Trojdílný muzikál Doctor Horrible's Sing-Along Blog, určený výhradně pro internet, pojednává o šíleném vědci a zároveň superzločinci, který je platonicky zamilovaný do dívky z prádelny, Penny. Je však příliš plachý na to, aby ji oslovil. Zároveň velmi touží po tom, aby se dostal do ligy superzločinců. V cestě za splněním obou snů mu však stojí jeho věčný rival a superhrdina Captain Hammer, který ho ve všem poráží. Scěnář napsal uznávaný tvůrce Joss Whedon, spolu se svými bratry a snoubenkou jednoho z nich, během stávky scénaristů a celý projekt natočil s minimálním rozpočtem s pomocí svých známých. (Sydia)

mayla

Z první části jsem byla docela rozpačitá, ale kladné pocity přesáhly a v posledním díle jsem skoro natahovala:-) Joss Whedon vytvořil něco, co bylo původně myšleno velmi skromně a ono to trochu vyrostlo! Neil Patrick Harris je skvělý zpěvák a herec, takže ten mě nepřekvapil, to jsem dávno věděla. O kormidlo se s ním s úspěchem přetahuje Nathan Fillion (taky ukázal, že neskřehotá jen doma ve sprše), akorát Felicia Day vypadala trochu jako zarytá fanynka ságy Stmívání. Finální part a píseň tomu všemu nasadily zaslouženou, poctivou a zářivou pátou hvězdu! ()

Kateřin

I jestli jste jako Dr. Horrible a chcete se dostat do Evil league of evil, stejně taky znáte ten pocit, kdy posloucháte "trapnou" romantickou písničku...ale zároveň nechcete aby skončila. A romantiku mrazící paprsek nezničí!!!Neuvěřitelně spojený, právě proto výborný. Dobře napsaný záporný hrdinové dřou;) Jedním slovem: Láfstory ()

rigidite

Tak tohle dílo je opravdu Dílo! Muzikálové věci nemám moc ráda, ale když je to v takovém podání, nemá to chybu. Captain Hammer a jeho hláška "Hammer are not my hands - the hammer is my penis!" mi v uších bude znít ještě hodně dlouho, stejně tak jako obrázek "Vlhoně" v podání Simona Helbergera. ()

Epco

Joss sa tu na malej ploche predvádza vo vrcholnej forme. A ukazuje celému svetu ako sa dá za málo peňazí užiť veľa muziky. ()

numan

Pokud by šlo jen o náčrt jedovaté tragikomedie, inspirované komiksy, plácal bych - casting i story jsou stoprocentní. Ale to by někdo musel vypustit všechno to kňourání, takže by finální stopáž byla někde pod dvaceti minutama. Nechápu, proč se autor seriálových bomb první kategorie (Dollhouse, Angel, Firefly...) vrhá do ichtylních muzikálových vod. Stane-li se součástí děje jeho seriálu zelený démon s úchylkou na karaoke, ještě se to dá skousnout, ale tahle hudební veledíla už jsou na ffwd 4x a jenom přečíst texty. Jestliže u Monty Pythonů nebo českých Sklepáků hudební stránka humor násobí, tady veškerou švandu sráží k zemi. Lidsky omluvit tuhle Jossovu "novou uměleckou dráhu" může snad jen to, že se snaží prodat svého skládajícího bratra Jeda a vydělat pár melounů na módních trendech. Mám Jossovy starší věci moc rád, o to víc mě drtí jeho cesta do bahna, kterou završil mládežnickou písničkovou šarádou Glee..... ()

HMTD

Kéž by toho bylo víc,chytlavé texty písní,skvělí nápad a krásný kontrast dobra se zlem jen rozlišit kdo je kdo. ()

chroust123

Jednoznačnou slabinou jsou nezpívané dialogy. K vyššímu hodnocení mě dohnal jenom a pouze konec, který jsem opravdu nečekal a to jsem si myslel, že to mám přečtený. ()

starblade

Nemám rád muzikály, ale toto je první, který jsem dokoukal celý a musím se přiznat , že za to vděčím hlavně N.P. Harrisovi a N. Fillionovi, kteří jsou opravdu dobří. Písničky jsou opravdu skvělé a plné emocí. Kromě písniček se mi samozřejmě líbil konec, kdy se konečně Dr. Horrible zbavil Capt. Hammera a dostal se mezi nej cool padouchy, ale za jakou cenu. Chudák Penny. A teď vážně. Velmi dobře natočené, dialogy jsou fajn, písničky super a na to, že to má jen 40minut, tak si to těch 80% zaslouží. ()

HakitoCZ

Jeden z mála ... možná jediný muzikál, který stojí opravdu za to. Doposud jsem nic tak laciného a přesto skvělého neviděl. ()

StupidSister

Napsat příběh takhle epických rozměrů a rozehrát ho jako střelenou komedii a zároveň nádherný citlivý muzikál s minimálním rozpočtem, to chce hodně velký talent. A ten Joss Whedon má. A Neil Patrick Harris, ach bože... taky. Strašně, ale opravdu strašně mě mrzí, že to celé netrvá déle. Třeba pět hodin nebo tak. Pecka. ()

monicqa

na zaciatku trapne, vylepsilo sa to prvou pesnickou v pracovni.... malo to zopar slabsich miest, ale celkovo - neda mi nedat 5 hviezdiciek!! nielen kvoli NPH, ale tiez kvoli skvelej hudbe (je k tomu aj soundtrack??), v spojeni hercov mojich najoblubenejsich serialov.... na konci som si pri jednej pesnicke trosku aj poplakala.. bolo to velmi silne - taku recesiu som uz davno nezazila. ()

anjac

Skvělý Neil Patrick Harris a jemu zdatně sekundující Felicia Day s Nathanem Fillionem v roli slizkého "půlzáporáka" tvoří výbornou ústřední trojici. Přidejte si k tomu chytlavé melodie a texty skvěle doplňující děj a dostanete jednu minisérii, která si cenu Emmy opravdu zaslouží... ()

Tionois

Prvně jsem nevěděla, co si s doktorem počít, ale jakmile nastoupil na scénu "klaďas" kapitán Kladivo, tak jsem se jako malé dítě těšila na každou další písničku. Dostalo mě, že Bad Horse je opravdu kůň. Každopádně, skvělý nápad, skvělí herci, skvělé písničky, jen škoda, že toho nebylo víc. ()

january

Poprve me to nudilo tak, ze jsem to skoro chtela vypnout. Ale s kazdym dalsim zkouknutim mi to prijde cim dal lepsi a vtipnejsi. Chce tomu dat jen sanci. Skoda, ze to neni pilot. ()

BigBen87CZ

Na pět hvězd to s touhle stopáží být moc nemůže ... ale jinak, rozhodně velmi povedený projekt, bez zbytečně přeslazeného happyendu, stavící pouze na Patrickovi, což ale není na škodu. Možná by se mohli podívat ti, kdož v Americe vytváří parodie, jak se to dělá ... upřímně si dokážu představit pokračování, i kratší miniserii ... 85 % ()

LadyNicole

Tak tohle mě dostalo. Neil Patrick Harris je nejen výborný herec, ale umí dokonce zpívat mnohem lépe než kdejaká současná rádoby hvězda. Bylo to vtipné a originální a neotřelé a... a... dokonalé. Jediné, co se dá vyčíst je délka, protože mě děsně mrzelo, že už je konec. Nikdy bych nevěřila, že se mimikou a hlasem dá vyjádřit tolik emocí a citů, člověk navíc při každém zhlédnutí objevuje další a další detaily, které mu dříve unikly. Skvělé jsou i vedlejší postavy, seriál hýří skvělými nápady, vtipnými dialogy.... PS: The hammer is my pennis =). ()

Fujin

Má antipatie k muzikálům přebila umného NPH i na pohled velmi příjemnou F. Day. Pokud se to časem změní rád hodnocení zvýším, ale aktuálně zůstávám nezasažen ani jediným hudebním počinem tohoto dílka a to nemluvě o prázdné dějové stránce. Recitovaná hudba mě nijak neohromuje a tak jediným možná malým zábleskem jsou texty. ()