poster

Duše Paula Giamattiho

 • USA

  Cold Souls

 • Francie

  Âmes en stock

 • Slovensko

  Duša Paula Giamattiho

Komedie / Drama

USA / Francie, 2009, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  **

  Nepůsobivý a nudný film, který si hraje na filosofa, ale nemá na to. Všechny hvězdy jsou jen a jen za Paula, který se snaží s prázdnotou tohohle díla poprat. Měl jsem chvílemi pocit, že duše byla vysáta z tohohle filmu, ne z hrdiny.(3.4.2010)

 • johnn333
  ****

  MFF KV Nenuceně vtipné, nenuceně inteligetní, nenuceně dobré. Ale nezastírám, že 70% dávám hlavně kvůli Paulu Giamattimu.(13.7.2009)

 • Blizzard
  ***

  Námět zajímavý i Paul Giamatti jsou zajímavý, ale jinak bída. Zápletka s Rusy, pašováním a rádoby herečkou je prostě tristní a zabředává až někam do českých vod filmového průmyslu typu Kameňák. Na rozdíl od Eternal Sunshine of the Spotless Mind má tato surrealistická komedie prostě nudný scénář, díky kterému se film po čase už jen vleče jako šnek do svého konce. Ani s Woody Allenem by to asi nedopadlo o moc lépe, možná i hůře a tak jen doufám, že až se příště Sophie Barthes bude zdát nějaký sen a zas se podle něj rozhodne natočit nějaký film, dá alespoň ten scénář někomu schopnějšímu. (6/10) [MFFKV 2009](9.7.2009)

 • Malarkey
  *

  Nad-inteligentní film pro typy lidí, kteří nevyhledávají kvalitní příběh, ale artovní chcanky, o kterých se pak můžou bavit a tvrdit, jak dobře tomu porozumněli. Autor to totiž nejspíš myslel takhle a takhle a z na první pohled naprosto primitivní scény, dokážou odborníci přes filmy vyndat takových myšlenek a názorů, že i Hitler by měl co dělat, aby to všecko dokázal vstřebat.(17.7.2010)

 • Jhershaw
  ***

  Námět rozhodně zajímavý, atmosféra zvláštní a bizarní, ale nikoliv nepochopitelná jako někdy u Kauffmana, Giamatti standardně dobrý.. ale na udržení pozornosti na celých 100 minut to nestačí.(12.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace