TRON: LEGACY je 3D high-tech dobrodružství zasazené do digitálního světa, který je úplně odlišný od čehokoli, co jste již na velkém plátně viděli. Sama Flynna, 27letého rebela, pronásleduje záhadné zmizení jeho otce Kevina Flynna, muže, který byl kdysi známý jako největší světový tvůrce videoher. Když Sam objeví záhadný signál poslaný ze staré Flynnovy arkády – signál, který mohl být jenom od jeho otce – zjišťuje, že se ocitl v digitálním světě, kde byl Kevin uvězněn po 20 let. S pomocí nebojácné válečnice jménem Quorra, se otec a syn vydávají na cestu, která jim může přinést život nebo smrt, cestují po vizuálně fantastickém cyber vesmíru – vesmíru, který stvořil sám Kevin, a který se stává modernějším s vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit a nelítostným zloduchem, který se nezastaví před ničím, jen aby znemožnil jejich útěk. (oficiální text distributora)

blondboss

No....neviem, či som taký náročný, ale toto nie. Jedna vec je, že....áno....tento film má naozaj zaujímavé digitálne efekty, čo je síce fajn, ale film bez zjavnej myšlienky a spravený vyslovene za zámerom prilákať ľudí do kina, aby si to pozreli s okuliarmi na očiach v 3D formáte, mi teda naozaj nepríde ako film. Aspoň že tam obsadili Oliviu Wilde, aby sa bolo na čo pozerať. Jednu hviezdičku dávam iba kvôli efektom, inak by to hodnotenie bolo o stupienok horšie. Pre mňa osobne to bola fakt strata času. ()

PoNoruška

Ve své podstatě komorní příběh,vizuální efekty na tom nic nezmění. Hudba naprosto úžasná - retro 80. Mě se to líbilo velice! ()

PeterMC

Hudbu pocuvam, filmy sledujem ... ale niekedy ... NAOZAJ len niekedy si vychutnam oboje naraz ... tron ma naozaj dokonaly dizajn doslova obohateny o velmi tenku hranicu medzi gycom a umenim, ale tak ako je tej hranici blizko, presne tak stoji pevne na spravnej strane. Daft punk urobili soundtrack, ktory vizualu pridavana honosnosti dokonale. Pribeh je na tom trochu horsie, mylsim pribeh, nie dej, bytost z masa a kosti v digitalnom prevedeni (komplet) je pod moju uroven chapania, takze s tym mam bohuzial problem a este par veci by sa dalo spomenut, ale ako inac dosiahnut pozadovane universum, ... ak v tejto faze vypnem mozog, tak tron dosiahne to o co ide v mnoha filmoch - jedinecnost. ()

Pimpy

Audiovizuální orgie pro která skoro přehlídnete ne až tak dobrý příběh. Nekouknout na film minimálně v HD by byl hřích. ()

Lewaso

HI-TECH podívaná s hrdinským příběhem a ponaučením. Jo, a (samozřejmě) s otevřeným koncem pro dvojku... ()

Mr.Keli

Mistrovské technologické pozlátko se objevilo s kampaní tak mohutnou, že muselo být zřejmé, že něco není v pořádku. Trikově a hudebně je TR0N dech beroucí (nechápu opomenutí DAFT PUNKu při nominacích, ale na to jsem nejspíše ještě malý a nerozumný) , za to v příběhové stránce ničím výrazně neohromující. I přesto se podle mého názoru jedná o důležitý milník trikařské a novátorské kinematografie, který doceníme až za několik desítek let. Viděno 2D v kině, 80% ()

brtko

Prvá hodina je vynikajúca, človek pri pohľade na svet TRONu miestami stráca dych. Potom však následuje zhluk hluchých miest a film stratí veškerého ducha. ()

CrazymanM

Slušný film,důstojný nástupce svého předchůdce,v kině ve 3D určitě perfektní zážitek,což ale nemohu posoudit!Určitě doporučuji,nejen fandům TRONu(myslím tím i hru,neboť ta mě velmi bavila),ale i divákům "neznalým",kteří mají rádi sci-fi! ()

Forum.

Krásná Disneyovka. Sice jsem měl před zhlédnutím tohohle filmu obavy , ale nenaplnili se, ba dokonce jsem byl velice překvapen jak je to zvládnuté. Perfektní hudba , která by klidně mohla atakovat Batmana. Scenář na to ,že je dělaný v dílně Disneyů je taky velice dobrý a u herců bych vytkl asi jen toho kluka ,ale opravdu jenom kdybych si chtěl moc rýpnout. Předčilo to mé očekávání a to mám rád. 85% ()

Dangerman

Za design, myšlenku a úžasnou podívanou bych dal 4* ale hudba Daft Punk, jasných 5* Tento film bych doporučil shlédnout opravdu každému! Úžasná jízda, kterou si člověk opravdu užije! ()

Marquis

Tron 1 parada, Tron 2 po vizualni strance v pohode, slusny navazani na genialni vizualni ideu prvniho dilu. No pratele, to je asi tak vse. Jeste snad to, ze Jeff Bridges byl jako mladej a strej dobre namaskovanej. Clovek si rika, ze by totak mohlo fungovat i v realu se takhle namaskovat az budem vypadat jako Gandalf. Herecke vykony strasne, scenar ma tolik der a hovadin, ze bych zase popsal 2 A4. Humorna scenka, kdy mladej s fotrem ji u stolu prase i cumackem. Do prdele od kdy maji programy, ci tedy uzivatele v kyberprostoru chut jist peceny prase? A ta dal. Dejova nuda. Nahaneci sceny- totalni nuda, pritom souboje- kdo z vas se na ne netesil. Pekne arena a jedem. Neco tam je, ale malo a slabota. Celou dobu jsem neby napnuty a to diky tomu jak byl svet postaven, proc byl postaven, kdo ho vedl, proc ho vedl- ukradnul, co s nim mel za zamer atd. Proste spatny dej- scenar. Co pak zmuzou efekty. Kdyz zustanete u jednicky nic se nestane. Je to na jedno kopyto, ale nejak to nefunguje. Do podobnych hovadin muzem zaradit i Speed racera, ale ten to zvladnul na jednicku. Skoda, ze Trona nedelali dnes uz bratr a sestra wachovsti. ()

BisiJoker

Veliký progres po vizuální stránce,docela napínavý děj,uspokojivý závěr ale stejně jsem se u toho nebavil,sám neřeknu proč ale věnoval jsem se víc stylizování vlasů než koukání na film. ()

Jas3

Luxusní design. Hi - tech šperk. A výborná hudba. Ovšem zcela proti očekávaní mne Tron v Imaxu nijak neoslovil, ikdyž podívaná byla imposantní, ale ten obsach se mi nějak vytratil zkrze otravné 3D brejle.. Takže 3 hvězdy. Až nyní, podruhé z Blu-raye hvězdy 4. ()

J.Mayen

Průměrný 3D snímek, kterému pomáhá bohužel jen to, že část byla natočená ve 3D, slušné efekty jsou to jediné, co mě přimělo dát 2 hvězdičky, bohužel ostatní jako příběh, scénář, herci, vše bylo moc špatné, ještě bych možná pochválil hudbu od mojich oblíbených Duft Punk. Popravdě jsem čekal mnohem víc,ale tak jako pohádka pro děti od Disneyho, proč ne. ()

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi