poster

Návrh

 • USA

  Proposal, The

 • SK název

  Návrh

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 103 min

 • Radko
  *

  Pramálo sú zaujímavé citové peripetie ambicióznych paničiek, dôležito natriasajúcich svoje kostýmčekmi obtiahnuté ritiská a nemilosrdne zdrbávajúce každého podriadeného. Zápletka sa v úvode sústredí na vzťah jednej takejto neznesiteľnej pizdy k svojmu pucflekovi, čo mohlo byť zdrojom akých - takých komických prvkov. Mohlo, lenže akonáhle sa zo sluhu vykľuval synček z ultrabohatej famílie ovládajúcej lokálne trhy jeho rodiska, skončili všetky očakávania v hajzli a jeden hlúpy a klamlivý stereotyp striedal druhý. Nuž ale to je tak: ak raz divák dobrovoľne akceptuje Návrh na vychutnanie si zemiakovej kaše z prášku s prírodnými rezňami pochádzajúcimi z kuraťa rýchleného antibiotikami a zapíjanými viedenskou kávou so šľahačkou z ropných derivátov, niet sa prečo zhroziť nad tým, že z výsledku mu následne je mierne nevoľno.(21.4.2014)

 • Renton
  ***

  Scénář: Pete Chiarelli .. Stonásobně obšlehnuté náměty, jen pospojované do jiného celku. S tradičním "zvratovým" průběhem a jediným možným finále. Co ovšem musím připustit je fakt, že jsem se místy skutečně dobře pobavil, byť celá romantická příběhová linka prakticky žádné nekomediální překvapení nepřinese. Dalo by se dokonce říct, že Sandra Bullock je zpět (i když sám jsem ji nikdy v nějakém tom pomyslnéím hereckém čele neměl), roli zvládla výborně a na pětačtyřicítku vypadá jako stále slušná slečna. Jednorázovka na nedělní odpoledne / rande zn. ideální.(27.9.2009)

 • Psema
  ***

  Nejsnesitelnější Sandra Bullock od Crashe. Ale je pravda, že za většinu sympatií v tomhle případě může šikovná Anne "natočím i dementní scénu s orlem a psíkem jako ultimátní gag" Fletcher, rozumný scénář a borec do nepohody Reynolds. Vidět, užít... možná zajít znovu... a zapomenout.(28.8.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Štěně Kevina si zahrály celkem čtyři štěňátka American Eskimo se jmény Flurry, Sitka, Nanu a Winter. (Mr.Hudson)

 • - Nechybělo mnoho a Betty White opustila natáčení. Důvodem bylo mnoho týdnů odloučení od jejího zlatého retrívra. (žvanimírek)

 • - Barry Ace, profesiální zápasník, byl obsazen, ovšem nikdy nebyl povolán na plac a vůbec nezačal natáčet. (sssssycak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace