Chůva v akci

The Spy Next Door

Pestúnka v akcii

Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

"A co děláš celý den ty? - Nic. Jsou mi 4." Typický Jackie Chan v trochu méně typické rvačce... Takové to nezamrzí, ale nenadchne. Už nám holt stárne a tak to není úplně ono. Bitky jsou fajn, ty děcka mě občas bavily, občas štvaly, ale jinak je to jen typická vata. Ta malá holčina aka Já jsem kyborg z budoucnosti a vyhodím tě do povětří mě asi dostávala nejvíce.(31.7.2015)

Dost možná nejlepší film s Jackie Chanem z těch, co jsem dosud viděl. Při několika scénách jsem se upřímně a nahlas zasmál a i přes celou řadu pitomoučkých klišé jsem ochoten vzít tenhle film na milost a dát mu 3 hvězdy - procentuelně bych to viděl tak na cca 65%. ;-)(17.2.2013)

JJ souhlasím že tento film má grády.... Jacky Chan je nejlepší herec v kategorii Komedie.(29.9.2010)

Není to perfektní film a našlo by se dost věcí, za které by se dal shodit děj i postavy, od ruských záporáků přes logiku po děti. Obdivuji ale, že Jackie se dal do natáčení rodinného filmu a skloubil to se svými bojovými schopnostmi, protože jako rodinný film o špiónovi (Chanův otec byl ve skutečnosti také špión) to funguje. Prostě příjemný film, který jsem čekal, i když ne úplně pro ty nejmenší.(4.12.2015)

Jackie Chan je pořád ve formě. Opět se dočkáme jeho kaskadérských kousků, i když už ne tak divokých. Získat si tři dětičky nebylo pro cvičeného agenta vůbec jednoduché. Filmů na podobné téma už bylo natočeno hodně. Na závěr nesmí chybět ani sestřih nepovedených scén.(24.3.2010)

• - Úvod je zostrihaný zo záberov z niekoľkých Jackieho predošlých filmov. (m.a.t.o.)