Hory zalité krví

• USA The Hills Run Red (více)

Ten příběh jste určitě slyšeli. Vypráví o nejkrvavější, nejkrutější vyvražďovačce, která vznikla v 80. letech, ale záhadně zmizela. A jsme v současnosti: trojice hororových fandů hledá tajné místo, kde se film točil a doufá, že tu najde jeho kopii. To, co objeví, je fakt, že tajemný krvák je víc než jen film. Je skutečný. A oni jsou jeho nejnovějšími hvězdami. Hory zalité krví přicházejí s úplně novým rozměrem hrůzy, protože zděšení filmoví nadšenci musí vzdorovat šílenému vrahovi, který nosí zdeformovanou masku dětské panenky. Ale moment, Babyface je přece jen filmová postava, ne? Ne. On žije. Čeká. A těší se na setkání s fandy, kteří zemřou – pomalu, krutě, otřesně – pro jeho umělecké dílo. Rozjeďte kameru! (oficiální text distributora)

venom14

Další z řady příjemných hororů z prostředí lesů.Ale tentokrát to mělo nějaký utahaný rozjezd,ale potom klasická vyvražďovací jízda. ()

ondrula

Další průměrnej vidláckej exploitation. Celkem dobrej nápad a taky docela originální magor, jinak nic zvláštního. ()

TERRORDROME

Začiatok ma dokázal vcelku nadchnúť, to treba priznať. Najprv si tam dáky chlapec odrezal ksicht a potom na mňa vybafla historka hororovom filme tak drastickom že ho museli stiahnuť a následne sa nadobro stratil aj so svojim pošahaným režisérom. No a hrdinovia samozrejme po filme pátrajú to dá rozum. Po zaujímavom úvode už potom skúsený filmový fanúšik čaká ako tvorcovia zbytok poserú. Prvým náznakom bolo stretnutie s dcérou onoho zmiznutého režiséra, ktorá sa hneď skraja predstaví ako totálna feťácka štetka aby sa hneď nato počas strihovej odvykacej sekvencie bleskurýchlo zmenila na nevinného anjelika. Po zbytok času už sledujeme priemerný slasher kde puberťákov v lese vraždí mongoloid s maskou bábiky a v poslednej tretine sa to celé transformuje na ďalšiu variáciu Texaského masakra o zvrhlej rodinke vrahov. Zvraty ktoré sa do nás snažia hustiť sú samé klišé, ale je tu aspoň pár pekných krvavých efektov. Za zmienku stojí hlavne scéna z udiarne plnej rozpadajúcich sa mŕtvol. Priemerný priemer, ale je množstvo horších. ()

J*A*M*A*L

Já mám pro horory s maskovanými psychopaty velkou slabost, viz.kultovní série Friday 13th, Texas Chainssaw Massacre a i toto a mnoho dalších slasherů (i když tohle slasher neby).Hills Run Red je hlavně krvavé dílo a to už jsem dlouhou dobu neviděl a tak jsem si toto vychutnal skoro naplno.Vůbec by (aspoň podle mě) nebylo špatné, natočit pokračování, možná by z toho vznikla dobrá hororová brutální série, ale možná by také bylo lepí nechat to tak jak to je.Nicméně jsem si to užil až na ten ne příliš vysvětlitelný konec a průměrný začátek. ()

matyflus odpad!

Tak tohle je to nejhorší co jsem kdy viděl. I hodina ve škole utíká rychleji! Nevim kde to vzalo tolik %. A Babyface? Co to ku*va bylo? Hrůůůza! ()

Zeke001

Babyface??? Hmm. Solidní horor s celkem dobrým příběhem. Jediná a velká nevýhoda je, že je to tak krátké. Hory zalité krví jsem určitě neviděl naposledy. Dávám 4 *, a podle mě zasloužených. ()

nany2121

Musím sa priznať, že pred začiatkom filmu som bol plný očakávaní a po filme o to viac sklamaný. Ešte prvých pár sekund bolo bravúrných ale dojem mi pokazil herec Ted Hilgenbrink, bohužial ešte som ho mal v pamati s filmu PRCI PRCI PRCIČKY: NA TÁBOŘE a nevedel som si na neho zvyknuť počas celého filmu, proste sa mi do hororu vôbec nehodil. Velmi komické mi prišlo, aký dojem sa snažil film vytvoriť, že si uvedomuje chabé dejové zápletky iných tuctových hororov, no paradoxne ani táto snímka nebola výnimkou. Tvorcovia si založili pre mňa na prehnanej brutalite a sexe. Diváci, ktorí hladaju bezduchú krvavú zábavu si ale prídu na svoje. ()

sona123

Rozhodně slabší svého žánru. Brutální to bylo až běda, zejména mne dostaly úvodní titulky a ono kdyby to takhle setrvalo dál, pokud by to člověk vydržel s nervama a žaludkem, tak by to byl horor nezapomenutelný. Velmi brzy se však všechno dostalo do zaběhlých kolejů a klišé střídalo ještě větší klišé. Konec už pak byla rána z milosti. Jo a herečku v roli dcerky bych vyměnila hned, ta mi tam teda fakt moc neseděla. ()

Reverger

Přines! Tak ty vole, nevěděl jsem, ani jsem netušil, co od toho čekat, když se to ze začátku tvářilo, že by se to mělo táhnout jako smůla. Přes to, když už jsem se na to přinutil dívat, se to celkem rozjelo, vypadá, nebo-li spíš vypadlo to jako další klišé hororová ptákovina, což, taky tak trochu i je. Parta puber´táku, jež se vydává na původní místo natáčení hororu,po jejímž tvůrci ani stopy.... vypadá to, že svitla naděje a trochu potenciálu se přece jen našlo...Ale přes to, když nastávají zvraty, trochu to donutí zapojit i zbytek mozkových závitů...tak jak? Tak, nebo jak? A jak teda? I přes to, jak se to táhlo, to se to muselo všechno takhle zesrat najednou? Nahrne se nám sem Babyface a tak dále a jak se to vleklo a vypadalo nadějně, tu nevidíme nic, než velmi...realistického, šosáckého a sadistického filmaře, jež točí opravdu...s výborným materiálem. ()

Martin_W

Moc hezký slasher s výborným killerem, který je až podezřele podobný Jasonovi. Jinak celkem strašidelný "lúk", teda až na to jméno.. BabyFace. Co se týče filmu ten se mi líbil, hodně. Nejvíce asi drastické scény v pozadí, kterých nebylo moc, ale film hezky doplňovaly. Stopáž je asi jediný mínus filmu. Za zhruba 78 min. se toho moc nestihlo na to, že se přes polovinu řešily pí*oviny. Chtělo to prostě nějakou delší honičku v lese. Hezky jsem se bavil. Chtěl bych druhý díl. 71% ()

davena27

Snímek by byl rozhodně zajímavější kdyby byl natočen jako trip do šedé kůry mozkové chlapce, jež si provedl na svém ksichtu takový tuning.Klasická vyvražďovačka která se řídí systémem Ententýky dva špalíky tak tenhle mladej půjde z kola ven. ()

xxxvodnikxxx

Pokud člověk nemá co dělat, tak se to i zkouknout dá, není to žádnej zázrak, průměr, spíš podprůměr. Film je originální nápadem, trochu mi chybělo že jsem "se ani nebál" je to spíš nehumánní a brutální krvák, než horor, jako takovej. Možná bych si ho i pustil znovu, jednou, dvakrát, víc asi ne :) ()

lardko

Celkem se mi tento horor dost líbil. Strašně hodně se mi líbil děj filmu. Režisér natočí film který je tak strašidelný že po prvním promítání film stáhnou k ledu , a skupinka lidí ho chcou najít a kouknout se na ten film. (To se mi dost líbilo). Začátek i prostředek byl podle mě dost dobrý , tak na pět hvězdiček , ale konec byl tak strašný že jsem jednu hvězdičku odebral. Konec zkazil celý film. Všichni umřou , jen dva lidi přežijí , chlap a žena , když chlap uvidí ten film tak se začne strašně smát. Z toho jsem pochopil že jse asi zbláznil , a s tou ženou se nic nestane. Podle mě dost debilní konec jedině že by natočili druhý díl , který by navazoval. Potom bych dal pět hvězdiček , ale takhle jen čtyři hvězdičky. ()

BlackHood

"KAŽDÝ ČLOVĚK JE POSTRADATELNÝ PRO DOBRO FILMU. ÚPLNĚ KAŽDÝ!" Skvělá napínavá podívaná! Takový skvělý film jsem dlouho neviděl! Strašidelnost 0/4 Brutalita 3/4 ()

Teardown

V podstatě se jedná o obyčejný slasher, to asi bez debat. Ale v porovnání s jinými je tenhle tak nějak lepší, řekl bych záživnější a navíc zbaven té proklatně nudné a klišovité přímočarosti, kteru trpí snad 99% moderních hororů. Babyface je narozdíl od kolegy z hororového splašku Dark Ride ve skvělé formě, dokáže velmi mile překvapit a nevzbuzuje pohrdavý smích tak jako jeho ubohý příbuzný, který byl prostě jen nemotorné, blbé děcko s absolutně nulovým respektem. Ke všemu stopáž tak akorát a krve jakbysmet. Jednoduše mi to hází pěkný nadprůměr. ()