Miley Stewartová není obyčejná středoškolačka s normálními starostmi. Má totiž tajnou identitu, je slavná zpěvačka Hannah Montana, ze které se ale postupem času stala rozmařilá celebrita. Když se v luxusním obchůdku popere s modelkou o jediný pár vysněných bot, začíná mít její otec plné zuby hvězdných manýrů své dcery a chce dívku vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle dceru z Los Angeles zpět do její venkovské domoviny. Miley musí během jediného okamžiku vyměnit úžasné šaty a záři reflektorů za staré, ošoupané džíny na rodinné farmě kdesi uprostřed Tennessee a čelit otázce, zda může žít zároveň jako Miley i jako popová hvězda Hannah Montana. (TV Nova)

Mr.Dogman

Tak šel jsem na to na pozvání holek, jinak bych si asi počkal až na DVD. Seriál mě vcelku bavil a byl i zábavný. To film byl taky zábavný, ale šíleně se táhl. Pak už to zachraňovali jen chytlavé písničky, ale stejně. Krátké seriálové díly jsou nejlepší. THE BEST OF BOTH WORLD! ()

zajda404

Vážně nejsem fanouškem Miley Cyrus ani jí podobným Disney příšerám, ale nechci dávat odpad jen proto, že je to Hannah Montana. Viděla jsem daleko hloupější filmy, tohle se ještě dalo zkousnout. Možná je to tím, že jsem čekala něco daleko horšího. Scénář je špatný, herecké výkony jen nepatrně lepší než v Twilight a celý soundtrack mi splývá. Povedená režie Petera Chelsoma to ale vytáhla do horšího průměru... ()

mkubalikova

Jasně, je to hloupé a Miley mi vždycky byla strašně protivná. Ale v neděli po obědě po návratu z několika denní lyžovačky to bylo nerušivé a dobře se u toho spalo :-D 30% ()

Drnqonovic

Doporučuji vzít s sebou alkohol. * za hudbu, propracovaný marketing a... zábavu. I když z 90% to byl již zmíněný alkohol. ()

pugs

"Hannah Montana!" Že by sa toto malo stať kultom? Peter Celson, ktorý je celkom schopným režisérom, natočil po celkom slušnom "SMIEM PROSIŤ?" Hannu Montanu, ktorá sa v mojom srdci, či skôr pamäti až tak neuchytí. Aj vy ste si počas tohto filmu hovorili, že by to mal byť skôr TV film a nie vysokorozpočťák? Nebolo to síce také strašné, ako som čakal, no toto? Jedna trápna scéna za druhou. Typické americké klišé. Dialógy pre batoľatá. Kam sa to Hannah Montana podela? Nikde:-)___ "Hannah Montana!" Pripomína vám táto druhá hláška tú druhú? To je predsa jasné, pretože tieto dve slová sú v tomto filme minimálne 100-krát, zachytia sa vám tak, že si to začnete sami opakovať. Potom sa stačí len prepliaskať a ste v pohode. Nemastné, neslané. Nemastná, neslaná. Hudobné, nehudobné - občas sa to dalo aj počúvať. Len ma zaujíma - ako to, že keď ona prišla na scénu, hneď všetci vedeli, čo majú hrať? 2/10 ()

JančiBači

Nový idol pubertakov ktorý je ako všetky v poslednej dobe úplne bez talentu.Pre dospelých utrpenie..Era filmov pre "mládež " ktoru v pohode pozerali aj dospelí je nenávratne preč..8( ()

greath

Hannah Montana a Miley Cyrus sú ako hrozno, jedna hrozná, druhá hrozná :D Jednu hviezdu dávam za song Butterfly Flies Away a tu druhú za The Climb. Tie sú naozaj celkom fajn songy :) ()

Gunslinger

Nieje o čom, dve hviezdičky za bezproblémové dopozeranie celého film a jedna navyše za "3 minutes of Goddess" v podobe chutnučkej Taylor Swift :P ()

tommmy89 odpad!

Ufff, také silné kafé som už dávno nemal. Ten kto to natočil musel práve prísť o panictvo, lebo nemám iné vysvetlenie na to, kto postaví blondýnku so sexi tváričkou pred kameru a začne natáčať "život chrobáka" od zadu, so scenárom puberťáka. ()

zsn

Se svým filmovým i skutečným tátou v jednom jim to šlape, krásné songy. Country je prostě srdcovka. ()

DeLaMorte

Vzhledem k tomu ,že se jedná film pro děti a mládež na tom nevidím nic špatného naopak tuším,že se u toho báječně baví. ()

ZkuKol

Hannah je dokonalé marketingové dílo s jasnou cílovou skupinou a podle toho vypadá. Scénář je stejně debilní jako sterilní a občas bych řekl, že uráží i inteligenci zasněných děvčátek, jež živí jeho existenci. Hudba je jasná, bavit se o ní je ztráta času, ale furt lepší než Radiožurnál po poledni. Herecky je to snesitelné (rozhodně lepší než HSM), humor je na pomezí grotesky a Teletubies. Přesto oceňuji slušnou řemeslnou úroveň (včetně kýčovitě přebarvičkované kamery). Prostě, je li vám 8-13 a jste děvče, asi už u toho ječíte, tančíte, zpíváte a jinak trýzníte své okolí. ostatní trpí a mužskému pohlaví nad 12 se vrací varlata na výchozí místo:-) Miley/Montana to má fekt těžké a tak si musí oddechnout doma v Tennesie, zažije spoustu dobrodružství, pozná lásku a pochopí kouzlo a sílu rodinných hodnot - cože? bvy jste to ještě neviděli? tak to máte štěstí (a nebo jste sterilní:-)... 25% pozn.: Twilight mělo stejný rozpočet a vypadá daleko hůř! ()

Merv odpad!

Vzhľadom úcty k tomuto skvostu nebudem používať vulgarizmy ani iné umelecké jazykové prostriedky na vyjadrenie zážitku k tomuto filmu.*** Už po prvých 20 minútach som musel film sledovať spriamený v pozore aby som ako tak odvrátil nekontrolovateľnú túžbu zaspať, ba dokonca upadnúť do kómy. Zo scenárom je to na úrovni šutendtského filmu žiačok 7. ročníka základnej školy, s hereckými výkonmi by väčšie čaro urobili aj ochlpený a retardovaný orangutani zo ZOO a nakoniec pochybujem o celkovej dĺžke tohto filmu ktorý je uvedený hore, pretože mne pripadal minimálne 4x dlhší. ()

casioa.... odpad!

Ajajajaj, Majlin oco dostal Zlatú malinu 2010, a boha - na jeho dcéru sa zabudlo...wtf?!? Tá mala dostať až dve, taká je zlá. Fuj...akože, pozerá to moja sestra (15r.) a bohužiaľ, sa jej to páči (nie a nie jej to vykopať z hlavy, Majli má svoje čaro :)) ale verím, že raz ju to prejde...hádam azda možno snáď.... už o rok (držte jej päste :) dík ()

dudyvan odpad!

Absolutně stupidní a jednoduché od začátku do konce,pokud na to děti budou koukat dál Bůch ví kam spějeme...dávám odpad!!!!!!!! ()

Marťan hledá lásku

Marťan hledá lásku