Můj život v ruinách

Mi vida en ruinas

Môj život v ruinách

Komedie / Romantický

USA / Španělsko, 2009, 91 min

Film je docela průměrná, pohodová komedie. Ovšem díky komentáři stevardky ve StudentAgency zvedám na 4. "Ke zpříjemnění cesty vám pustíme film Můj život v ruinách..."(22.4.2013)

68% řecko-americká verze učástníků zájezdu. o něco víc americky pitomé, ale i o trochu víc bláznivě vtipné. Postavy jsou sympatické a dobře vykreslené. Jen škoda příliš rychlých střihů, které někdy nenechají vtipy úplně doznít. Jinak je fakt řecko nadherný, hned bych jel.(4.11.2009)

• castor

Další zbytečný kus „ošklivého káčátka“, které dokázalo maximálně vytěžit z přátelství s manželskou dvojicí Tom Hanks-Rita Wilson. Kanadská rodačka Nia Vardalos znovu vrací do hry svoje oblíbené Řecko, divák nechť raději zvolní a koupí si obyčejného knižního průvodce. Vyjde to nastejno.(28.3.2015)

Čekala jsem to o hodně horší. Hlavním důvodem, proč jsem se na tenhle film chtěla podívat bylo Řecko, řecká krajina, památky a těch se mi opravdu dostalo v takové míře, že jsem po skončení vzdychala, jak bych se tam chtěla podívat. Tyhle průvodcovské výlety nejsou nic pro mě, ale když už jedu do nějáké cizí země, chci se podívat hlavně na památky, ne, že sebou plácnu na pláž nebo, že budu celý zájezd chodit do obchodů se suvenýry, takže jsem dost dobře nechápala proč tam ti turisti vlastně jeli, vyprávění Georgie o památkách by mě ale zase na druhou stranu taky uspalo, nejlepší je zlatá střední cesta. A co se týče filmu, jednou se dalo, docela příjemná komedie, u které jsem se překvapivě hodně bavila. 4*(26.9.2011)

• Beagle

Při vší úctě k Nie Vardalos, tenle film je chvílemi prostě otřesný. Škoda.(21.8.2010)