Částečně hraný a částečně animovaný seriál si ihned po svém premiérovém odvysílání získal srdce diváků na celém světě a stal se jedním z nejúspěšnějších dětských titulů současnosti. V LazyTown je vše vzhůru nohama. Stephanie, optimistická dívka se zářivě růžovými vlasy, přichází do městečka a potkává bláznivý mix obyvatel, včetně nejlínějšího super darebáka na světě – Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanie na LazyTown dohlíží svým pozorným okem Sportacus, atletický hrdina ve skvělé kondici, který neustále běhá, skáče, dělá salta a létá ve své futuristické vzducholodi, aby ochránil děti z LazyTown před Robbieho intrikami. (oficiální text distributora)

Krissty

Tahle pohádka je jen pro děti max. do 3-4 let.. I když bych se asi bála, že se díky sledování tohoto seriálu jejich vývoj začne ubírat špatným směrem :D Viděla jsem několik dílů.. Nejhorší na tom je, že když už se na to jednou podíváte, ty melodie a písničky vám uvíznou v hlavě a nemůžete s tím nic dělat! "Jsem velký pirát!" :D ()

Paxxx.cz odpad!

Pořad by měl začínat podobně jako south park, ale z drobnou úpravou slov- Pořad je příliš dementní, takže by se na něj něměl nikdo dívat!!! ()

ivishka odpad!

Vesele si přepínám kanály s domněním,že objevím něco na co se dá dívat. Opak byl pravdou...nejenže jsem nenašla nic inteligentního, ale zahlédla jsem tohle. Viděla jsem tuto pytlovinu pouze pět minut a chci zpátky svých pět minut života...Nehorázná ptákovina!!!!Nejhorší věc co jsem kdy viděla.To se raději podívám na jeden díl Hanny Montany, než se dívat na tuhle neintelgentní sračku. ()

Laxik odpad!

Debilní postavičky, debilní stylizace, pedofilní sportovec (debil) s debilním knírkem. Co dodat? Snad jen, že je to fakt debilní věc. ()

Colonist odpad!

Jsem opravdu rád, že jsem vyrůstal v 90. letech, kdy seriály pro děti měly určitou úroveň. Začínám se ale obávat o své budoucí potomky, jestli to takhle půjde dál... ()

Zmiu

nechápu nízké hodnocení. Ze seriálu znám hlavně písničky, které jsou hodně chytlavé. Na Islandu se tento seriál jmenuje Latibær, a je neuvěřitelně populární. Děti to prostě žerou. Motivy z tohoto městečka najdete všude. :-) Možná za ty odpady může anglické znění. Islandština je mnohem melodičtější. ()

dee-key

"Ding dong, digy digy ging, směšná slova zpívám když si tančím. Ding dong gigy digy dogn, celý svět se semnou roztočí. Nemám strach že budu smutná .... " no není to k sežrání? Není! xD ()

Hees

Pozerať sa to dá ale,že by sa niekto na to tešil tak to nie.Je viac lepších rozprávok(rozprávkových seriálov).Je to rozhodne len pre malé deti.Za nich dávam jednu hviezdičku aj keď som už dlhšie dospelí. ()

honajz2 odpad!

Vítejte v post-apokalyptickém světě, kde se zbytky lidí naprosto zbláznili. Vlastně už žijí jenom dva. Jedna je mentálně nemocná a chodí pořád s "cool" účesem. Ten druhý se nedá ani popsat, protože bych zde využil všechna slova vyznačující magora. ()

Kwaichi odpad!

Prvá scéna kde superhrdina zachránil pána pred pošmyknutím sa na skateboarde bola "takmer" bezchybná, no potom to už išlo len dolu vodou. ()

eye candy

Magnús Scheving - producent, spisovatel a profesionální sportovec (gymnastika) zabývající se zdravou výživou ve vztahu k dětem. Vzheledem k tomu, že Lazytown není primárně určen zde hodnotícím uživatelům (pokud hodnotilo a psalo komentář pětileté dítě pak se mu omlouvám), lze pochopit tak negativní hodnocení. Mně osobně se to líbí i jako oficiálně dospělému a věřím že malí skřítci tuto barevnou islandskou skákanici ocení dvakrát tolik. Nicméně, mé hodnocení je čistě subjektivně infantilní takže ho berte s rezervou ()