Sandy (Catherine Zeta-Jones) je šťastně vdaná, má dvě děti a myslí, že už jí v životě nic nechybí. Jednoho dne náhodou odhalí nevěru svého manžela. Rozhodne se k radikální- mu kroku: opustí ho a přestěhuje se i s dětmi do New Yorku, najde si práci, přátele a začíná nový život. Brzy po příjezdu Sandy nečekaně vstoupí do života sympatický mladíček Aram (Justin Bartha), který pracuje v kavárně pod jejím bytem. Aram Sandy občas hlídá děti, které jeho společnost a zábavné hry přímo zbožňují. Také Sandy začíná nechtěně podléhat jeho neodolatelnému klukovskému šarmu... (oficiální text distributora)

Fiftis

Sme v romantickej komédii, ktorej základom je dobre fungujúca dvojica a síce klasický dej, no okorenený neopozeraným a nie celkom štandardným prvkom. Odpoveď na to, či sa nakoniec dočkáme happy endu alebo vek bude predsa len neprekonateľnou bariérou, ktorá stojí medzi láskou a spoločným šťastím, zistíte na konci filmu. Určite to nebude zle strávená hodina a pol. ()

Shakers

Som celkom prekvapený nie len s filmu, ale aj s môjho hodnotenia. Romanťáky moc nepozerám a už vôbec ich vysoko nehodnotím, ale tento má trošku lepší dej. Nie že by to bolo niečo extra, predsa len je to romantická komédia, ale záver je fakt dobrý. Začiatok je trošku nudný a priebeh deja je v podstate tiež známa linka, ale záver prekvapil. Aj keď samozrejme skončilo sa to ako všetky romantické filmy. Čo sa týka hereckého obsadenia, tak je vybrané fakt dobre. Sám neviem koho iného by som si tam vedel predstaviť. Humor fajn a hudba tiež. Slušne zrežírované kde hluché miesta ani moc nenudia. 80% - 4* ()

Pepinec

I když mám pro maminy velikou slabost, romantických blábolů bez špetky zajímavosti jsem už přejedený víc než zbytků bramborového salátu z Vánoc. Jaký smysl má točit něco, v čem se za 91 minut změní leda tak čas na hodinách? Jasně, no tak je Katka sexy. Od toho tu ale jsou plakáty a Majkl Douglas, aby nám to řekli. Koukat na kluka mého věku, jak si po večerech čte Harryho Pottera pod kytičkovanou peřinou, zatímco ve vedlejší místnosti dělají na nočníku e-e dvě děcka, to je na mě trochu moc... ()

Big Bear

Catherine bylo v době natáčení skutečně 40 a v té době tedy byla opravdu sexy čtyřicítka, takže se tvůrcům obsazení skvěle podařilo. Justin ji dobře sekundoval jako výrazně mladší partner a celé to byla docela prima komedie, která asi není úplně pro rodinné koukání s dětmi. Celé se to dost točí kolem vztahů a hlavně sexu. Z hlediska originality ale film není nic převratného, variací na podobné téma jsme viděli už více. Ono je to také docela ze života. Tohle byla ještě ta lepší verze, v té druhé některým čtyřicítkám v tomhle věku hrábne a rozhodou se být nezávislé... na rodině, partnerovi... A pak to moc komediální není.  Dávám za 3 kapučína.     * * * ()

playboxguest

Překvapivě solidní a celkem zábavná oddychovka s parádní Catherine (která roli čtyřicetileté maminy z New Yorku zvládla lépe, než Uma Thurman v Motherhood, ale nemějme jí to za zlé, hodně za to může i scénář, který v tomto případě vítězí), nic nekazícím a celkem milým Barthou, ale taky těžko uvěřitelným koncem (který výsledný dojem kazí, ale vsadím se, že romantické duše zase zaplesají radostí). ()

Pilda17

Sladká romantická komedie o 40leté ženský a 25letém klukovi, kteří se do sebe zamilují. Příběh je jasně předvídatelný jako každá romantická komedie, ale děj je zvládnut v celku obstojně. Příjemně mi k sobě sedli i Catherine Zeta-Jones a Justin Bartha... 6/10 = 65% ()

