Můj život v ruinách

Mi vida en ruinas

Môj život v ruinách

Komedie / Romantický

USA / Španělsko, 2009, 90 min

Slušně zábavná oddechovka z romantickým přelivem. Neříkám, že teď poběžím do prodejny DVD a začnu řvát dejte mě Život v ruinách, jinak bude v ruinách váš obchod, ale ty tři hvězdičky maj pevnej základ.(2.8.2010)

Naprosto dokonale vystihující řeckou mentalitu, kdo tam nebyl, nepochopí. Ukázka památek navodí atmosféru a lehký vtip vcelku pobaví.(2.9.2012)

• F.man

Čistě ženská komedie z poměrně příjemného prostředí, která však bohužel otrocky kopíruje všechny klišé žánru. Naštěstí se zde ale najde několik světlých vtipů, které snímek dotáhnou s odřeným gyrosem, alespoň ke dvoum hvězdám. Já nejsem žádný Bůh. To o mě jen začala roztrubovat moje matka.(5.10.2009)

Přislo mi, že se se film snažil ze začátku něco říct o nesmyslném komercionálním chování turistů (jsem z branže takže o tom něco vím), ale potom se to stočilo do okoukaného romantické stylu. Neříkám, že je to nějak špatné, ale mělo to rozhodně našlápnuto lépe.(1.6.2013)

Môj život v ruinách možno na prvý pohľad vyzerá ako nejaká fajn nezávislá romantická záležitosť. Je to bohužiaľ omyl, tento film je čisto rutinná pásová výroba, ktorá je zaujímavá tak maximálne prostredím. Všetko ostatné je obohrané klišé, podané v tomto prípade s akýmsi nezáujmom všetkých zúčastnených. Pozrieť sa to ale dá, ak nemáte náladu na niečo náročné, alebo aj v rámci romkomu emocionálne silnejšie.(1.9.2012)