Casey Bowman je americký sirotek, který byl vychováván v klášteře dojo, kde se ho ujal mistr bojových umění Takedou. Z Caseyho se naučil bojová umění tak dobře, že ho Takeda zvažuje jako jednoho ze dvou kandidátů na svého nástupce, který bude mít za úkol pokračovat v dohledu nad posvátnou truhlou Yoroi Bitsu. Druhým kandidátem je další Takedův student Masazuka. Masazuka těžce snáší Caseyho přátelství s Takedovou dcerou Namiko a tak při vzájemném souboji s Casey na něj použije nepovolené praktiky boje. Za to ho Takeda z kláštera vyžene a za svého nástupce zvolí Caseyho. Masazuka potupně z kláštera odchází a slibuje pomstu. Za nějakou dobu se z Masazuky stává nájemný zabiják pracující pro společnost Temple Industries, kterou vede milionář Temple, který zároveň vede tajnou zločineckou organizaci a nechává Masazuku likvidovat své obchodní konkurenty. Masazuka stále cítí, že on by měl být faktickým nástupcem Takedy a stát se strážcem Yoroi Bitsu. Vrátí se tedy do chrámu, kde způsobí povyk a Takeda se proto rozhodne vyslat Caseyho s Namiko s truhlou do New Yorku za svým přítelem, profesorem Garrisonem. Masazuka znovu vrací do chrámu, kde povraždí všechny bojovníky a zabije i Takedu. Zjišťuje však, že truhla je pryč a že s ní Casey odjel do New Yorku... (TV Prima)

Gereth

Začínám mít trochu alergii na tyhle martial art hrdiny, kteří se bez jakékoliv zbraně vrhají proti davům pěšáku(obvykle s meči, pistolemi atp.) a ještě většinou volí údery tak, aby nezabíjeli, takže jsem přirozeně fandil hlavnímu záporákovi. A ten byl překvapivě celkem fajn. Rychlé účelné seky/hody/střely, ukázkové využití různých zbraní a technik. Měl jsem ho rád natolik, že jsem se cítil až podvedený tím, jakým idiotským způsobem byl nakonec poražen. Ale celkově zklamaný nejsem, pár pěkných scén a soubojů se našlo. Víc jsem ani neočekával. // 50% ()

kinderman

I.Florentine a S.Adkins by mohli dostat čestná bulharská občanství- jejich filmy mě ovšem vůbec neuráží, dokazují, jak se za relativně málo peněz dá zahrát svižná a zábavná muzika. ()

dee-key

Pan Adkins je opravdu veliké a hrozivé hovado které bych nechtěl naštvat. To je poselství filmu. To a samozřejmě hromada mlácení, sekání, střílení, běhání, velmi průhledné zápletky, ale jinak vcelku dost dobrého vyústění. Je to samozřejmě akční film se vším všudy a přesně to jsem chtěl, když jsem si to pouštěl. ()

OG_Swifty

Totalne debilni becko, u kteryho jsem si myslel, ze musi bejt od rusaku (hraji tam nejaky Donkov, Asenov, Dimitrov. Sotirov atd), ale neni! Od pocatku je pribeh jasne danej a vicemene zbytecnej, je to jenom o ninja bitkach a je to docela prdel. CGI je prumerny, ale nedosahuje (ne)kvalit pulnocnich hororu na Prima Cool, herci jsou spatny a dej nesmyslnej - sektari vyskakujou odevsad jak v arkadovy mlaticce z 90. let, ale proste je to vsechno jedno. Bavilo me, ze behem bitek to kupovali i nevinny civilisti, coz se moc casto nevida. ()

Chen

Další důkaz, že Scott Adkins je nejlepší filmový bijec poslední doby (a navíc velký sympaťák). Ninja dokonale naplňuje šablony filmového ztvárnění ninjů, tak jak jsme zvyklí. Je tu morálně nezkažený frajer, který kope pěkně vysoko, je tu kráska v nesnázích (která si ale dokáže poradit s protivníky docela dobře sama), je tu velmi, ale velmi zlý záporák, je tu troška mystiky a jsou tu tajemné artefakty. A proč ne, troška nostalgie nikdy neuškodí a hlavně, Scott Adkins se ukazuje opět ve skvělé formě, takže fanoušci bojových umění budou spokojeni. I když, jak už tu bylo tisíckrát řečeno, všichni vzhlížíme k Undisputed III, to jistě bude pořádná lahůdka. ()

Figu

Tak i Adkins je dalším bílým co se sere do řemesla žlutým. Nicméně je v tom ninja munduru k sežrání! Je nekompromisní a s nikým se nesere! Lahůdkou byla scénka, kdy si Casey partičku dvaceti bouchačů porozhazuje do všech částí místnosti. Skvělý představení bylo i v metru. Závěrečnej pamlsek týhle řežby, kdy si jako jeho bílej ninja předchůdce Michael Dudikoff stoupne tváří v tvář černýmu ninjovi, je jen sladkou tečkou této akční palby. 70% ()

Martin741 odpad!

Este na zaciatku 90. rokov by sa dalo uvazovat o priemere, ale v roku 2009? Florentine evidentne zaspal dobu, akcne sceny su samoucelne. Pribeh o pomste je slaby, Adkins je sice herec - picus, ale bojovnik masakrozne dobry a sa vie bit, ale cele je to podpriemerne, a nema to ani poriadnu reziu. 0 % ()

Jimmi

Bez problemov dopozeratelny film:) Pravdaze ako to uz byva zvykom v tomot zanri tak nejaky oreoracovany dej sa tam neda ocakavat a vsetko je stavane na bojovych scenach plus vsetko s tym spojene. Krvy je dost a body count je celkom vysoky. Pravdaze na Ong-bak Tnyho Ya sa to vobec nechyta. Lepsie 2 hviezdy....chvilu som uvazoval aj o 3...ale 2 budu musiet stacit. ()

Petoss1

Všetko ázijské by sa malo nechať aziatom a nie napchať do hlavnej role angličana, toť moja jediná výhrada. Adkins je dobrý, to už všetci dobre vieme a ja proti nemu nemám nič. Pre Bojku ako stvorený, ako Ninja mi nesedel. Stokrát videný príbeh ničím neprekvapí a pritom vizuál a choreografia určite niesú odfláknute. Béčko ako vyšité. 55% ()

bourec odpad!

Opravdu děsná sračka.Herci necharistmatický,děj přiblblej,je vidět,že rejža točí céčkový filmy někde ve východní evropě,i obsazení záporáků tomu odpovídá.Děs.0%. ()

Rocky88

Mdlé, omluvitelně hloupé, Adkinse si tu člověk moc neužije (pouze v metru a v chrámu). Závěrečný boj je fraška. ()

TomikZlesa

To že Adkins je neskutečný hovado není pochyb. to že Adkins má postavu kterou mu může kdekdo závidět není pochyb. To že Florentine ne zrovna nejlepší režisér a tenhle film se mu zrovna nevivedl bohužel taky není pochyb. Je bez diskuze že to všechno zachranuje Scott a jeho mega schopnosti. Velice příjemná délka filmu a Adkins dělaj z filmu senzační podívanou a nebyl sem daleko od toho dát plný počet. Demenci kdy sou policajti rozsekaný a ani jeden není schopnej vystřelit, dokonce i Batmana bych překousl, ale odfláknutý a na rychlo řešený konec bohužel ne. Adkins válí ! ! ! ale Uri Bojka nepřekonán. ()

cubajz

souboje jsou v tomto filmu celkem povedené a je vidět že Scott Adkins se opravdu umí prát (narozdíl od hraní), ale to je tak všechno - zbytek je hodně naivní a šablonovitá akčňárna bez špetky invence či nadhledu, která mě až na bitky vůbec nebavila. ()

Kwaichi

Nie najhorší akčný film, len ten plytko prepracovaný príbeh mi dosť prekážal. Každopádne veľký fanúšikovia ninjov by si tento film nemali nechať ujsť. ()

c.tucker

Tak tomuhle říkám pořádný akční film. Akce habaděj, dobře zmáknutý střih, takže i dost přehledná. Adkins rozdává rány. Isaac Florentine už po několikáté ukázal, že takovéhle filmy umí. Občas jsou tam trochu okaté efekty (seskok z domu), ale to je zanedbatelné. Příběh je standardní, jak u takových filmů bývá s tím spojení černobílých postav. Po tomto ještě více očekávám Undisputed 3. ()

Maty85

Povedený béčko se vším všudy. Žádný zbytečný řečičky kolem, rovnou hezky do akce :) Plusem jsou také zdařile provedené bojové scény a občasná věrohodně působící pc animace. ()

okkac

Béčkový film, který splňuje všechny parametry. Špatný příběh, špatné výkony, laciný look a kulisy, kdy se to snaží ozvláštňovat režie občas divokými zoomy a zrychlovačkami. Plus kombinace klasické a digitální krve. Táhne to nahoru jen Adkins se svýma schopnostma. 4/10 a na jedno nenáročné sledování to neurazí. ()

otík

Krásně vyšité klasické ninja béčko v novodobém hávu. Zcela tradiční zápletka o zhrzeném ninjovi, který se chce pomstít za vyhození ze školy, přičemž se mu postaví do cesty bílý sirotek, který také ve škole vyrůstal. A aby to nebylo tak nudné, děj pomsty se odehrává v New Yorku, navíc se do toho zamíchá sekta, která chce ovládnout svět a samozřejmě americká policie. Pokud jde o akční scény, jsou výtečné, Scott Adkins je vážně borec a všechny ty zpomalovačky ukazují poctivou choreografii. Bohužel vše kolem je nudné až běda. Akčně krásná šedesátka, zbytek dvacítka. Hudba: Stephen Edwards ()

Radiq

No bylo to béčko jak vyšity. Omylem jsem nejdřív viděl pokračování, které bylo rozhodně kvalitnější... a nebyly tam takové zbytečné chrsty krve, jak tady. I ta choreografie tady neměla takovej nášup a bylo tady mnohem víc věcí, co mi vadilo. Například to, že i anglický zvuk mi přišel jak předabovaný v postsynchronech nebo jak se tomu říká. Ale teda úplě nejhorší byl ten batman-skok při únosu té šikmooké frndy. No to jsem se musel chlámat! Děj prostě nudná kravina, že dokument o plísních na nohách by mě asi zaujal víc. Ale byli tam přece ti ninjové!!! ()