Návrh

Proposal, The

Návrh

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 103 min

Nejsnesitelnější Sandra Bullock od Crashe. Ale je pravda, že za většinu sympatií v tomhle případě může šikovná Anne "natočím i dementní scénu s orlem a psíkem jako ultimátní gag" Fletcher, rozumný scénář a borec do nepohody Reynolds. Vidět, užít... možná zajít znovu... a zapomenout.(28.8.2009)

Nebyť malej dôchodkyne s veľkým afrom tak, je to ako komédia nulové. Ako romantika tuctové tak či tak. 60%(29.9.2009)

Scénář: Pete Chiarelli .. Stonásobně obšlehnuté náměty, jen pospojované do jiného celku. S tradičním "zvratovým" průběhem a jediným možným finále. Co ovšem musím připustit je fakt, že jsem se místy skutečně dobře pobavil, byť celá romantická příběhová linka prakticky žádné nekomediální překvapení nepřinese. Dalo by se dokonce říct, že Sandra Bullock je zpět (i když sám jsem ji nikdy v nějakém tom pomyslnéím hereckém čele neměl), roli zvládla výborně a na pětačtyřicítku vypadá jako stále slušná slečna. Jednorázovka na nedělní odpoledne / rande zn. ideální.(27.9.2009)

• - Barry Ace, profesiální zápasník, byl obsazen, ovšem nikdy nebyl povolán na plac a vůbec nezačal natáčet. (sssssycak)

• - Sandra Bullock hraje Kanaďanku, která si chce vzít asistenta, Američana (Ryan Reynolds), aby se vyhnula deportaci z USA. Ve skutečném životě je však Bullock Američanka a Reynolds je z Kanady. (TomikZlesa)

• - Margaretu měla původně hrát Julia Roberts, ale kvůli neshodám ohledně platu odstoupila. Nahradila ji Sandra Bullock. (TomikZlesa)