Chůva v akci

The Spy Next Door

Pestúnka v akcii

Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

Chan už není co býval a tak jsem k tomu přistupoval, ale i tak jsem se dokázal bavit, největší výtku(když nepočítám naprosto příšernou hudbu včetně soundtracku) je straně špatnej herec Cyrus kterej tu je tak stranšně nesympatickej a odpornej a Till kterej se na roli Ruského mlátiče fakt nehodí, aspon že Chan je tu sympatickej a zachraňuje půlku filmu, a i ten záporák je dobrej.(15.10.2011)

Dost možná nejlepší film s Jackie Chanem z těch, co jsem dosud viděl. Při několika scénách jsem se upřímně a nahlas zasmál a i přes celou řadu pitomoučkých klišé jsem ochoten vzít tenhle film na milost a dát mu 3 hvězdy - procentuelně bych to viděl tak na cca 65%. ;-)(17.2.2013)

A je to tady opět, to pude stále dokola, filmy s takovým to rozpočtem, nemůžou dojít daleko. Začínám si zvykat na tyto podmínky, ale bohužel, že do těch rolí se musí zaplést Jackie Chan, má na lepší role, než jsou tyhle. Je to klasický film, který má všechno co by měl film obsahovat, ale stejně nějaké vyvrcholení či zápletka tak nejsou vidět.(22.8.2010)

Prímový film a-lá James Bond pro malé děti. Jackie Chan rozdává úsměvy kam se podívá a i když co se týče romantiky jeho herecký um silně pokulhává, pořád je to skvělý akční hrdina. Celkově vzato je to poměrně hodně srandovní komedie, o Jackie Chanovi a asi 20ti totálních nehercích. Což mi vůbec nevailo. Už nechci být princezna, chci být kyborg.(5.3.2010)

• Peetas

Takhle nepovedený film s Jackie Chanem jsem už dlouho neviděl, laciné a nepovedené triky a námět, dost mě tento film zklamal, hodnocení 35%.(1.9.2010)

• - Úvod je zostrihaný zo záberov z niekoľkých Jackieho predošlých filmov. (m.a.t.o.)