Rosaviva

Místama překvapivě nechutné jak bych to do filmu tohoto typu vůbec nečekala.. Jinak se mi to ale poměrně líbilo, jen ten konec bych změnila.. Jako.. co to bylo?? Nebudu tu spoilerovat, ale ten konec byl hodně praštěnej. A naštvalo mě, jak mu vyčítala, že čte Harryho Pottera. No a? Harryho čtou všichni. 3* ()

misterz

Základná dejová línia sa takmer v ničom neodlišuje od stoviek podobných snímkov, neprináša nič nové. Film rýchlo upadne do patetickej, sentimentálnej nudy, čo veľmi skoro začne iritovať. Ide vlastne o takú romantickú komédiu len bez romantického náboja a humoru, ktorá neponúkne zhola nič, len pekné zábery na C. Zeta-Jones a smiešneho pubertálneho týpka, ktorý pri nej vrtí chvostom. Úplne zbytočný film. 35/100 ()

Goldbeater

Nijak zvlášť vtipná, ani nijak zvlášť uchvacující komedie na zajímavé téma. Hlavním plusem filmu je krásná Catherine Zeta-Jones, která svůj part zahrála velmi dobře, a co je důležité, ona je opravdu sexy čtyřicítka. Celkem solidně jí sekunduje Justin Bartha a z jejich vztahu srší taková větší roztomilost. Děj není moc rozvětvený, a když je, tak jako podle šablony. Proto tuhle milou komedii vidím na pěkný nadprůměr. ()

kingik

Kéž by to takhle plakátově fungovalo i ve skutečnosti, posteskl jsem si po zhlédnutí (experimentální) romantické komedie. Označit tento film za experiment v žánru romantické komedie je na místě, protože z 50% procent film opravdu jde inovačním směrem, ale pak bohužel zabloudí a sejde z cesty. Přitom všechno začíná dost dobře. Právě se rozvádějící sympatická čtyřicítka Catherine-Zeta Jones, která je věčně zaneprázdněná psaním článků do sportovních rubrik poté, co načapá svého muže při nevěře, už nesnese takhle dál žít, rozhodne se rázně jednat a odstěhuje se do New Yorku. Na krku má dvě děti, kteří jsou sympatičtí uličníci a brzy jí přibude třetí. Sympatický a o 15 let mladší mladík Justin Bartha, kterého najme jako chůvu ke svým dětem, kterým okamžitě padne do oka a posléze padne do oka i jejich mámě, která stále vypadá k světu. Jenže žít s naivním mladíkem, co čte po večerech knihy o Harrym Potterovi, který přece jen rozumově na tátu od rodiny nemá, je sázka do loterie a zamilovaná žena si začne brzy uvědomovat, že přestřelila. Mohl to být ukázkový příklad nevšední romantické komedie, ale film lépe funguje, než se naše dvojice dá dohromady. Do té doby je film napěchovaný trefnými gagy o vztazích, nepovedenými randemi zoufale hledající ženy a její děti si udělají z dobráka mladíka šaška, který s nimi umí blbnout jako nikdo. Tohle všechno ovšem od prvního nesmělého polibku nově vzniklé dvojice ustoupí do pozadí a filmem se rozlije natahovaná nuda, kdy se dvojice od sebe odloučí a film nabídne zdlouhavé cestování mladíka po světě a povýšení zralé ženy z pisatelky na televizní reportérku. Závěrečné náhodné setkání dvojice po pěti letech v restauraci je tak křečovité umělé, že to výrazně filmu nepomohlo k lepšímu hodnocení. Tápání a nerozhodné sejití ze stanovené cesty dobrý dojem srazilo, a ne každý filmový experiment dopadne stoprocentně. Ovšem snaha byla, a divák se ujistil, že Jonesové to ještě pořád celkem sluší a Bartha se k ní ani trochu nehodí. ()

sochoking

Vrátil som sa z práce úplne vygumovaný a netúžil som po ničom inom, len ľahko stráviteľnom filmíku. Pustil som si toto, ako ináč, bez toho, aby som si prečítal, čo ma čaká a tu, po nezáživne nudnom nástupe prišli hlášky ako : " Vravel som, že to ľudia pochopia. " , alebo : " Dáš si Colu, alebo také niečo? " a hned som pookrial! Ano, je to tuctová záležitosť, no veľmi milá a kedže mi pozdvihla pozitívne náladu, neváham dať 4 hviezdičky. P.S. Ked budú po divadle na diskotéke, všimnite si v pravom dolnom rohu vlasatého týpka, jak džemuje. Mňa skoro jeblo od smiechu! ()

Šakal

Konečně inteligentní, vtipná vztahovka ze života s patřičným nadhledem.....NE, bohužel nic takového se nekoná aneb další (marný) pokus Milana „polidštit“ a přivést na žánr romantická „komedie“ made in USA. Catherine to i na prahu 40-ky zatraceně sluší, ale to je asi tak všechno, co vám snímek „ dá „. Už samotná šablona vzbuzuje (mé) velké rozpaky. Sandy je šťastně vdaná, nic ji nechybí až do kamžiku, kdy zjistí, že si to její manžel rozdává s její kamarádkou. V ten moment ( jako mávnutím kouzelného proutku ) zjišťuje, že celý její dosavadní život stál za hovno. Rozhoduje se k radikálnímu kroku. Klidně mě ukamenujte, ale takto já si rozhodně „ vztahovku ze života „ nepředstavuju, ikdyž udělat tlustou čáru a zapomenout na nevydařené manželství v posteli s 25-tým „kolouškem“ Aramem, to se ( v případě Catherine ) dá lehce pochopit :o) Vyserte se jednou američané na zaběhnuté šablony a zkuste natočit „obyčejný „ příběh. Chci toho zase tak příliš? Zřejmě ANO... 40?.., MNĚ téměř taky. Dokoukání tohoto snímku mě totiž 10 let života a pár šedin určitě stálo. p.s. shodou okolností jsem naposledy shlédl snímek Play It again, Sam s Woody Allenem v hlavní roli. Kdybych tomuto snímku dal více jak 2,5 * byl by to vůči tomuto snímku Herberta Rosse výsměch, musel bych se nutně pominout a ztratit veškerou soudnost a to i přestože v daném žánru existují MNOHEM, MNOHEM horší snímky. To ale není polehčující okolnost. 1* za „ TOP GUN :o)„ zbytek za těch pár světlých momentů, víc ani ťuk.... ()

IQ Tiqe

Překvapení. Čekal jsem průměr, dostal jsem nadprůměr. Nejvíc mě ale překvapila Catherine, od které jsem vůbec nečekal takovou živost, odvaz, a hlavně díky ní jsem se dobře bavil a ze začátku celkem udiveně koukal. I když jde o romantickou komedii s happy-endem, líbí se mi, že je vývoj reálnější než u jiných romantik, a konec není žádný nechutný slaďák; prostě tak akorát, že nezkazí dobrý dojem. Tenhle film určitě zajistí dobrou náladu. ()

Anderton

Krásna Catherine mohla kedysi natočiť romantickú komédiu s názvom sexy 20, potom sexy 30, teraz sexy 40, o desať rokov sexy 50 atď. Bola by to taká životná séria a mohla byť v Guinessovej knihe rekordov ako časovo najrozsiahlejšia filmová séria. Lenže film sa v originále volá Rebound, takže to v USA nikto nemal a nemá v úmysle. Aby som nezabudol, film je vcelku originálny, nepôsobí strojene, na svoj žáner sa postavy chovajú relatívne uveriteľne a končí určite inak, ako by ste čakali. ()

teutates

Catherine bola v tomto snímku very hot... vrrr... Mám slabosť na "milfs", viem znie to úchylne, ale nie je to tak myslené. Príjemná komédia, ktorá pobaví... príbeh môže pôsobiť jemne kontroverzne, ale koho to zaujíma... myslím si, že som videl aj horšie. 6-7/10 ()

swamp

Velice pohodová romantická komedie, která prakticky ničím neurazí. Trochu mi ale vadilo, že neměla prakticky žádnou (i když by se jednalo o klasické klišé) zápletku / zvrat. Tedy vlastně měla, ale "od té doby jsme se pět let neviděli" bych si představoval ztvárněné jinak než jednou minutou mozaiky cestování po světě. :P ()

Ant

Netradiční romantický film, který je ale místy netradiční bohužel až moc. Myšleno tak, že příběh je prostě těžko k uvěření. Scenář ze začátku taky dost pokulhává. Každopádně plus za příjemné herce. ()

predators

Catherine je ve 40-ti vážně sexy a nebráním se ani oné myšlence rozdílného věku partnerů, kdy měl celý příběh zvláštní náboj a docela jsem se i bavil...jenže, pak přijde cesta kolem světa a ...a dál už nebudu spoilerovat...ten závěr už je hodně vnucující a ani né přeslazený, jako vůči předchozímu ději zbytečný... 65% ()