Chůva v akci

Pestúnka v akcii

Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

• Ouwen

Další blbost, kde si Chan hraje na něco co mu fakt sedí.(23.8.2011)

Taková normální komedie na večerní hodiny. Co ale je vždycky na filmech Jackieho Chana nejlepší, jsou ty jeho parádičky.(17.8.2012)

Jackie Chan ve svých úctyhodných 56 letech předvádí standardní podívanou plnou skoků a přeskoků. Akce je značně omezena, ale není se co divit… Já až dovrším tohoto věku, budu ráda, že se ohnu k zemi abych si sebrala právě vypadlé zuby, takže mu tleskám, že stále má co předvést. Dětičky mu solidně sekundují, i když jejich repliky jsou dosti přihlouplé, ale co jako? Všechny nemůžou být tak vtipné jako já v dětství. Chůva v akci je normální rodinná komedie, které nechybí špetka humoru, akce, rodinných problémů a hodně té lásky :o)(23.8.2010)

Jsem zvědavý, kdy (teda, jestli vůbec někdy) přestane Amíky bavit točit komedie o jednom a tom samém a (což je smutnější) jestli Jackie Chan si začne vybírat pečlivěji své role. Já to totiž nechápu. Ten chlapík je v 56 letech pružnější než většina jeho dvacetiletých kolegů, akční a bojové scény zvládá stále na jedničku s hvězdičkou, ale je pořád v komediích, které jsou minimálně vtipné. Nicméně stále si radši pustím tohle, než kterýkoliv díl ze série Spy Kids (ke kterým bych tento film nejlépe přirovnal). Takže jen za Jackieho a Amber zaokrouhluju na tři hvězdy, ale pochybuju, že ještě někdy tohle budu chtít vidět. P. S. Čeští distributoři opět nezklamali. Ten název je totiž peklo…(20.9.2010)

Jackie Chan je pořád ve formě. Opět se dočkáme jeho kaskadérských kousků, i když už ne tak divokých. Získat si tři dětičky nebylo pro cvičeného agenta vůbec jednoduché. Filmů na podobné téma už bylo natočeno hodně. Na závěr nesmí chybět ani sestřih nepovedených scén.(24.3.2010)

• - Úvod je zostrihaný zo záberov z niekoľkých Jackieho predošlých filmov. (m.a.t.o.)