Casey Bowman je americký sirotek, který byl vychováván v klášteře dojo, kde se ho ujal mistr bojových umění Takedou. Z Caseyho se naučil bojová umění tak dobře, že ho Takeda zvažuje jako jednoho ze dvou kandidátů na svého nástupce, který bude mít za úkol pokračovat v dohledu nad posvátnou truhlou Yoroi Bitsu. Druhým kandidátem je další Takedův student Masazuka. Masazuka těžce snáší Caseyho přátelství s Takedovou dcerou Namiko a tak při vzájemném souboji s Casey na něj použije nepovolené praktiky boje. Za to ho Takeda z kláštera vyžene a za svého nástupce zvolí Caseyho. Masazuka potupně z kláštera odchází a slibuje pomstu. Za nějakou dobu se z Masazuky stává nájemný zabiják pracující pro společnost Temple Industries, kterou vede milionář Temple, který zároveň vede tajnou zločineckou organizaci a nechává Masazuku likvidovat své obchodní konkurenty. Masazuka stále cítí, že on by měl být faktickým nástupcem Takedy a stát se strážcem Yoroi Bitsu. Vrátí se tedy do chrámu, kde způsobí povyk a Takeda se proto rozhodne vyslat Caseyho s Namiko s truhlou do New Yorku za svým přítelem, profesorem Garrisonem. Masazuka znovu vrací do chrámu, kde povraždí všechny bojovníky a zabije i Takedu. Zjišťuje však, že truhla je pryč a že s ní Casey odjel do New Yorku... (TV Prima)

Tomulka

No Scott Adkins má perfektní fyzické parametry a je schopen opravdu dobrých chvatů. Jsem moc rád, že se ukázal zase v trošku lepším světle (třeba v metru) než ve filmu Nájemní zabijáci. Ale jinak je film hodně naivní a je velká škoda, že nevyužil potenciál příběhu. Dobře je to akčňák, ale někdy je mrzuté využít z příběhu jen akci. ()

Poryv

Pokud si myslíte, že je tento film tuctová béčková oddechovka, při které není nutno si lámat hlavu, mýlíte se. Budete přemýšlet nad tím, jak je možné, že takovou blbost někdo natočil. Nad vodou drží snímek choreografie bojových scén, zbytek ho stahuje hluboko do nitra odpadu včetně jedovatého závěru, který namísto zamýšleného dojetí probouzí salvy smíchu. ()

Uframufrag

1* len pre to ze tu hral Scott Adkins, inak "becko" ako remen... normalne som miestami cakal ci sa nezjavi aj Steven Segal a to uz by bol nacisto odpad... Nie ze by som nechcel vydiet "Bojku" aj v inom filme, ako len v ringu s vaznami, ale toto nieje ta spravna cesta.... ()

Marčus

Film mi dal prakticky přesně to, co jsem čekal. Perfektně vypiplanou akci s trochou zbytečné omáčky a to vše v v ideální metráži. 80 % ()

Monikasson

Môžem povedať,že to je celkom príjemná oddychovka.Uvidieť dnes film s "Ninja" námetom je celkom rarita.Dej nie je nič extra a pre bežného diváka,ktorý nepamätá/nepozná ninja filmy,trochu nepochopiteľný.Celkom fajn pripomienka časov,keď som bol ešte malý chlapček a chcel byť zakuklený chlapík s mečom vrhajúci hviezdice. :-) ()

galfaroth

Místo hodného Batmana v černém županu, zlý Ninja v černém županu, místo Gotham City, New York City a PŘEDEVŠÍM místo dobrého akčního scénaře a dobrých hereckých výkonů...no 1* myslím mluví za vše. Jinak myšlenka dobrá, škoda, že místo na scénář a herecké podání, vsadil režisér na kvanta stříkající krve Isaacu Florentine, z tebe by červený kříž rozhodně neměl radost, každopádně já jí z tebe nemám. ()

beaverkiller

O dost slabší odvar Ninja Assassin. Rozpočet byl očividně hodně malý, bojové scény mají své mouchy (frajer se zlomenou rukou s ní ještě naloží holčině) a zá věrečný fight je zklamání. Ani Adkins to nezachrání. ()

sucks

Co k tomu dodat, logika je celkovym nepriatelom deju aj postav(Namiko na zaciatku dava na frak Caseymu a v USA uz nedokaze zlozit ani troch zaporakov). Prirodzenost hercov je mierne nad urovnov ucinkujucich v programe na stuzkovej. Z krvi, co striekala snad z kazdej casti tela zaporakov by sa najedli aj dve upirske rodiny Cullenovcov. Na druhu stranu suboje boli choreograficky slusne, najma Adkinsonove. Sice uz nie je rok 2009, kedy film vznikol, ale aj tak si myslim, ze toto mohlo fungovat tak pred 15 rokmi. ()

MisaP3

Herecky docela katastrofa, i ty souboje jsou takové vlažné a místy prkenné. Příběh by byl zajímavý, ale ty výkony, no, hercům prostě ty role moc nebaštím... Něco tomu chybí. Béčko pro dlouhé večery fajn, ale podruhé se na to nejspíš dívat nebudu ()

Billy_Cz

Nebyl to sice takový nářez jako Ninja 2 Ale i přes to to vůbec nebylo špatné takže za mě plný počet. Mé hodnocení má své důvody já totiž dokážu ocenit talent Scotta a jeho umění. O proti Undisputed 3 je to sice slabší a určitě Scott má na lepší filmy ale i přes to se mi jak příběh tak i souboje líbili takže No problemo. ()

bctpeyhon

Dost hloupé, amatérské béčko, které si hraje na devadesátky, ale vůbec se nechytá.. Jediné co stojí za to vidět, jsou poměrně originální souboje a triky. ()