poster

Chůva v akci

 • USA

  Spy Next Door, The

 • Slovensko

  Pestúnka v akcii

Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  **

  Druhá hvězda jde na vrub atmosféry letňáku (na letošním zlínském festu).(9.8.2010)

 • predators
  *

  Je mi velice líto, že musím dát takové hodnocení filmu, kde hraje zrovna jeden z mých oblíbenců. Všechno bylo okaté, jak souboje a hlavně ty létající, tak i scénář, který je opravdu až moc jednoduchý a nezábavný. Piškoti byli také nevýrazní a Amber Valletta mi přišla jako slepice. Pro fanoušky Jackieho jistě zklamání! Fuj! 20%(7.5.2010)

 • HellFire
  ****

  Není to perfektní film a našlo by se dost věcí, za které by se dal shodit děj i postavy, od ruských záporáků přes logiku po děti. Obdivuji ale, že Jackie se dal do natáčení rodinného filmu a skloubil to se svými bojovými schopnostmi, protože jako rodinný film o špiónovi (Chanův otec byl ve skutečnosti také špión) to funguje. Prostě příjemný film, který jsem čekal, i když ne úplně pro ty nejmenší.(4.12.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Mám rád vzdělávací filmy a tenhle takový rozhodně je. Vždyť kde jinde se naučím způsobům, kterak sejmout protivníka pánví, hrncem, žebříkem, bicyklem či ledničkou? Nikde! Tohle totiž vyučuje pouze Jackie Chan a jelikož je praktickým propagátorem hesla "škola hrou", tak mě jeho akční výplachy přiměřeně baví. Tentokrát vše trošku brzdí ty rodinné vztahy, ale já jsem přející a tak Jackiemu v dědečkovském věku rád dopřeji trošku té tatínkovské romantiky.(13.7.2015)

 • Mikita
  ***

  Být mi deset let, jsem nadšená. Takhle je to pro mě jen film pro děti, který dokážu dokoukat, ale opakovaně si ho pouštět asi nebudu.(8.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace