Duše Paula Giamattiho

Duša Paula Giamattiho

Komedie / Drama

USA / Francie, 2009, 101 min

• Malarkey

Nad-inteligentní film pro typy lidí, kteří nevyhledávají kvalitní příběh, ale artovní chcanky, o kterých se pak můžou bavit a tvrdit, jak dobře tomu porozumněli. Autor to totiž nejspíš myslel takhle a takhle a z na první pohled naprosto primitivní scény, dokážou odborníci přes filmy vyndat takových myšlenek a názorů, že i Hitler by měl co dělat, aby to všecko dokázal vstřebat.(17.7.2010)

• Terva

Je v tom cítit Allan Woody, což také režisérka nepopírá. Mě to moc nesedlo. Možná tak některé kamerové záběry jsou dobré, ale jinak nic.(15.7.2012)

Námět rozhodně zajímavý, atmosféra zvláštní a bizarní, ale nikoliv nepochopitelná jako někdy u Kauffmana, Giamatti standardně dobrý.. ale na udržení pozornosti na celých 100 minut to nestačí.(12.7.2009)

MFF KV Nenuceně vtipné, nenuceně inteligetní, nenuceně dobré. Ale nezastírám, že 70% dávám hlavně kvůli Paulu Giamattimu.(13.7.2009)

• KarelR

Neusnul jsem, ale víc pozitiv nenacházím.(10.7.2009)