Neuvěřitelná láska (festivalový název)

• Indie

Kambakkht Ishq

Incredible Love

Akční / Komedie / Romantický

Indie, 2009, 142 min

• Niktorius

Kamabakkht Ishq vlastně není o moc hloupější než Pammal K. Sambandam, kterého remakuje. Jenže pokud má deklamovaný hit roku obdobné kvality jako vyloženě provinční snímek, tak prostě něco není v pořádku. A už vůbec není dobrou vizitkou pro jakýkoli remake, že v něm dobře fungují jen ty scény, které jsou do detailu okopírované z předlohy a zbytek vyplňuje na střídačku nuda či stupidní a nevkusný humor. Není to úplné zlo a nepocítil jsem u toho potřebu odběhnout si k Mišpuli pro aspirin, ale při srovnání s jinými bollywoodskými komediemi poslední doby (a to mám na mysli i ulítlosti typu Singh is Kinng) musím dát palec dolů. Zklamání z výsledku je tentokrát posíleno nejen mocným hypem, ale především faktem, že Sabbir Khan rozhodně nepodpoří dobré jméno indické kinematografie v očích těch, co si Kambakkht Ishq vyloví z torrentů jen kvůli kratičkému cameu Stalloneho. 30% ___________ P.S: Shodou mnoha podivných náhod a okolností jsem film viděl znovu na Bollywoodském festivale 2010 a připadal mi ještě o trošku snesitelnější. Ale třeba už mám nenapravitelně zničený vkus :)(31.8.2009)

• Martin741

A ja ze si uzijem trochu Bollywoodu ...... no tak tento film fakt radsej nie. 15 %(2.4.2013)

operace po indicku - pacient při operaci si zpívá...chacha...fakt dobrý film..sylvestr stallone - neměl chybu....a taky to všem ukázal jak se umí prát(15.10.2010)

• ConanVJ

Tak tentel film je fakt nudnázbytečně dlouhá a ničím nezajímavá srajda. Cameo Slye Stallona je sice vtipné, ale tu hroznou nudu to nevytáhne ani na jednu hvězdu 0% :((23.4.2014)

• lenuse

Občas si člověk dobrovolně pustí film, o kterém si předem myslí, že to bude srágoška. A je to tak. Sázka na jistotu. :-)(18.8.2010)