poster

Neuvěřitelná láska (festivalový název)

 • Indie

  Kambakkht Ishq

 • anglický

  Incredible Love

Akční / Komedie / Romantický

Indie, 2009, 142 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  ***

  Typická romantická komédia s obvyklým vývojom a hlavne so značne predvídateľným dejom, čo bolo dosť na škodu veci. Pretože námet bol naozaj výborný - len škoda, že asi tak prvá polovica toho sa vyvíjala v takej mierne trápnej infantilnej atmosfére, keď sa hlavní hrdinovia navzájom urážali a obviňovali (často až úplne nemiestne). Potom sa to konečne začalo aj obracať k lepšiemu a v jednej chvíli to dokonca mierilo ku dráme. Koniec bohužiaľ neprekvapil - bol presne taký ako sa dalo tušiť už s poriadnym predstihom. Celkovo to však nebolo vôbec zlé, aj keď potenciál bol určite ešte vyšší. Celkom zaujímave bolo aj to zakomponovanie hollywoodskych hviezd priamo do deju. Kareena Kapoor bola znovu neodolateľná (ako už býva dobrým zvykom), ale k Akshay Kumarovi som stále nenašiel žiadnu sympatiu (ani teraz, ani vo filme Bewafaa, kde sa tiež objavil v jednej z hlavných úloh po boku Kareeny).(26.8.2013)

 • šalenka
  ***

  operace po indicku - pacient při operaci si zpívá...chacha...fakt dobrý film..sylvestr stallone - neměl chybu....a taky to všem ukázal jak se umí prát(15.10.2010)

 • ConanVJ
  odpad!

  Tak tentel film je fakt nudnázbytečně dlouhá a ničím nezajímavá srajda. Cameo Slye Stallona je sice vtipné, ale tu hroznou nudu to nevytáhne ani na jednu hvězdu 0% :((23.4.2014)

 • nash.
  ***

  Akshay Kumar sice vypadal a choval se jako primitiv, ale občas jako zábavný primitiv, Kareena Kapoor nedokáže oslnit krásou jako to umí třeba Aishwarya Rai nebo Priyanka Chopra, ale do role protivné harpie na zabití sedla tak dokonale, že uvěřit jí závěrečnou proměnu bylo nemožné. Největší úspěch, největší salvy smíchu a dokonce potlesk v sále si tak vysloužil Sylvester Stallone ve svých dvou geniálních miniaturních výstupech, zejména pak za ten druhý balancující na hranici sebeparodie. Jinak to je typický rozmáchle pozlátkový Bollywood se vším všudy. Prostoduchý naivní humor, spousta písniček a tanečků, všechno dokonale vypulírované, blyštivé a samá cetka, vymydlení a jakoby z lifestylových časopisů vysypaní herci, přehrávající tak, že balancují téměř na hranici klasické sennettovské grotesky. Zkrátka jako by Malý televizní kabaret s Dvořákem a Molavcovou natočil Michael Bay v produkci Elle a Cosmopolitanu. Což znamená, že buď přijmete tradice a budete se bavit nebo ne a pak budete s kritickým okem rozšířeným neskutečně trpět. Volba je na vás.(21.10.2010)

 • IQ Tiqe
  *

  Během 6 minut je jasné, jak to dopadne. Vše je čitelné, trapně jednoduché (ne sympaticky vtipně naivní, jak byste od indických rem. komedií čekaly a většinu nedostatků jim púak odpustili, ale spíš odfláknuté); rány a facky jsou až okatě hrané, hlavní hrdina nesympatický, v ženských rolích, jak už to v Indii bývá, samé krásky, ale ty vám dobrý film neudělají. 30%(15.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace