poster

Návrh

 • USA

  Proposal, The

 • Slovensko

  Návrh

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  ****

  Tak pozitivně nabitý film jsem potřeboval... oddychovka jak se patří s charismatickým obsazením a s příběhem, který je okatě předvídatelný, ale to je v podstatě jedno, když se člověk i po druhém zhlédnutí příjemně baví.... Mé hodnocení 4 hvězdičky...(16.10.2009)

 • viperblade
  ****

  Zvláštní… od tohohle filmu jsem nic nečekal, dlouho jsem se mu vyhýbal (jen jméno režisérky, která má na svědomí dva opravdu slabé filmy, bylo pro mě dostatečná výstraha) protože dnešní (americké) komedie jsou prakticky na jedno brdo, jen si vždy dosaďte jiné herce. A právě proto jsem si sehnal a nakonec teda i pustil tuto komedii - mám rád jak Sandru, tak Ryana a poslední dobou začínám hodně mít rád i Betty (kdo by nechtěl takovou čupr babičku). A musím říct, že tento film mě hodně příjemně překvapil. Zpočátku mi to připomnělo snímek Ďábel nosí Pradu, pak to přejde spíše do snímku Zelená karta, ale kupodivu ani jednou mi to nepřišlo jako nějaká hloupá vykrádačka, protože film pak jede ve svých kolejích. Neříkám, že to jsou koleje nové, které bychom v rámci romantických komedií posledních let neviděli asi milionkrát, ale nesnaží se kopírovat ani jeden z výše zmíněných filmů, což je plus. Vtípky tu jsou vcelku vtipné, trapných momentů je zde opravdu minimum a jak už jsem předznamenal, casting se povedl - Sandra i Ryan mají mezi sebou tu správnou chemii, Malin je kočka a jak už jsem psal, chci mít babičku jako je Betty White. Jestli to bylo kombinací těchto faktorů, co jsem právě vyjmenoval, nevím. Ale co vím je, že jsem tomuto filmu křivdil ještě předtím, než jsem ho zhlédl a teď vím, že jsem udělal chybu. Jedna z mála amerických komedií poslední doby, kterou si určitě nechám a někdy ji zhlédnu zase… 80 %.(26.7.2012)

 • Subjektiv
  *

  Aj, tyhle filmy, ve kterých ze zapšklé ženštiny pod tíhou lásky vyhřezává při sledu pokusů o vtip její lepší já, to není nic pro Subjektiva. Za 5 minut zná člověk konec a pak již jen útrpně čeká, až přijde. Co chvíli pak přichází všeliká další poznání, jako třebas: a ejhle, ta žena říká: "...neumím plavat!" Tak to ona asi někdy spadne do vody. A taky že jo. A takové filmy že ne.(30.11.2009)

 • gudaulin
  **

  Ani slušné herecké obsazení a pár fungujících vtípků nezakryje, že se tahle rádoby romantická komedie pohybuje jednak v oblasti tisíckrát viděného, ale především tam, kde už překročila pomyslné hranice kýče, takže rodinka pochopitelně musí být zazobaná, přátelé a příbuzní jsou chápaví a příběh řeší pseudoproblémy. Celkový dojem: 40 %.(28.1.2011)

 • Madison
  *****

  Nepopieram, že dej je otrepaný, neoriginálny a priam hriešne predvídateľný, ale to herecké obsadenie - príjemný Reynolds a perfektná Sandra, prostredie či pár uvoľnených scén mi rozventilovalo myseľ a zlepšilo náladu, čo sa mi u tak predpotopných komédiách - kde nešťastná ženská odhodí zatrpknutosť a otvorí náruč vznešenému osudu - tak často nestáva. Sandra bola neuveriteľne úžasná a tento typ komédií jej sekne najviac. Dívať sa na feministickú chladnokrvnosť pobehujúcu v 15 cm štoklách a zároveň schopnú vyčariť úsmev, bol skvelý zážitok, hoci paradoxne súhlasím so všetkými negatívnymi ohlasmi. Na tento film jednoducho musíte mať náladu a určite sa naň nedívajte, keď máte zrovna ,,intelektuálnu chvíľku." :-)(11.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace