Casey Bowman je americký sirotek, který byl vychováván v klášteře dojo, kde se ho ujal mistr bojových umění Takedou. Z Caseyho se naučil bojová umění tak dobře, že ho Takeda zvažuje jako jednoho ze dvou kandidátů na svého nástupce, který bude mít za úkol pokračovat v dohledu nad posvátnou truhlou Yoroi Bitsu. Druhým kandidátem je další Takedův student Masazuka. Masazuka těžce snáší Caseyho přátelství s Takedovou dcerou Namiko a tak při vzájemném souboji s Casey na něj použije nepovolené praktiky boje. Za to ho Takeda z kláštera vyžene a za svého nástupce zvolí Caseyho. Masazuka potupně z kláštera odchází a slibuje pomstu. Za nějakou dobu se z Masazuky stává nájemný zabiják pracující pro společnost Temple Industries, kterou vede milionář Temple, který zároveň vede tajnou zločineckou organizaci a nechává Masazuku likvidovat své obchodní konkurenty. Masazuka stále cítí, že on by měl být faktickým nástupcem Takedy a stát se strážcem Yoroi Bitsu. Vrátí se tedy do chrámu, kde způsobí povyk a Takeda se proto rozhodne vyslat Caseyho s Namiko s truhlou do New Yorku za svým přítelem, profesorem Garrisonem. Masazuka znovu vrací do chrámu, kde povraždí všechny bojovníky a zabije i Takedu. Zjišťuje však, že truhla je pryč a že s ní Casey odjel do New Yorku... (TV Prima)

sWONDER

Slušný návrat k 90 kam. Príbeh jednoduchý, nalinkovaný podľa šablóny, ale nie zlý. Akcia hlavne v podaní Adkinsa (je neskutočný) nebúšená k tomu ninjovské vychytávky a slušný spád. Škoda že toto neprišlo tak pred 10 rokmi. Dávam slabšie tri, ale to som na podobných filmoch vyrastal, inak by to taká paľba nebola, aj keď, možno práve naopak. ()

vieriX

Wau člověk až nechce věřit, že byl film natočen až ve 21.století přitom jde o typickou bečkovou akci jakou jsme vídali a těšili se zní v 90.letech. Akce byla super a našlapaná s příběhem už to bylo trochu horší motalo se to kolem nějaké sekty a historické brnění, které musel hlavní hrdina chránit. Naprosto jsem si těch necelých 90.minut užil. Ps: Jsem zvědavý co přinese další film o ninjech v produkci bratru Wachovských "Ninja Assassin" ()

ratpile

Adkins je teda herecký poleno až běda, jako Bojka byl věrohodnější. Co je ale nejhorší, nepředvedl tady nic tak omračujícího, aby si z toho slaboučký a pro béčkové účely a divákův chtíč děsně nevyužitý scénář sedl na prdel. Je tu pár světlých momentů a atmosféra je přesně ve stylu Van-Dammových starších snímků. Jen sem měl proste dojem, že Florentine (narozdíl od takového Undisputed II) nedává divákovi to na co má chuť, řada scén je prostě třeskuťe nevyužita na maximum. Okaté pomrkávání po akční béčkové klasice a ninja tématika se prostě musí ale trošku ocenit :-) ()

L3G1ON4R

Jednoduchá pohádka na dobrou noc. Adkins opět předvádí skvělé akrobatické kousky jak se dalo očekávat. Škoda jen že těch filmů o shinobi v poslední době bylo až moc příliš, jinak by tenhle film zasloužil lepší hodnocení. ()

fordhont

Nebýt Adkinse, nedalo by se na to dívat. Hroznej příběh, hrozná hudba o ničem pořád dokola, debilní záporák, celkově nelogický a naivní. Když se chcete podívat na Adkinse v akci, mrkněte na Neporazitelný. ()

intro

Trošku dětincký a místy celkem trapný film, ale pokud nad tím nebudete moc přemýšlet je Ninja docela dobrý snímek na zabití času. Navíc filmy o maskovaných zabijácích mám docela v oblibě. Dávám 50%. ()

Dinsberg

Dvě jen a pouze za Scotta Adkinse, kterému víc sluší image Jurije Boyky. Zbytek? Čirá amatérčina, z které nesálá láska k filmu, ale čirý kalkul. Je až s podivem, že stejný režisér i hlavní hvězda natočili tak skvělé kousky jako oba poslední Neporazitelné. ()

KucC

Nekolikrat omyta historka, ktera se toci kolem pomsty a nedoceneni, se tentokrat potkala s neschopnou rezii a absolutne nedostacujicim rozpoctem. Cele to drzi Adkins, i kdyz v podstate prostor k tomu, aby se naplno ukazal,dostal az ke konci. Nejvetsi slabinou je digitalni krev, otresnejsi provedeni sem uz dlouho nevidel, hodne to ubira uz z tak ne moc kvalitniho pozitku.. ()

Guran

Film, který nezachrání ani Scott Adkins. Od začátku nuda, nezajímavé dějové pojetí a furt stejné klišé. Tohle se Florentinovi opravdu nepovedlo. ()

LukeKiller

Achjo. Ja som sa tak tešil na Scotta Adkinsa.... A bohužiaľ zbytočne, pretože bojové scény nie sú nijak spektakulárne ani úžasné a dlhé. Scenár niekto napísal počas desiaty a obšľahol každé béčko ever. Plusové body za pár nápaditých bojových scén a smrtí. ()

Hemlock

Béčkový mozkový výplach, který šlape tak jak má. Žádné zbytečné kecy, jednoduchá zápletka a pak už se jen kope, seká, hází, střílí a samozřejmě je vše zdůrazněno hektolitry krve. Scott Adkins je prostě démon a mě jeho filmy baví. ()

Rastman

Béčkový děj, béčkové zpracování, ááčkové souboje, které mohli (v některých momentech) s klidem zůstat v "omezených" hranicích realističnosti. Pěkné pokoukání pro fandy bojového umění i příležitostné diváky asijských filmů, jen od toho neočekávejte moc. ()

DExUS odpad!

Odpad po kazdej stranke. film nebavil, niektore ucinkujuce postavy sa chovali nelogicky. Otrasné CGI efekty na streche domu z nelogickymi prvkami (ako chodnik zasahujuci do pruhu cesty pre auta). Podla filmu mozete vyzabijat polku mesta (aj ked len zlocincov) a policajti sa vam pridu podakovat. Popravit nevládneho cloveka je ako popravit babätko, proste nevkusne. ()

asader

Scott Adkins by měl být ve větším trháku.V Undisputed se stal pro mě hvězdou a doufám,že natočí mnohem áčkovější filmy než tohle.6/10. ()

Kenshin

Remake snad všeho, co se americká produkce snaží vymlátit z té asijské. Ale hlavně poctivé akční B-čko, které se snaží prodrat do A-čkových vod a tvářit se při tom zatraceně cool. A jde mu to opravdu skvěle. (7/10) ()

Honziik17

Scott Adkins je určitě v současnosti největší frajer na bojové úmění. To co předvádí on, to se jen tak nevidí. Tenhle film je ale docela průměr. Rozhodně s Neporazitelným 2 a 3 se podle mě nemůže vůbec srovnávat. ()