Částečně hraný a částečně animovaný seriál si ihned po svém premiérovém odvysílání získal srdce diváků na celém světě a stal se jedním z nejúspěšnějších dětských titulů současnosti. V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě – Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. (oficiální text distributora)

Dauphin23

4 len na vylepšenie skóre.... Určite to nemá čo hľadať medzi 200 najhoršími. Ľudia preboha TO JE PRE DETI !!!!!! Tu čítam hodnotenia o príbehu a scenári a réžii - HRABE VÁM??? To budete porovnávať aj Maťka a Kubka s Obchodom na korze??????? Ďeťom sa to fakt páči a ako tu už bolo spomenuté radšej toto ako nejakí pokemoni. Dobro a zlo jasne odlíšené, zdravá výživa veselé a melodické pesničky, veľa farieb - čo ešte chcete. Pustíte dieťatku toto alebo matrix? Ja hovorím jedno aj druhé ale s odstupom 15 rokov..... ()

Ospalek

Pro ty nejmenší možná dobré, ale s postupným dospíváním se vám to začíná víc a víc hnusit a pro Dj Obelix: Na ČSFD hodnotí hlavně dospělí, takže to tak bude. :-) Jediné co se na tom dá "unést" jsou některé písničky, které jsou docela pěkné. ()

Puslanka

Vím, že to má být pro malé děti, ale asi jsem moc staromódní. Proč mají dětské pohádky vypadat takhle zvrhle? Obsah nekritizuju. ()

IAMAD

Vynikající dětský seriál pro jejich motivaci k pohybu a sportu. Obě naše děti jsou z něj nadšeny a stále hopsají a tančí :) Doporučuji všem rodičům! ()

Viollence odpad!

Gumový trpajzlíci jsou zlo samo a ten baleťák tomu taky moc nepřidal. Viděla jsem cca 4 díly na Nove cinema a víc už asi nedám. Vřiznávám, že i Teletubbies je o trošku lepší. ()

Fash

Když dnešní děti dokážou spořádat teletubies a kouzelnou školku, určitě se jim bude líbit i tohle. Za růžovou Julii hvězda navíc :-))) ()

AlicaFox odpad!

Videla som uz kopec sraciek, ale toto prekonalu hranice unosnosti. Este ze som to nevidela v rannom detstve inak by som bola nadozivotie poznacena :D ()

yamaha

Úplne súhlasím s komentárom od Dj Obelix... Fakt neviem prečo je to 102 najhorší seriál.... vysvetlí mi to dakto??? Keď som bol malý pozeraval som to tiež....a poviem vám bavilo ma to, a stavím sa že keby ste všetci čo tu máte tak záporne komentáre mali 4roky... Písali by ste niečo iné... Povedzte mi čo by asi mali natočiť? Namiesto tohto.... Pre deti, so športovým a zábavným zámerom... Ja dávam 5* ()

janececek

Možná vám přijdu jako blázen, ale já opravdu musím dát plné hodnocení .. Abych se přiznal, celkem mě šokuje, jak je tento seriál zde na ČSFD zkritizovaný .. Silně mě to překvapuje a taky irituje .. já jsem tento seriál sledoval, když jsem byl menší a strašně jsem ho miloval .. Není to klasická pohádka pro děti, ale obsahuje ve směs všechno, co má správný dětský pořad mít. Prostředí je parádní, mix loutek a skutečných herců pro mě naprosto originální, superhrdina = atlet, záporák úžasně prohnaný a různé písničky, které příběhy doprovází jsou nanejvýš příjemné a skvěle seriál "povznáší". To všechno jsou ohromné plusy a každopádně tomu celému dám přednost než před nějakými Legendy Chima. ()