Můj život v ruinách

Mi vida en ruinas

Môj život v ruinách

Komedie / Romantický

USA / Španělsko, 2009, 90 min

Letní komedie, která pobaví a pustit si ji před spaním, je to největší doporučení, které ji můžu dát. 60 %(18.9.2012)

Čekala jsem to o hodně horší. Hlavním důvodem, proč jsem se na tenhle film chtěla podívat bylo Řecko, řecká krajina, památky a těch se mi opravdu dostalo v takové míře, že jsem po skončení vzdychala, jak bych se tam chtěla podívat. Tyhle průvodcovské výlety nejsou nic pro mě, ale když už jedu do nějáké cizí země, chci se podívat hlavně na památky, ne, že sebou plácnu na pláž nebo, že budu celý zájezd chodit do obchodů se suvenýry, takže jsem dost dobře nechápala proč tam ti turisti vlastně jeli, vyprávění Georgie o památkách by mě ale zase na druhou stranu taky uspalo, nejlepší je zlatá střední cesta. A co se týče filmu, jednou se dalo, docela příjemná komedie, u které jsem se překvapivě hodně bavila. 4*(26.9.2011)

Já se těšila na řeckou atmosféru se vším všudy..neříkám, že zde nenastala, ale pořád to byl jen slabý říz. Na druhou stranu pár situací zde bylo opravdu vtipných..takže milá, pohodová komedie, která ale mohla být o dost lepší...a nebo aspoň o trošku..(31.10.2010)

Průměrný film, ale i tak jsem se dobře bavila a trochu se aj zasmála. Hlavní hrdinka byla hodně zajímavá a charismatický řidič byl taky okouzlující. Jiskřilo to vážně dobře. 60%.(2.11.2013)

Rozpočet $17miliónovTržby USA $8,665,206Tržby Celosvetovo $17,296,536Tržby za predaj DVD v USA $6,013,012 //počet predaných kusov 300,801(13.12.2009)

• - Na začátku filmu si Georgia (Nia Vardalos) ušpiní sako čokoládovou zmrzlinou. V průběhu filmu jí pak na saku skvrny úplně mizí a znovu se objevují. (Rosaviva)

• - Kvůli tomu, aby se tvůrci dostali do Akropole, Delf a Olympie, musela Nia Vardalosová rok běhat po úřadech. Řecká vláda totiž na rozdíl od jiných podobnými povolenkami velmi šetří. (vendy63)