Poslední noc v Římě

• Česko Pokoj v Římě (více)

Alba je krásná španělská dívka, která během posledního dne svých prázdnin v Římě potká Natašu – atraktivní ruskou turistku. Alba se dá s Natašou do řeči a protože ji žena začne přitahovat, pozve ji k sobě do hotelu. Počáteční zábrany jdou brzo stranou a ty dvě se spolu pomilují. Během následujících dvanácti hodin si Alba a Nataša vyprávějí o svém životě, ilustrují to fotkami na internetu a užívají si vzájemných tělesných rozkoší. Alba vypráví, že je její matka opustila rodinu, když byla ještě malá a nakonec skončila jako vydržovaná žena bohatého araba. Nataša se podělí o zkušenosti s hrubým otcem a sestrou kunsthistoričkou. Ale vyprávějí si ženy skutečné příběhy, nebo jedna druhou pouze krmí pohádkami v domnění, že se už nikdy v životě nespatří? (HBO Europe)

Naby

Trosku zvlastni filmek. Na jednu stranu se mi libilo to, v co se film postupne vyvinul, ale ta cesta k nemu byla obcas trochu trnita. Chvilkama perfektne uveritelna a chvilkama zase dost prehravana. Hodne me zaujala i muzika ve filmu, zajimavy kousky. Celkove teda hodnotim film nadprumerne 3,7* PS: Celkem jsem si lamal hlavu jestli tam tolik nahoty a "sexu" bylo potreba. Jasne asi ne, primejsiho divaka to mozna zaujme a toho co jde do hloubky to urcite neodradi, takze vlastne proc ne, do filmu to vlastne celkem dobre patrilo ;-). ()

leonskennedy

Dvě holky v hotelu po 90% filmu nahaté což je super.Jinak řeči okolo nic moc ,ale co jsem očekával jsem dostal 3xlesbické scény. ()

Dupac

Pohádka o dvou sladkých lízátkách. A jak to tak v červené knihovně tohoto typu chodí, obě v životě velice trpěla, předtím, než se jednoho fotogenického dne k sobě přilepila v hotelu v Římě. Pamatuju doby, kdy měl Medem na víc. ()

Feacher

A já myslím, že těch 60% tak nějak sedí. Scénář neměl nějakou velkou hloubku - osnova "potkani-postel-louceni" je jasná a příběhy, co si vyprávějí, se dají vymyslet doma za jeden večer. Neustálé obraty, významné pohledy nikam se slzami v očích ale víckrát než 2x omrzí. V podstatě film láká hlavně na tu nahotu a orgasmy... Na druhou stranu si myslím, že ač to nemělo velkou hloubku, ten konec trošku hlouběji šel a citlivější diváky treba i za srdíčko vzít může. Film by za mě neměl vůbec být souzený na základě příběhů z povídání, ale na těch závěrečných pocitech a obecně na psychologii postav, ke které to povídání pouze vede. Herečky samozřejmě krásné, celkově to nebylo zlé - poctivé 3*. ()

Fuzzytomato

Tento film nenecháva príliš veľa na fantáziu, chýba mu iskra, hĺbka a hlavné postavy sú takmer celý čas nahé, čo ma prinútilo fantazírovať jedine o tom, ako by asi tá bruneta vyzerala v roláku. Proste nuda. Nieje to určené pre skutočných nadšencov erotického žánru, ale skôr pre žienky domáce ktoré tajne túžia niečo podobné zažiť. A finálna art scéna vám pokazí chuť na všetko.  ()

Mybe

Totálne sklamanie, keďže Medem je moja srdcovka... Toto mu však hrubo nevyšlo, uplne plytký a prázdny film, ani tá toľko omieľaná forma ma nezaujala, nakoľko hlavné protagonistky sú ako umelá hmota- fádne, nezaujímavé a navyše aj zle hrajú. O mystične Medemových filmov sa nedá už vôbec hovoriť. Celé mi to prišlo ako keby prežíval krízu stredného veku. Zvrzávam hlavne jeho, lebo má na oveľa viac. Natasha bola s prepáčením hrozná (rozhodne v inom zmysle slova ako Ivan :-) ()

brutalbagr

Skvělý nápad, slušné provedení, silný zážitek. Jen je velká škoda, že jsou tu velké nedomyšlenosti a hlavně vyloženě divný závěr, který nepřináší pointu. 70% ()

Kosir

Vydržel jsem sledovat až do konce, přestože už ve třetině se mně chtělo opustit sál. To postupné dávkování informací mě sice jakž takž drželo při smyslech, avšak nic převratného se až do konce neudálo. Holky jsou hezký, ale zážitek podprůměrný. Nejvíc si asi užil štáb. ()

blackjack31

Jedinečnost náhodného seznámení a vzájemná přitažlivost. To je hlavní myšlenka, která nutí alespoň mne po zhlédnutí tohoto filmu, jestli jsem to již náhodou nezažil. Možná v jiné formě, ale velice intenzivně. Krásný film na zamyšlení. ()

LSI

Ačkoliv se celý film odehrává v jednom pokoji, je to díky hudbě, kameře, střihu a hlavně neuvěřitelné chemii mezi oběma herečkami....LAHŮDKA....Nemluvě o ůvodní písni, která vám bude znít v hlavě ještě hodně dlouho....Nejde jinak než 5* ()

Yony

Pro někoho možná kýč, mně po shlédnutí zůstalo okouzlení a něha. Momenty studu, hravost, oddávání se, podléhání, uvěřitelná kombinace smutku a radosti, víry v lásku a touha po ní, i potřeba reality... zařadila tenhle film mezi ty co jsem určitě neviděla naposledy. Všechno jako bych to cítila s nima. I jako ženě se mi tajil dech nad krásou těch dvou. V kombinaci s hudbou, krásnej film, co mi zůstane pod kůží. Pár momentů v dialozích, kdy jsem si řekla, jestli už to není zbytečně moc, ale ty dokážu díky jiným krásně ztvárněným scénám odpustit :) ()

Konev

Kdo prožil LÁSKU a nadnese se v tomto filmu nad lesbickou lásku, tak plně soucítí a cítí to souznění dvou duší, které se milují a poznaly poprvé v životě skutečnou LÁSKU. Bojí se rozejít a přitom musí, bolí to, ale jinak to nejde, mají se moc rády, ale musí se rozejít ... ()

Tom10000

Velice zajímavý film. Můj první s větším množstvím erotiky, abych se přiznal. Příběh je zahrnut do pouhých osmi hodin, kdy se dvě ženy do sebe šíleně zamilují v jednom hotelovém pokoji v Římě. Jedna z nich, Alba, je mladá dánka, která je už odjakživa lesbičkou, zatímco Nataša je ruska, dvojče své sestry Dášy, má se za týden vdávat a ještě nikdy se o žádnou ženu nezajímala. Zprvu se zdráhají a napovídají si příběhy, ale poté se začnou vášnivě milovat. Film z tohoto hlediska nemá zábran a scény nahatých dívek spolu s choulostivými tématy a sexu jsou tu celkem časté. I když si navzájem zprvu lžou a druhé nevěří, při svítání už každá ví o druhé pravdu. Obě dvě mají po rávu odjíždět do jiné země. Alba do Španělska, Nataša do Ruska. City jsou však velice silné. Zatímco snídají, slibují si falešné představy o společné budoucnosti a jako památku na vášnivou noc vystaví na stožár prostěradlo, na kterém se milovaly. Nataša se rozhodne potlačit své city a nekompromisně se rozloučit. Alby to nezvládá a v těžké situaci omdlí. Náhled na fantasy scénu Natašy vytahující z Alby amorův šíp je sice trochu přebytečná, zato ale dost dojemná. V dobrém po posledním milování ve vaně se jejich cesta rozdělí před hotelem (konec filmu). Scénář filmu byl trochu strohý a obsahoval slabé chvíle, nahá těla dívek a erotika se sexem to však hravě překonaly. Sice tu hrály pouze tři, respektive čtyři postavy, ale to bohatě stačilo. Samotné dvě dívky by tu byly stačily. Uměleckou hodnotu to má sice nízkou, téměř mizivou, ale na vzrušení a sledování dívek, jejich sexu a nahoty to stačí. Dávám 70 - 75 procent, tedy 4 slabší hvězdy. Radši doporučuji filmy typu Portrét dívky v plamenech či Pokušnení, jenž jsem hodnotil před chvílí. Pokud ale chcete něco takového a víc, musím Vás zklamat a odkázat jedině na filmy, kde jsou muži (např. dvojdílný film After). ()

tein

Tvl na co si toto hraje? Křečovitě rádoby umělecká hovadina o dvou nadržených ženských co si to celou noc rozdávají, vymýšlí si příběhy a "otvírají srdíčka" se sračkama z jejich životů čímž se po pár orgasmech do sebe šíleně zamilují. To vše je protkáno hrozně intelektuálníma kecama o renesanci, historii a vším možným hrající si na hroznou romantiku. Díval jsem se na to omylem, netušil vůbec do čeho jdu, a bylo mi naservírováno plno neslaných nemastných a občas dost zapáchajících chodů. Toto se snad může líbit jen lesbičkách či pořádně nadrženým chlapům, protože kromě solidní hudební složky mi právě dámský poprsí jako jediný z celého filmu utkvělo v hlavě. ()