Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

Giggs

Priemerny romanticky skororemake podpriemerneho And Then Came Love s topornym a nesympatickym Barthom. Aspoň že ten česky/slovensky "preklad" neklame. Zeta-Jones je skutočne aj v tomto veku riadna kosť. ()

Lewisek

Z počátku průměrné, ale vkusné, později se film mění ve velmi příjemné nevtíravé drama. Konečný dojem skvělý, hlavně ten film na začátku nezavrhnout kvůli jisté průměrnosti. Milé překvapení, které si zaslouží o hvězdičku navíc vzhledem ke konkurenci. ()

dopita

Je pravda, že Catherině Zeta - Jonesové to sekne a názvu filmu dělá čest, ale Justin Bartha s tlamou okolo celej hlavy (zvlášť když se zasměje jsem myslel, že mu horní půlka hlavy uletí) mi do filmu prostě nesed. Ale jinak docela solidní romanťák, kterej otrocky nekopíruje zaběhnuté klišé žánru. Film ani není lacině sprostej, jak by od špatně přeloženýho českýho názvu filmu divák asi čekal. Závěr je sice dojáckej, ale ani to neva... ()

Bohemák

Žádná romantická uchechtaná ujetina se zajetou osnovou a brutálně násilným happy-endem. Docela slušná televizní podívaná o problematice začínání v životě znovu po rozvodu. ()

lukasch

Obvykle mají tyhle komedie úplně hroznou druhou půlku, tady to bylo naopak. Pokud si odmyslím laciný námět s chlapskou chůvou, tak to vlastně byla docela milá romantika. Justin je sympaťák, ty děti byly fajn a Catherine je prostě super milfka, do které by nebyl problém se zamilovat. ()

Tessie

Catherine prostě zbožňuji, takže jsem malinko zaujatá.. Ale proč ne. Ttahle komedie nepatří úplně k tomu TOP, ale taky rozhodně neurazí. Pravda je, že první polovina filmu je o něco zábavnější než ta druhá, ale drzé dětičky dokáží pozornost udržet a film příjemně odsejpá. Navíc se na opravdu sexy Catherine kouká moc pěkně. ()

ThomasCrown

Bez akýchkoľvek predsudkov dávam tomuto filmu maximálne hodnotenie. Nič lepšie v žánri romantických filmov som v poslednej dobe nevidel. Catherine je prekrásna a vyžaruje z nej hravosť. Justin sa do svojej postavy vžil naplno. Presne dokázal vystihnúť život mladého muža na hrane "psychickej" dospelosti a tak trochu sa v ňom vidím. Jeho cestovateľský počin je natočený bravúrne a ja už len dodám, že na veku nezáleží, či už ide o naše sny, alebo lásku. ()

bo.rec

Sice to tak v životě nefunguje, ale budiž... Filmový svět je jiný... Nicméně jsem byl příjemně překvapený... ()

Hanes88

Musím říct, že nakonec to bylo fajné. Opravdu některé momenty byly hodně úsměvné a i celkově takové netradiční i když hlavní děj byl jasný jako u každé romantické komedie :-) ()

peetriss

Možná jsem se po ránu zbláznil, ale přesto, že tomu český distribuční titul nenapovídá, jedná se v celku o poměrně příjemnou romantickou komedii s opravdu sexy čtyřicátnicí Catherine Zeta-Jones. Romance je to inteligentní, pohodová, zdravě ujetá, i když především zpočátku scénáristicky nedotažená. Sympatické je, že se vyhýbá násilným limonádovým a rádoby slzopudným instrumentům, které mnoha romancím jen škodí. Bohužel zmíněná inteligence je místy nabourávána přílišnou autorovou fixací na řitní otvor, jeho produkty, používání a vše okolo, naštěstí jen ve verbální a lehké formě. Sympaticky působil i filmový mladší partner Catherine, pro mě dosud neznámý Justin Bartha. 70% ()

Prochy38

Celkem příjemná romantická komedie. C. Zeta-Jones je opravdu i ve svém věku pořád solidní kočka! A J. Bartha je fakt sympaťák... Příběh asi celkem normální, ničím nijak zvláště originální. Ale je to celé takové milé. Víc * ale dát nemohu. Nevím, jestli to bylo katastrofálním českým dabingem, nebo to bylo fakt tak naivně myšleno a i hráno. Hodně scén bylo hrozně hloupých... Ale celkový dojem to nijak nepokazilo. Je lepší netlačit tolik na pilu, jak se zde snažili, naštěstí to nepokazili... ()

lucijelucije

Catherine je tady opravdu svůdná a sexy čtyřicátnice, ale pro mě je tato komedie sice zábavná, ale zapomenutelná. Určitě se na takový film hezky kouká, ale v paměti mi prostě neutkví. ()

Blazin

Příjemná romantická komedie, žádná velká slaďárna, takové moc fajn navíc s vynikající Catherinou a Justinem Barthem. ()

peto580

Hodnotenie: Uvazoval som medzi 3 a 4 ale nakoniec predsalen ☼☼☼☼ Hlavnym dovodom je ze toto ma docela prijemne prekvapilo. Cakal som nejaky ten priemer a dostal som docela nadpriemer :) Hlavne vdaka sexi Catherine (mam ju proste rad) som sa docela dost bavil. Dalsie plus v tejto ,,romantike,, je cirost tohto vsetkeho co sa tam deje a ze sa to krasne vymyka z tomu ,,trapneho,, holyvoodskeho priemeru. ()

Yardie

Příjemná nenáročná komedie, kde je od začátku do konce jasné, jak to dopadne. Na Catherine se kouká hezky, Justin je taky celkem sympoš a dohromady to fungovalo. Neřekl bych, že je to extrémně vtipné a zároveň to není překvapivě přeslazené. Je to mírně úsměvné a zábavné, určitě pohodové a sladkosti je tam docela málo, což se mi líbí. Na odreagování výborný film. Ale nic víc nečekejte. Howgh! ()

Santino7

Akokeby to bolo priam šité na mieru pre Catherine Zeta-Jones, táto úloha jej vážne sadla výborne a ako sa dalo čakať, práve ona je po celý čas tým "hnacím motorom". Vyzerala byť v maximálnej pohode a presne taký istý príjemný pocit mám aj z celého filmu (a to som ho pritom videl už viackrát). V skratke to na mňa pôsobí ako taká svieža pohodová záležitosť, ktorá neurazí, práve naopak. Teší ma aj, že sa až na pár výnimiek (napríklad prvé skúšobné rande) úspešne vyhla trápnym chvíľkam, ktoré sú už v podstate samozrejmosťou v rámci romantických komédií. No a tiež dĺžka, hodinka a pol sa mi zdá na niečo takéto ako sa hovorí tak akurát, nad dve hodiny je to už väčšinou "ako za trest". Celkom milá oddychovka. 4/5 ()

filipvrbik

Není to ani moc romantické, ani moc komedie - tím ale nechci říct,že by to byl nějaký špatný film pouze průměrný. A ačkoli Catherine Zeta-Jones na 40 nevypadá , věkový rozdíl hlavního páru vytváří poděkud divnou atmosféru, která je spíše trapná než vtipná. Nejhorší ovšem je že se ve filmu poznámka-jsem stará je mi 40 obejeví asi tisíckrát....50% ()