Nastala chyba při přehrávání videa.
 • misterz
  **

  Základná dejová línia sa takmer v ničom neodlišuje od stoviek podobných snímkov, neprináša nič nové. Film rýchlo upadne do patetickej, sentimentálnej nudy, čo veľmi skoro začne iritovať. Ide vlastne o takú romantickú komédiu len bez romantického náboja a humoru, ktorá neponúkne zhola nič, len pekné zábery na C. Zeta-Jones a smiešneho pubertálneho týpka, ktorý pri nej vrtí chvostom. Úplne zbytočný film. 35/100(7.7.2014)

 • Roman.Ticka
  ***

  Když někdo vypadá jako CZJ, pak věřím, že je sexy pro každou věkovou skupinu chlapů, včetně žen. Ona je prostě kus, přesně ten typ medvídka, pejska, kočičky s dětskou tvářičkou, co pravidelně kraluje žebříčkům přitažlivosti v anketách, navíc si udržuje figuru, spíš má dar mít drobnou postavu, figuru si není až tak těžké udržet...;-) Tady kupodivu i něco zahrála a vztahový propletenec mě bavil do chvíle vyústění. Tam už šlo o totální násilnost, jak splnit jeden druhému přání až na doraz a jak nešikovně uzavřít stokrát natočenou dramedii, aby se o krapet lišila. Osobně bych litovala vzájemně ztracených pěti let, užívat a poznávat svět a sám sebe se dá i jinak než singl.(4.1.2014)

 • jonyyy
  ****

  Catherine Zeta - Jones rozhodně sexy čtyřicítkou je! Milý, pohodový, optimistický film. 70%(3.8.2010)

 • AngelAngie
  **

  Obsah uživatele Ferry film opravdu shrnul tak, jak to bylo... :) Až se musím smát, protože tenhle film je tak typický vším co jen může být, že není ani potřeba nic dodávat. Catherine hraje "Sexy čtyřicítku" která se po nevěře manžela, na kterou příjde úplnou náhodou v notebooku, nesesype, ale naopak konečně postaví na vlastní nohy a přestane být jen ženou v domácnosti, ačkoli se zavřenýma očima velmi spokojenou a rázem má chutě do života až až... a Justin je velmi pohledný a charismatický, takže se na další události nebude příliš dlouho čekat...(21.10.2009)

 • nunka
  ***

  Katka Zeta ako rozvedená matka je divácka stávka na istotu - charizma jej nechýba, no ako herečka žiadna extra trieda. Čo viac napísať o filme, kde je úvod rozpačitý, divák je vždy 10 minút pred scenárom a len pár momentov sa vyhne očakávanému klišé. V závere sa podarilo dotiahnuť sladkú sentimentálnu bodku po americky a všetky romantické duše sú spokojné. Vo svojej kategórii čistý priemer, na ktorý zabudnem už zajtra ráno, žiaden emocionálny prevrat sa nekonal...P.S.: Tento film ma akurát tak podnietil k tomu, že budem naďalej sledovať herecké kreácie Justina Barthu a skúmať, či v každom filme hrá ako "trtko" alebo mu to v tomto prípade len scenár doprial.(18.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace