Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ***

  Velice pohodová romantická komedie, která prakticky ničím neurazí. Trochu mi ale vadilo, že neměla prakticky žádnou (i když by se jednalo o klasické klišé) zápletku / zvrat. Tedy vlastně měla, ale "od té doby jsme se pět let neviděli" bych si představoval ztvárněné jinak než jednou minutou mozaiky cestování po světě. :P(9.1.2013)

 • sheen
  ***

  Zeta je pořádná sexy MCBP a pořád to má v sobě. Příjemná romantika.(17.7.2010)

 • sochoking
  ****

  Vrátil som sa z práce úplne vygumovaný a netúžil som po ničom inom, len ľahko stráviteľnom filmíku. Pustil som si toto, ako ináč, bez toho, aby som si prečítal, čo ma čaká a tu, po nezáživne nudnom nástupe prišli hlášky ako : " Vravel som, že to ľudia pochopia. " , alebo : " Dáš si Colu, alebo také niečo? " a hned som pookrial! Ano, je to tuctová záležitosť, no veľmi milá a kedže mi pozdvihla pozitívne náladu, neváham dať 4 hviezdičky. P.S. Ked budú po divadle na diskotéke, všimnite si v pravom dolnom rohu vlasatého týpka, jak džemuje. Mňa skoro jeblo od smiechu!(16.11.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Ne moc vtipné ani moc romantické ale určitě koukatelné, příjemné a docela zábavné a příběhově uvěřitelné a celkově tak nějak ze života.(5.2.2011)

 • Stanislaus
  ***

  Oproti Prime mi zde chyběl někdo jako Meryl Streep, ale i tak nelituju, že jsem strávil nad touto americkou romantickou komedií hodinu a půl. Líbilo se mi obsazení, líbilo se mi spousta scén a u mnoha jsem se opravdu nasmál. A můžu říct, že oproti mnoha romantickým komediím měla tato opravdu skvěle zvládnutý konec. Zkrátka příjemný a lehký film pro zlepšení nálady, který možná zavání klišé, ale co v dnešní době ne. P.S. Nejvíc mě dostala scéna, kde Aram čte Relikvii smrti, zatímco mu Sandy říká, že je těhotná.(17.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace