Hory zalité krví

• USA The Hills Run Red (více)

Ten příběh jste určitě slyšeli. Vypráví o nejkrvavější, nejkrutější vyvražďovačce, která vznikla v 80. letech, ale záhadně zmizela. A jsme v současnosti: trojice hororových fandů hledá tajné místo, kde se film točil a doufá, že tu najde jeho kopii. To, co objeví, je fakt, že tajemný krvák je víc než jen film. Je skutečný. A oni jsou jeho nejnovějšími hvězdami. Hory zalité krví přicházejí s úplně novým rozměrem hrůzy, protože zděšení filmoví nadšenci musí vzdorovat šílenému vrahovi, který nosí zdeformovanou masku dětské panenky. Ale moment, Babyface je přece jen filmová postava, ne? Ne. On žije. Čeká. A těší se na setkání s fandy, kteří zemřou – pomalu, krutě, otřesně – pro jeho umělecké dílo. Rozjeďte kameru! (oficiální text distributora)

Pattrick

Co to, čekal jsem alespon řádnou vyvražďovačku, ale dostalo se mi 40 minut stupidních keců a "mistrovského" finále, které jsem stejně očekával .. Nehledě že ty vraždy co tam byly, tak byly hodně trapné a laciné a herecké výkony, no coment.. to už ten originál Hills Run Red vypadal zajímavěji.. ()

Tellar odpad!

Velice podprůměrný horor, který se možná na začátku tváří velice slibně, ovšem postupem času divák sám zjistí, že není dobré dát na první dojem. Špatné herecké výkony, rozhovory doslova „o ničem“ a neustálá kritika typických hororových klišé a nejrůznějších chyb, která má pouze odvádět pozornost od vlastní nepropracovanosti a nepromyšlenosti. ()

MclaireM

Ano jasne toto by sme mohli porovnavat z horormi ako Pach krvi alebo Cabin Fever ale tie narozdiel od tohto sa aspon celkom dali a boli akotak dobre "krváky".No toto mi ani ako horor nepripadalo...žiadne sceny pri ktorých by ma niečo prekvapilo a herecke vykony??No jasne Tad Hilgenbrink sa v Prcičkach dal ale tu nie a Sophie Monk je možno dobra modelka ale ako herečka stoji za hovno.Jedna hviezdička asi len za ten koniec. ()

Traktorista

No na mě to tedy tak super nepůsobilo, snaha o nějakej příběh funguje první polovinu filmu, pak to trochu padá do kopru. Snaha o zajímavé a překvapivé vysvětlení spíše vyčpí v pitomosti. Jako, není to zas tak špatnej film, jak jsem teď mohl nastínit, má několik dobrých záběrů, slušný gore a človík se u toho zas tak moc nenudí, jenže jako celek to prostě nefunguje. ()

PORTER44

Docela dobrý průměr tohoto žánru.Krvavé a napínavé scény docela slušné první hodina filmu nic moc,ale pak začne řádit zabiják v masce a dostane to grády.Film mi hodně připomínal některé horory ale nejblíž má asi k Masakru motor.pilou,klasika mlaďoši se vydají do temného lesa a zabíjačka začiná. ()

Danny71

Film se mi celkem líbil, protože tam byly skvělé záběry, brutální smrti :-P :-P a slušný děj :thumbsup: :thumbsup: ale celkově by to mohlo být lepší.. ()

Pollini

Slavný Babyface. Bylo to správně krvavé, Babyface měl hezkou masku, vypadalo to opravdově. Zlom uprostřed filmu byl super, okolnosti vraždění hezky obscénní, konec jsem si užila. Nechyběla romantická zápletka, ovšem, dle mého, pěkně trapná. Ne že by herecké výkony byly špičkové, ale tady to nebylo až tak potřeba. Nehodnotím ten film vzhedem ke všem ostatním hororům, dávám hodnocení ve své kategorii obscénních vyvražďovaček, jako je např. francouzský Satan. ()

MichalHavros

skvělý horror s dosti dobrou krvavostí, ale s neskutečně ohraným scénářem který se již několik let stále opakuje a je to to samo.... stejné klišé.. 4* ()

evelouch

Můj bože. Tohle je vážně SUPER horor. Sice to byl úplně jiný styl slashers, na který jsou všichni zvyklý,ale právě TO dodalo filmu to pravé aroma. Naprosto luxusní příběh. Bylo to nechutné, ale tak, aby se na to mohli dívat i nemilovníci krváků.Babyface byl borec. Ale potkat by se s ním asi nikdo nechtěl. No, když to tak vezmu, tak mi strach spíše naháněla ona krásná blondýnka,která byla pěkná mrcha.... Hvězdu strávám za mírně kečupovitou krev a za smutný konec. Chtěla jsem, aby to skončilo dobře, takhle jsem si pobrečela...:-( ()

copterfish

Je to docela dobrej slasher horor.Má to i celkem originální příběh,a některý scény sou dost brutální,třeba když si ten kluk rozstříhá xicht nůžkama,nebo když ta jebnutá ženština tomu chudákovi rozřeže špeky....a Babyface,to je taková ůchylnější variace na Jasona Voorhese. ()

Kaylar

Filmy tohoto typu mám prostě ráda. Vždycky se nechám zlákat, pokud má očekávaným tématem být postupná eliminace skupinky (většinou) mladistvých hrdinů filmu. Pokud je vše okořeněno nějakým příběhem, který dává smysl, tím lépe. Hory zalité krví mi daly, co jsem očekávala, byť se v tomto případě nekonala žádná "přidaná hodnota". Fanoušci žánru se však jistě nudit nebudou. ()

kratajirka odpad!

BabyMurderer, kterému život nepřál. Tak nebude on přát životy jiným. Těch námětů už bylo tolik ... Jen další z řady podobných brutalHororů. Nic, za co bychom filmařům ruce líbali. ()

Drolit

Čistý průměr. Klasická vyvražďovačka, doplněná pár zajímavými vizuálně pěknými scénami (například pasáž s kinem na konci filmu). Námět je malinko laciný, stejně tak i lekačky, ale není to ten typ filmu, u kterého by se očekávala nějaká závratná myšlenka nebo hlubší pasáže. Člověk si sledování ve výsledku docela užije, nebylo nic, co by mi na filmu vyloženě vadilo. Za zhlédnutí to stojí. ()