Nastala chyba při přehrávání videa.
 • balba
  ****

  Je to příjemná komedie , která byla překvapivě jedním z nejvydařenějších a nejoceňovanějších českých filmů v roce 1998.(8.12.2006)

 • CaptainNor
  ****

  Celovečerní debut Romana Vávry, v kterém se odráží jeho dosavadní dokumentární tvorba - a to perfektně vystavěnou a promyšlenou atmosférou. Ta je společným jmenovatelem všech tří povídek, které jsou ostatními atributy zcela rozdílné. Je v nich kus poetiky, hlubší klukovské romantiky, humoru, ale i hořkosti. Ale vtahující a všudypřítomná letní atmosféra převládá nad vším a to se mnohdy nepovede ani zkušenějším režisérům. Výborný počinek!(5.5.2009)

 • Aluska88
  ***

  Velmi příjemný a zajímavý povídkový film. Nejvíce se mi líbila povídka Stoh, hlavně dětští herci a Klára Issová v ní byli báječní.(2.1.2006)

 • EdaS
  ****

  Film svěží jako jarní vánek. Nejlepší je povídka Stoh, která je prakticky dokonalá. Ke konci už však snímku dochází dech, ale i tak vysoký nadprůměr.(11.7.2003)

 • gouryella
  ***

  Slusny povidkovy film, ve kterem nade vse cni vykon Ivy Janzurove v posledni povidce.(4.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace