poster

Chůva v akci

 • USA

  The Spy Next Door

 • Slovensko

  Pestúnka v akcii

Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hellboy
  **

  (Rodinná) Bondovka...pro děti. Bohužel jen pro ty nejmenší. Ve filmu vystupují tři děti (odhadem 4,9,13 let), což má dětským divákům všech věků usnadnit idenfitikaci, ale nedejbože, abyste byli starší. Dospělé obecenstvo z toho nic mít nemůže, kromě dvou(!) krátkých akčních scén. Hlavní dějová linie vypráví o muži, co si musí vydobít respekt u tří dětí své přítelkyně, což se mu z nejrůznějších důvodů zprvu nedaří. V tomto tisíckrát viděném příběhu se také objevuje neskutečné množství nesmyslů a nelogičností, motivace postav jsou zcestné, scenárista vytváří oslí můstky, aby se něco dělo, ale je to hrozná křeč. Proč vlastně ty děti nemají Jackyho rády? Protože se blbě obléká a nosí hloupé brýle. A proč se vlastně blbě obléká a nosí hloupé brýle? Žádný důvod neexistuje, to jen autor scénáře nevěděl, jak to lépe napsat. Ve filmu je také dost násilně nastoleno množství situací, ve kterých může Jacky předvést svojí kondici (a úroveň trikového oddělení) ale opět, jejich přítomnost není nijak logicky odůvodnitelná. ___ Na 47:36 řekne evropská (běloruská?) špionka naprosto zřetelně "Bože můj", čímž se dostávám k tomu, že nechápu, kde si tvůrci filmu myslí že žijem, když proti CIA stále stojí agenti z bývalého Sovětského svazu. ___ A když už hrál hlavního záporáka Magnús Scheving, doufal jsem, že tam předvede víc svého atletického umění.(1.3.2010)

 • Radyo
  ***

  Dost možná nejlepší film s Jackie Chanem z těch, co jsem dosud viděl. Při několika scénách jsem se upřímně a nahlas zasmál a i přes celou řadu pitomoučkých klišé jsem ochoten vzít tenhle film na milost a dát mu 3 hvězdy - procentuelně bych to viděl tak na cca 65%. ;-)(17.2.2013)

 • MáŠa
  ***

  No, možná se tam ten akční borec ztrapňuje, ale jako sranda-jednohubka to celkem ušlo.(29.1.2011)

 • MATADOR
  *

  Pro spoustu diváků je Jackie Chan spíše akční hrdina, pro mnohé i komik, který si umí udělat srandu. Mnoho jeho filmů je dobrých a mnoho bohužel špatných, tenhle patří do druhé skupiny. Film je to o ničem a tak hvězdička pouze za ukrácení času a za mého oblíbence.(5.8.2010)

 • Xmilden
  **

  Myslím že teď už praktiky každý nový akční film Jackieho Chana bude začínat větou o tom že už není zkrátka nejmladší. Rád bych napsal že neoprávněně, ale bohužel je tomu tak. Začátek filmu nám běží ukázky z předchozích Jackieho počinů a tak by se neznalý divák mohl lehce namlsat. Čeho se ovšem nenamlsám já, jsou tyto rádoby dětské komedie ve kterých hrají rváči filmového plátna. Zářným případem se zdá být Ochránce, kde se nechal vláčet s kojeneckou lahví Vin Diesel. Jackieho taková blamáž sice nepotkala, ale stejně to moc nevyhrál. Ta cílová hranice pro 6 leté publikum tam prostě je dost cítit. PS: Nejvíce mě dokáže znechutit když 13letá dcera říká vlastní matce křestním jménem. To už je ten svět opravdu tak prdeli?(16.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace