Návrh

Proposal, The

Návrh

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 103 min

Sandra Bullock se asi hned tak romantických rolí nezbaví, nicméně tato role jí fakt sekla a mohu opravdu konstatovat, že jí to tady sedí i když nejeden škarohlíd by řekl, že by toho "romantického diblíkování" Sandra a Meg Ryan měly zavčas nechat, pravdou je, že se mi film moc líbil a na tutovku si ho pro relax v dohledné době pustím znovu.... 70%(1.3.2010)

• Rex Mundi

Začiatok príjemne šokantný vykúzlil na tvári úsmev a vyvolal smiech. Potom to bolo čoraz obyčajnejšie, klišovitejšie a v druhej polovici som si nebola istá, či ma viac dráždi n-té opakovanie vzorcov správania alebo ich bleskové obrátenie o 180 stupňov. Stručne - súhlasím s Jojineckom.(19.12.2009)

Zatímco zápletka může na první pohled působit za vlasy přitažená (kdo by se do téhle situace nechal navést i přes vyslovená rizika?), postupující nosná linka, navěšené gagy i všechna příslušně upravená romantická klišé fungují přímo pohádkově. Největší prémií je ale Sandra Bullock, která vypadá a hraje nejlépe v kariéře a každou svou replikou nebo gestem mě rozněžňuje až na doraz. Když připočtu přirozenou chemii se spolehlivým Reynoldsem, spokojenost narůstá vysoko nad úroveň milé romantické komedie. 85%(15.11.2009)

• - Štěně Kevina si zahrály celkem čtyři štěňátka American Eskimo se jmény Flurry, Sitka, Nanu a Winter. (Mr.Hudson)

• - Skutečná adresa kanceláře The Colden Books je 225 Franklin Street v Bostonu. Celé ústředí, včetně kanceláře Margarety a Boba, bylo kompletně postaveno v Burbanku v Disney Studios. (TomikZlesa)

• - Nechybělo mnoho a Betty White opustila natáčení. Důvodem bylo mnoho týdnů odloučení od jejího zlatého retrívra. (žvanimírek)