Čerstvý důchodce Frank Goode, který před osmi měsíci ovdověl, očekává dohodnutou návštěvu svých čtyř dospělých dětí. Frank má plicní fibrózu, celý život se dřel v továrně na telefonní kabely a dýchal zplodiny z PVC. Chtěl poskytnout dětem úspěšnou budoucnost. Jeho syn David žije v New Yorku a je úspěšným malířem, Amy pracuje na významném postu v reklamní agentuře v Chicagu, Robert je dirigentem orchestru v Denveru a Rosie divadelní tanečnicí v Las Vegas. Děti mu však postupně volají, že přijet nemůžou. Frank je zklamán a i přes varování lékaře se rozhodne vydat na cestu a postupně všechny překvapit svou návštěvou. Jeho první zastávkou je New York. David však není doma a neobjeví se ani následujícího dne. Frank pokračuje do Chicaga za Amy. Povečeří s ní a jejím manželem Jeffem a chce zůstat. Amy prohlásí, že má moc práce, Jeff odjíždí na služební cestu a vnuk Jack na tábor. Frank jede do Denveru, kde zastihne Roberta při zkoušce orchestru, Robert ale hraje na bicí. Vysvětlí otci, že se kvůli němu snažil, ale na dirigenta nebyl dost dobrý. Když se chce Frank zdržet, Robert mu řekne, že odlétá do Evropy, nemá si s ním co říct. Frank se vydává za dcerou Rosie do Las Vegas. Naplánují si večeři v restauraci, ale objeví se kamarádka s batoletem a žádá, aby jí ho Rosie pohlídala. Otec s dcerou zůstanou doma. Frank si uvědomí, že je něco v nepořádku a také mu docházejí léky. Děti dřív domů stále volaly, ale vždycky chtěly hovořit s matkou, jemu nic neříkaly. On na ně příliš tlačil. Matce se mohly svěřit. Jeho žena ho milovala, proto mu říkala o dětech jen to, co chtěl slyšet... (TV Prima)

Gastovski

Cesta po Státech za dospělými dětmi, mlaskající Norbie a různé nudné příhody a zážitky. Nic výjimečného se tu nekonalo. Nebo jo? ()

ViktorEl

Po dlhom čase slušná dráma, s ešte stále výborným De Nirom, za ktorým, ale ani ostatní herci nezaostávajú. Kirk Jones natočil priemernú, alebo skôr nadpriemernú drámu, bez zbytočných klišé. Jednoduchý príbeh, ktorému nechýbajú dejové zvraty, dojímavé scény, ani smutný koniec. 65% ()

kaze

Myslím si, že takých ľudí a rodín žije vo svete veľa. Robert de Niro to zahral skvelo...fuj..až ma to desilo, že je strašné takto osamelo skončiť-- ()

jasanka

Čekala jsem od toho něco úplně jiného. Ale i tak (nebo spíš i přesto) moc zajímavý film, který ukazuje dnešní životní styl z negativní stránky. ()

Saur.us

Rodinné road movie lehce připomínající stejně starou Mendesovu Všude dobře, proč být doma zaujme především lidským pohledem na věc a velmi civilním Robertem de Nirem. ()

Mona-Lisa

Všichni jsou v pohodě mě mile potěšilo. De Niro dokazuje, že zvládá bravurně každou roli, stejně jak to dokázal Al Pacino ve Vůni ženy. Takové pomalu plynoucí drama s úsměvnými i smutnými momenty, které nepůsobí prvoplánově. Hezké. ()

NGP

pořád mi scházel nějaký dojímavější příběh, když už jsem byla naladěna na drama. Jak už tady zaznělo, komedie to není, takže jsem to ani nemohla očekávat. Ty dvě hvězdičky jsou za herecké výkony, jinak ten film vůbec nemá šťávu. ()

huko

První 3/4 filmu se budete nevědomky usmívat, občas se i nahlas uchychtnete. Poslední čtvrtina filmu Vás bude lehce dojímat a občas i trochu citově vydírat, ale tomuhle filmu to i rádi prominete. ()

merigieren

Potahovač kabelů se na stará kolena rozhodne spojit svou rodinu, přitom má každé z dětí jiný život než předstírají. Nakonec realita není tak špatná, je lepší se s ní smířit až za hrob. ()

Rockerman

Asi spíš tři a půl.Velmi smutný,ale velmi reálný příběh ze života.Ale taková je celá Amerika.Hlavně být slušný,ale neříct pravdu.Ikdyby mi bylo jakkoliv blbě ,zapřu to a řeknu,že je mi fajn.Tady je ještě navíc strach z přísného táty,který je univerzální a to i v našich podmínkách.Velmi slušný film,ale už ho asi víckrát neuvidím. ()

