poster

Návrh

 • USA

  Proposal, The

 • Slovensko

  Návrh

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • arachneuss
  *

  Může být něco horšího, než když se téměř padesátiletá herečka snaží sbalit třicátníka? V podání plastické Sandry Bullock za podpory křečovitých pokusů o humor, asi těžko. Kdyby tvůrci v posledních deseti minutách nevyhodili tu trošku zbývající logiky z okna, tak by to snad na ty dvě bylo. Takhle oba palce dolů.(3.2.2011)

 • Rob Roy
  ****

  Sandra Bullock na mě fungovala kdysi dávno (viz např. hodnocení filmu jako Živelná pohroma) a překvapivě jí dokážu podlehnout i dnes. 70% a v rámci žánru nahoru.(28.12.2009)

 • paascha
  ***

  Vcelku průměrná komedie, kopírující omšelé klišé mrcha - ňouma - drama - hepáč. Jen díky pohledné SB a ještě pohlednější Aljašce se držíme na 3*, jinak sotva 2.(18.4.2010)

 • flanker.27
  ***

  Tedy že bych se nechal do něčeho takovýho uvrtat jenom aby mi vydali knížku... No budiž, romantickejm komediím tohohle typu logika a uvěřitelnost nesedne. Co se týče Sandry, docela příznačná byla scéna s make-upem (Jseš nalíčená? - Néé). Tedy ošklivě rozhodně nevypadá, ale ani 35 už by jí jeden nehádal. Jinak u novějších filmů tohoto žánru oceňuju reálnější dialogy a ne až tak velkou odtrženost od světa okolo. Celkem neurážející průměr, kterej asi víc ocení chlapi co si potrpěj na dominantnější ženský.(1.9.2009)

 • Jeremy.jk
  ****

  Ačkoli nemám romantický žánr v oblibě, dostal jsem tento film Návrhem od člověka, kterému jsem nemohl říct ne.. Výsledek ? Můj strach z další trapné ( přes kopírák vzaté ) romantiky se díky výborné ústřední dvojici rychle vytratil. Příjemně vtipná, odpočinková podívaná pro deštivé odpoledne 80%.(30.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace