Zvláštní agent David Hasselhoff je povolán do služby, aby zlikvidoval teroristickou skupinu Hydra, která má v plánu zničit Manhattan nebezpečným virem... (oficiální text distributora)

ywo666

Nmeožem dať iné hodnetenie ako 100% keď hrá DH hlavnú úlohu. Pri filme som prvý raz zaspal. ČO bola veľká škoda, lebo to čo tu predvádza hrdina z Baywatch je fakt paráda. Za ten kop z výskoku, ktorým zložil jedného strážcu, by som mu dal oscara. Vedlašie posatvy sú správne (j)ebnuté. Hlavná hrdinka je síce atraktívna, ale hrať nevie a je navyše je to totálna hus. Toto nie je zďaleka béčko. Skôr céčko až déčko. A nad všetkým stojí neuveriteľný David, ktorý hláškuje ako 10 cool akčných hrdinov do hromady. Proste totálny odpad, ktorému ja musím dať plné hodnotenie. PS: Kto nemáte srandu z Davida Hasselhoffa, obídte film gigantickým oblúkom. Nechápem ako sa na tom mohol podieľať Stan Lee. ()

Natabar odpad!

Má ty dobroto!!! Hrůza - děs! DH opět na scéně! A ke všemu akčně a drsně!!! Ne, to není parodie, to je nebetyčná nesoudnost a neschopnost přijmout fakt, že už o něj jako herce opravdu nikdo nestojí. ()

Ravi odpad!

No to byl úlet ... nemůžu se z toho vzpamatovat. Ale má to i světlé stránky - každá věta ve filmu byla navržena tak, aby byla památná, každá postava ve filmu byla tak výrazná, že děj zanikl, atakdále. Chvíli jsem si říkal, jestli to není parodie nebo nějaká zkouška diváka, ale asi není. Film, u kterého se zasmějete a pobavíte, ale ne proto, že by to byl účel. Tudy ne, pánové! ()

Pecival

Jediny film, kde uvidíte vybuchnout oko. David "macho" Hasselhoff jako ten nejultimátnější drsňák, před kterým by se i geneticky upravený klon Eastwooda a Bronsona chvěl jako papír. Aby byl jeho status absolutního nadsamce zcela nezpochybnitelný pochybuje se zpomaleně jako by v řiti čípek měl a přihazuje k tomu tvrdé škleby. Ale i ti největší tvrďáci můžou mít citvlivé srdce a potřebují občas parťáky. Proto mu pomáhá děva o jejíž sličnosti pochyb být nemůže - k zvýraznění svých kvalit používá sexi kožený obleček, ktéry je do pravé akce jako dělaný a proto je asi tak věrohodná jako dělník co není opřený o lopatu. Pokud by vás snad nebavily kožené oděvy hlavních bouráku, máme k dispozici létající pevnost, příšerně přehrávající (ale to je fakt liga) hlavní záporačku, ďábelský plán, nervový plyn, nebohé civilisty, no prostě vše co má mít správná břečka. Hodnocení tohoto filmu není až tak podstatné (já dám za to oko jednu hvězdu), pokud jste schopni do sebe dostat v krátkém čase psychedilika rozličných druhů a kvalit, tento film je ideální volba na strávení rauše na který hned tak nezapomenete :) ()

B_EyE odpad!

Jednou jsem měl v noci tu smůlu, že jsem nemohl usnout a v telce zrovna běžel tenhle film ... Hasselhoff se snaží ztvárnit jednu z nějzajímavějších postav Marvelovského vesmíru a myslí si, že mu k tomu bude stačit jen páska přes oko a žváro v hubě. Tenhle film je debilní. D-E-B-I-L-N-Í. Víc se k tomu snad asi ani říct nedá ... ()

Jeremiah odpad!

Dlouho jsem přemýšlel, za co bych mohl dát alespoň jednu hvězdičku - a nic !!! Pokud tento film byl natočen podle komiksové předlohy, tak i tato musela být hodně druhořadá. Snad jedině Sandra Hess měla světlé okamžiky, ale jinak skutečně ODPAD. ()

Chino odpad!

David Hasselhoff nám znovu dokazuje, že je hercem až nevídaně záporných kvalit. Dialogy daleko za hranicí imbecility či naprosto nesmyslný děj, to jsou jen některé atributy tohoto neúspěšného pokusu o alespoň velice špatný film. Snímek mi připadne jako vrchol troufalosti a Hasselhoff očividně zkouší divákovu trpělivost, když dělá jeden dementní ksicht za druhým. Na tohle se už dívat opravdu nedá. Film, nad kterým mě zůstal rozum stát, a po němž jsem ještě dlouho nevěřícně kroutil hlavou a ptal se sám sebe: Mají to skutečně zapotřebí? ()

sadlokan

Doutnik,jako,páska přes voko,drsnej chlapec!Ale vlastně nevypadá ten pitoma až tak úplně špatně,je to sranda,i když to tak asi tvůrci neměli v oumyslu...Teda tak jak to mam já.Si kolikrát řikam,z čeho vybíraj ty castingoví režiséří,asi dou někam na módní přehlídku a tam to vodfajfkujou popořadě!! ()

Hulk Hogan

Tohle je náhodou paráda. David Hasselhoff s páskou přes oko, doutníkem a neskutečnou zásobou hlášek. To mi ke spokojenosti stačí :) ()

Hever odpad!

Na tenhle film se nedívejte ledaže nutně potřebujete klistýr. Hajzlhroch coby dementní, jednooký a téměr zcela šílený akční superhrdina rozsévá smrt mezi řady nepřátel, podporován protiteroristickou organizací Štít. Za neustálého drsného žvýkání ucintaného doutníku (který pochopitelně za celý film nedokouří) blije nechutnou směs trapných, imbecilních hlášek, jimiž jasně deklaruje divákovu smrt. Příběh je žádný a zbytek herců je snad ještě horší. PROČ!!! ()

Shakaar

bavím se...tohle by měla být komedie, tohle fakt nemyslí vážně...na odrágování jak dělané. David zas ukázal svou kvalitu v brakovém sci-fi plných krásných smyslných žen. Musel se cítit jako ryba ve vodě, protože mohl zužitkovat zkušenosti z Baywatch. ()

Psycho.R

Konečně pořádná marvelovka. Ve skutečnosti to je na 2 čisté hvězdy, ale vzhledem k hejtům, které tu vidím, musím nadhodnocovat. Ve skutečnosti jsem se bavil mnohem víc, než u současných adaptací z této stáje. Už jen protože to není ve všech směrech korektní, bezpohlavní a chirurgicky sterilní plk. Sandra Hess by si za tenhle film zasloužila titul nejhorší herečka světa, ale mám jí díky Mortal kombatu celkem rád, tak jsem to přehlížel. Ostatní ženské postavy jsou jak z levných pornoprodukcí z přelomu tisíciletí a David přehrává, jak jen to jde. Ovšem hlášky ze sebe pálí kulometnou rychlostí. Moje topka je asi - Nick: Řeknětě šéfovi, že do toho nejdu, ať si to nacpe do prdele. Voják: To nenařídil velitel. Nick: Tak kdo? Voják: Prezident. Nick: Tak to řekněte prezidentovi. Je to kravina neuvěřitelná, ale na tv produkci to vypadá dobře. Ps. otevřený konec mi připadal, jako by mělo jít o pilot seriálu. ()

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka