Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Galimatiášový mišmaš je vlastne celý príbeh, len sa naň netreba pozerať ako na zjavenie z iného sveta, ale treba si ho nechať vojsť pod kožu. Mne sa to podarilo už počas pár minút, takže celý film, i keď je teda poriadne strelený, som si naozaj užil. Ono podobné filmy naozaj treba brať s obrovskou dávkou nadsázky. Veď ak si divák odmyslí ten šialený námet, tak stabilná réžia, ktorá celé toto šialenstvo dokáže ustáť je ulážkou kvality, ale aj sympatickí herci, nápaditá kamera a vizuálna stránka, a celkové množstvo nápadov si naozaj zaslúžia uznanie. 80%.(9.5.2010)

 • seeker23
  odpad!

  už dlouho jsem takhle netrpěl, infantilnost tohoto snímku - počínaje zápletkou, pokračuje charaktery a konče stylem - je přímo odporná. Vskutku muka pozorovat jak se na sebe všichni ti bezdomovci smějí a pohlížejí na svět optikou pětiletého dítěte. Infantilní stylizaci přitom mám mnohdy rád, například ve snímcích Wese Andersona, tady je však k zblití samoúčelná, hloupá a otravná.(15.11.2009)

 • Marigold
  **

  Po filmu jsem musel zhltnout palačinku s vanilkovým krémem, abych se přesvědčil, že vše sladké nevzbuzuje chuť se poblít. Krásně natočená tupost, která mě uráží.(13.12.2009)

 • Skejpr
  ***

  Jeunet dokáže stvořit překrásné momenty (závěrečná tancující sukýnka bez tanečnice mluví za vše), ve vší té barevné přestylizovanosti, podivnosti charakterů a snaze o "francouzskost" ale najednou nějak ztratil. Galimatyáš není propracovaný, postrádá eleganci a občas to tak nějak přestává být sranda. Postavy jsou pak vlastně strašně nezajímavé (výjimkou jest pochopitelně Pinon)(12.12.2009)

 • Mertax
  ***

  Ó filmový bože, to je totální filmový chaos. Fakt na to nechoďte. Zachraňuje to jen pár originálních nápadů (fotbal, orchestr), ale jinak je to naprosto překombinovanej zmatek s trapnou pointou. Zmodrej! Několik postav je docela zajímavých, ale i tak to může být rádo za slabé 3*.(26.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace