poster

Neuvěřitelná láska (festivalový název)

 • Indie

  Kambakkht Ishq

 • anglický

  Incredible Love

Akční / Komedie / Romantický

Indie, 2009, 142 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Niktorius
  **

  Kamabakkht Ishq vlastně není o moc hloupější než Pammal K. Sambandam, kterého remakuje. Jenže pokud má deklamovaný hit roku obdobné kvality jako vyloženě provinční snímek, tak prostě něco není v pořádku. A už vůbec není dobrou vizitkou pro jakýkoli remake, že v něm dobře fungují jen ty scény, které jsou do detailu okopírované z předlohy a zbytek vyplňuje na střídačku nuda či stupidní a nevkusný humor. Není to úplné zlo a nepocítil jsem u toho potřebu odběhnout si k Mišpuli pro aspirin, ale při srovnání s jinými bollywoodskými komediemi poslední doby (a to mám na mysli i ulítlosti typu Singh is Kinng) musím dát palec dolů. Zklamání z výsledku je tentokrát posíleno nejen mocným hypem, ale především faktem, že Sabbir Khan rozhodně nepodpoří dobré jméno indické kinematografie v očích těch, co si Kambakkht Ishq vyloví z torrentů jen kvůli kratičkému cameu Stalloneho. 30% ___________ P.S: Shodou mnoha podivných náhod a okolností jsem film viděl znovu na Bollywoodském festivale 2010 a připadal mi ještě o trošku snesitelnější. Ale třeba už mám nenapravitelně zničený vkus :)(31.8.2009)

 • lenuse
  *

  Občas si člověk dobrovolně pustí film, o kterém si předem myslí, že to bude srágoška. A je to tak. Sázka na jistotu. :-)(18.8.2010)

 • IQ Tiqe
  *

  Během 6 minut je jasné, jak to dopadne. Vše je čitelné, trapně jednoduché (ne sympaticky vtipně naivní, jak byste od indických rem. komedií čekaly a většinu nedostatků jim púak odpustili, ale spíš odfláknuté); rány a facky jsou až okatě hrané, hlavní hrdina nesympatický, v ženských rolích, jak už to v Indii bývá, samé krásky, ale ty vám dobrý film neudělají. 30%(15.5.2011)

 • T2

  Rozpočet $12,5miliónaTržby USA $1,445,739Tržby Celosvetovo $2,998,940(27.9.2009)

 • šalenka
  ***

  operace po indicku - pacient při operaci si zpívá...chacha...fakt dobrý film..sylvestr stallone - neměl chybu....a taky to všem ukázal jak se umí prát(15.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace