle mého, skvělý. Ale tohle už je prostě jen trapně nevtipné. 0/10, absolutní odpad. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

james11

Jednička byla super. Skvělej nápad, jak vysvětlit jednu pohádku. Naneštěstí dvojka už je jen výcuc jedničky. A pro Čechy bohužel dost vtipů na dvojsmysly v angličtině (sice třeba Which (witch) window? se mi líbil, ale do pohádky bych moc dvojsmysly nedával...). ()