Ben Nevis

Začátek se trochu (hodně) táhne, ale pak to stojí za to. Nejprve vidíme milujícího otce, který pobere své léky a vydá se za svými dětmi, které na něj nemají čas. Postupem času, spíše z náznaků, se dozvídáme, že to s ním nebude tak jednoduché, a že hranice mezi starostlivostí a tyranií může být tenká a nepostřehnutelná. Je hezké podívat se čas od času na pomalu plynoucí film a kdyby tenhle neměl moc výplňových míst, zasloužil by si i 8/10. Bohužel Niro je poněkud dřevěný a pořád jsem čekala, kdy vytáhne odněkud bouchačku. Ostatní herci mě rovněž nezaujali. ()

BOURQUE

Film, ktorý fantasticky zobrazuje život jednej „malej“ rodinke. Samozrejme niet pochyb o tom, že film za svoje čaro môže ďakovať hlavne skvelým hercom: DeNiro aj tu potvrdzuje, že je jedným z najuniverzálnejších hercov svojej generácie. Dokáže zahrať nielen nekompromisného mafiána, ale aj otca, ktorý sa obetuje za to, aby jeho deti mali všetko. Samozrejme musíme dodať, že prítomnosť tohto velikána inšpiruje aj ostatných, herečky (Beckinsale, Barrymore) podávajú jedno zo svojich najlepších výkonov (aspoň podľa mňa :) ). K tomu ešte príde celkom slušná hudba a krásne priestory. V tomto prípade scenár a režisér majú „vedľajšiu“ úlohu. Osobné hodnotenie: 91% (*****) ()

Olík

Sentimentální lehce patetické komediální drama o čerstvě ovdovělém důchodci a jeho cestě k vlastním dětem a to nejen doslova, ale i obrazně. Po té co se všechny jeho děti omluví z předem domluveného barbecue, rozhodne se osamělí Frank (R.DeNiro) vydal na vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nebezpečnou pouť s účelem osobního setkání se svými potomky (D.Barrymore, K. Beckinsale, S. Rockwell), s nimiž měl doposud vztah spíše prostřednictvím jeho ženy, která mu již nemůže být nápomocná. ()

Wargoo

De Niro ako otec, ktorý za dlhé roky svojho života stráveného ako ťažký makač nemal nejak čas nájsť si tu správnu cestu ku svojím 4om deťom, kde bútľavou vŕbou bola pre deti vždy matka. Po jej smrti však zisťuje, že by rád spoznal svoje deti bližšie a tak sa rozhodne každé z nich (aj keď rozlietané po celých štátoch) navštíviť. Nie všetko je však ako dúfal, ako počul od svojej manželky... Príjemný rodinný film, kde rodinná hodnota je stavaná na prvé miesto a postupné odhaľovanie osudu života detí Goodeových je síce sentimentálne, ale nepohltilo ma tak, ako som čakal. Každopádne, s De Nirom na čele, a mojím obľúbeným Rockwellom pokračujúc... vcelku slušný rodinný film. 4**** a 73,933% ()

hEROic

tak to ne... tohle je na me moc smutny, ja tak nemam rad dramata... moje chyba, cekal jsem komedosku... ale chytlo to za srdce, ne ze ne... neco pres 60% ()

Iwiiik

Milý, přívětivý, hezky natočený a citlivý film o rodinných vazbách mezi otcem a jeho dětmi. Když se správně uchopí dobrý scénář a obsadí se herci jako De Niro (což je herec, který je skvělou volbou pro každého režiséra a každou roli) či Rockwell, není možné, aby výsledek nebyl uspokojivý. Na druhou stranu krom dobré filmařiny, výborného De Nira a několika opravdu silných momentů, není na Everybody's Fine nic skutečně dechberoucího a tak se v mých očích pohybuje někde mezi 80% až 85%. ()

Evander

Hezký snímek ze života, byť trochu smutný, ale právě o to je upřímnější a realističtější... De Niro je v roli otce fantastický. 75% ()

Rathalos

Robert De Niro je zarukou kvality a tato drama bola fakt velmi pekna a aj dojemna,v zaverecnej casti filmu som uz len prehltal,lebo mi bolo uz tak makko,ze som mal slzy na krajicku,rodina je najdolezitejsia institucia v zivote cloveka,ale vela ludi si to nejako neuvedomuje,mozno az vtedy,ked je uz neskoro,bohuzial,no a co sa tyka mojho hodnotenia,tak nemam o com rozmyslat...:-) ()

ZackSawyer

Road trip Roberta De Nira aneb na cestách sjednocuji rodinu. Přišlo mi to takové smutné i když si to Robert nepřipouštěl a rádoby vtipkoval, bohužel dosti pravdivé, lidé na sebe nějak nemají čas. Nenáročný film, takový jemný. ()

Zlaté Globy - výsledky

Zlaté Globy - výsledky