Hory zalité krví

• USA The Hills Run Red (více)

Ten příběh jste určitě slyšeli. Vypráví o nejkrvavější, nejkrutější vyvražďovačce, která vznikla v 80. letech, ale záhadně zmizela. A jsme v současnosti: trojice hororových fandů hledá tajné místo, kde se film točil a doufá, že tu najde jeho kopii. To, co objeví, je fakt, že tajemný krvák je víc než jen film. Je skutečný. A oni jsou jeho nejnovějšími hvězdami. Hory zalité krví přicházejí s úplně novým rozměrem hrůzy, protože zděšení filmoví nadšenci musí vzdorovat šílenému vrahovi, který nosí zdeformovanou masku dětské panenky. Ale moment, Babyface je přece jen filmová postava, ne? Ne. On žije. Čeká. A těší se na setkání s fandy, kteří zemřou – pomalu, krutě, otřesně – pro jeho umělecké dílo. Rozjeďte kameru! (oficiální text distributora)

lusa

Prva polovica vyrazne prevyšuje tu druhu. Babyface vzbudzuje príjemné očakávanie, čo príde ďalej. No a ono to nejak nechodí. Síce príde, ale nie to čo by som čakala. I napriek tomu, ten lepší priemer. 3* ()

Cortesz

Nadějně vyhlížející horor, který se ze začátku pyšní promyšleně vyhlížejícím dějem, ale nevydrží to dlouho, asi po zajímavých 20 až 30 minutách začne být tento horor až moc předvídatelný a klišovitý, takže nadšení vyprchalo, což je škoda. Dávám průměrné 3*, protože si myslím, že měli scénáristé napřed dopsat scénář a až poté začit natáčet. Protože je z filmu patrné, že scénář dolaďovali už během natáčení, což je škoda, protože se tento horor opravdu tvářil, že bude něco víc než jen obyčejná teen vyvražďovačka, protože měla jednu obrovskou výhodu. A tou výhodou je skvěle vymyšlený ústřední zabiják s dětskou maskou. ()

intro

Partička pubertáků vyrazí na výlet někam do přírody,bohužel pro ně se to krapet zvrtne a poteče krev.Nic nového,holt originální horory nejsou zrovna k mání.Je to už celkem nuda koukat na to samé pořád dokola. ()

Romeroo

Hmm tak z tohle filmu mě dostaly akorát krásné prsa Sophie Monk a vlastně i její nádherná prdelka, jo je to moc hezká slečna...a o čem byl film??? O ničem !!! 30%... ()

Pitryx odpad!

Splatter? No, snad, ale pak je, jako vždy zdlouhavý začátek. Než se něco semele, uběhne nějakej ten čásek. Pak je to celkem ucházející, ale strašně mi vadilo neustálé Alexino kecání v závěru. A ten je pěkně střelený. U mne tedy film nepochodil, zvláště obvyklý švindl se závěrečnými titulky. Dle mého soudu je to podvod na diváky. I když já obvykle koukám až do konce, ale záleží to i na hudbě, která u závěrečných titulků je. No, stejně pro mne odpad. 061220107509-7654/8108 ()

Solverino odpad!

Natočeno dětmi pro děti??? Další slátanina na spaní u TV. Otřesná blbost. A ta "blonďatá krasavice" - dcera Kačera Donalda, s příšernou tlamou napíchanou silikonem (Sophie Monk) + další překrásné anorektické šestnáctky (?). To budou za chvíli točit filmy s malejma dětma nebo co? :( Fujtajbl! ()

Davanity

Průměrný americký horor, chvílema docela zábavný i nechutný, příběh lechce předvidatelný. Další partička nepoučitelných lidí jinak už to snad ani nejde. ()

Daryl.Dixon

Parta mladých lidí se vydá po stopě ztraceného filmu. Jeden je protivný, druhý hloupý a třetí je také americký teenager. Námět filmu je sice zajímavý, ale po slibném začátku se z toho stane jen další vyvražďovačka děcek, kde žádný z herců nijak výrazněji nevyniká. Jinak filmy s teenagery už začínají být ohrané, tak by mohli udělat volné pokračování, ale tentokrát z jiného prostředí. Mohlo by se to jmenovat "Spoďáry zalité močí" a odehrávalo by se to v důchoďáku. Jediné, a to velké plus ve filmu bych dal babyfacovi, kterého kdybych potkal v lese, tak si od něj půjčím krumpáč a strachy bych se s ním raději sám umlátil dřív, než mě dostane on. Mělo to velký potenciál, ale herci to tak nějak zabili. ()

ac1976 odpad!

Tuctová, primitívna vyvražďovačka s kopou otrepaných hororových klišé. Janet Montgomery je celkom obstojný kus. Ale v tomto prípade to na hviezdu nestačí. Bodka! ()

Brano

Horor, ktorý hraničil s demenciou, pretože mu chýbala akákoľvek logika a zmysluplný dej. Takisto veľmi podpriemerné herecké obsadenie. Hilgenbrink v hlavnej úlohe vypovedá samo osebe. O klíše zbytočne aj písať. Bolo to na tenkej hranici medzi odpadom. ()

SmoldaMara

Pořád stejná písnička, vždycky se nechám nachytat na horor se zajímavou zápletkou a ono je to ztráta 1.5 hod. času. 30 procent za občas lehce nečekané zvraty. ()

Amone

Docela slusnej horor ktery vsazi na krvave sceny. Podobny typove texasky masakr nebo pach krve.Z tech beckovych filmy jeden z lepsich. ()

Mamlas

100x ohraný námět, minimální náklady, 1 béčkový herec s komparzem, debilní scénář, klišé za klišé, nulová atmosféra. Co mě zaujalo, bylo, že měli v lese signál na mobil, to běžně nebývá 🙂, a tak mi tam chyběly ty ohrané scénky, kdy zvedají ruce nahoru a chytají signál, případně jdou někam na kopec. Závěrečné kino a tu a tam některé gore a masky nebyly úplně mizerné. Tak si to asi zaslouží nejít do odpadu. (12%) ()

oliveros

Často vyzdvihovaná úvodná scéna je skutočnou lahôdkou. Už dlho som nevidel niečo tak atmosferické, nepríjemné až hnusné. Klobúk dole. Napumpovaný očakávaniami sledujem film ďalej. Do "vyfarbenia" jednej z postáv stále dobrá záležitosť, obzvlášť scény v lese a spätné prezeranie kamerového záznamu. Nasleduje veľký regres daný zbytočnou nutnosťou komplikovať dej. Trápne divadielko s oboznamovaním sa ohľadom pozadia celého diania film priveľmi degraduje. Preobrovská škoda, že sa neťažilo viac z "babyfacu". Viem si predstaviť ako tomuto horroru dáva Parker nekompromisnosť, dusnosť a temnú atmosféru s akou sa pohral v úvode. To by už bolo iné kafé. ()

patsandor

Počáteční titulky jsou to nejlepší z celého filmu, pak se jedná o souhrn všech kliše tohoto žánru s vykrádáním slavných příbuzných, ale řemeslně natočených. ()