Romantická limonáda, která ovšem rychle příjde o to zajímavé, a to je nápad a atmosféra Jediné, co zůstalo až do konce zajímavé, je stále krásná Catherine Zeta.(29.1.2012)

Kéž by to takhle plakátově fungovalo i ve skutečnosti, posteskl jsem si po zhlédnutí (experimentální) romantické komedie. Označit tento film za experiment v žánru romantické komedie je na místě, protože z 50% procent film opravdu jde inovačním směrem, ale pak bohužel zabloudí a sejde z cesty. Přitom všechno začíná dost dobře. Právě se rozvádějící sympatická čtyřicítka Catherine-Zeta Jones, která je věčně zaneprázdněná psaním článků do sportovních rubrik poté, co načapá svého muže při nevěře, už nesnese takhle dál žít, rozhodne se rázně jednat a odstěhuje se do New Yorku. Na krku má dvě děti, kteří jsou sympatičtí uličníci a brzy jí přibude třetí. Sympatický a o 15 let mladší mladík Justin Bartha, kterého najme jako chůvu ke svým dětem, kterým okamžitě padne do oka a posléze padne do oka i jejich mámě, která stále vypadá k světu. Jenže žít s naivním mladíkem, co čte po večerech knihy o Harrym Potterovi, který přece jen rozumově na tátu od rodiny nemá, je sázka do loterie a zamilovaná žena si začne brzy uvědomovat, že přestřelila. Mohl to být ukázkový příklad nevšední romantické komedie, ale film lépe funguje, než se naše dvojice dá dohromady. Do té doby je film napěchovaný trefnými gagy o vztazích, nepovedenými randemi zoufale hledající ženy a její děti si udělají z dobráka mladíka šaška, který s nimi umí blbnout jako nikdo. Tohle všechno ovšem od prvního nesmělého polibku nově vzniklé dvojice ustoupí do pozadí a filmem se rozlije natahovaná nuda, kdy se dvojice od sebe odloučí a film nabídne zdlouhavé cestování mladíka po světě a povýšení zralé ženy z pisatelky na televizní reportérku. Závěrečné náhodné setkání dvojice po pěti letech v restauraci je tak křečovité umělé, že to výrazně filmu nepomohlo k lepšímu hodnocení. Tápání a nerozhodné sejití ze stanovené cesty dobrý dojem srazilo, a ne každý filmový experiment dopadne stoprocentně. Ovšem snaha byla, a divák se ujistil, že Jonesové to ještě pořád celkem sluší a Bartha se k ní ani trochu nehodí.(16.12.2010)

Catherine bola v tomto snímku very hot... vrrr... Mám slabosť na "milfs", viem znie to úchylne, ale nie je to tak myslené. Príjemná komédia, ktorá pobaví... príbeh môže pôsobiť jemne kontroverzne, ale koho to zaujíma... myslím si, že som videl aj horšie. 6-7/10(20.11.2009)

Zeta je pořádná sexy MCBP a pořád to má v sobě. Příjemná romantika.(17.7.2010)

Stokrát premletý, prežutý a preobracaný scenár na tú istú tému stálle dookola. Niekedy je z toho totálny výplach, niekedy sa tvorcom podarí z toho spraviť aspoň ako-tak pozerateľnú záležitosť, čo sa v tomto prípade potvrdilo a podarilo najmä vďaka hercom. Ale inak okej, neurazí, neprekvapí, zasmejete sa a príjemný film na dlhý večer je za vami. 60%.(7.9.2013)