Duše Paula Giamattiho

Âmes en stock

Duša Paula Giamattiho

Komedie / Drama

USA / Francie, 2009, 101 min

Výchozí nápad je originální, ale autorka pak už nějak nevěděla co s ním. Zatímco třeba V kůži Johna Malkoviche z podobně švihlé zápletky vykřesalo nápaditou komedii, tohle vypadalo spíš jako švihlé existenciální drama. Výsledek je pak spíš smutný, v každém smyslu toho slova (50%).(28.10.2012)

Fajn, ale nějak tomu chyběla...duše?(21.6.2010)

• xxmartinxx

Nepůsobivý a nudný film, který si hraje na filosofa, ale nemá na to. Všechny hvězdy jsou jen a jen za Paula, který se snaží s prázdnotou tohohle díla poprat. Měl jsem chvílemi pocit, že duše byla vysáta z tohohle filmu, ne z hrdiny.(3.4.2010)

• Skip

Přišlo mi to jako obyčejná fantasmagorie s hodně přehrávajícím Paulem Giamattim v hlavní roli. Zajímavý námět se nepodařilo zrealizovat. Bohužel.(8.12.2011)

Zajímavé téma, ovšem už někdy před půlkou se film vydal úplně špatným směrem, který nikam nevedl. Úplně zahozený potenciál. Takže mezi pozitiva filmu řadím jen hutnou atmosféru a Giamatiiho.(18.7.2015)