Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martinibaby
  *****

  Ach, Jeunet prostě nikdy nezklame.. Jeho dokonale osobitý styl skloubený s vynikajícími herci, perfektním námětem a naprosto dokonalým soundtrackem. Je to galimatyáš nápadů, hračiček a vymožeností na smetišti fantazie. Nádhera.(15.1.2011)

 • Flipper
  **

  No typek dostane guľku do hlavy. Potom som polku filmu váhal, či je normalny, alebo mu preplo, alebo to tak hrá - no jednoducho neistota (šak len pozrite na ten xsichtik). Potom bude na ulici a prichýli ho banda inventných bezdomovcov. Potom začne akýsi skvelý plán aby bola vyrovaná rovnováha, tým že vystrašíme obchodníkov zo smrťou. Ten obsahuje šarády, divadielka, "špiónske" odpočúvacie zariadenia z roku ešte pred Kristom. Realita sa zahrabala pod Zem už na začiatku a bordel na entú začína každou novou scénou. Tento bordel sa nafukuje do bubliny, ktorá pod náporom všeličoho kvázi podnetného a zábavného nie a nie puknúť. Jean-Pierre Jeunet to myslel dobre, ale prekombinoval sa nie raz, ale viackrát, nazval to Galimatiáš a pomyslel si "veď ma ľudia neprekuknú". Kto sa odosobní od predchádzajúcich filmov, ktorý tento Frantík natočil, pochopí, že sekol vedľa.(23.6.2010)

 • iamek
  *****

  Nádhera ! Vtipný příběh vymyšlený do pořádných detailů, skvělá kamera, herci, děj a hlavně plno výborných nápadů od mistra Jeuneta.(14.12.2009)

 • Psema
  **

  Už dlouho film neodpovídal svému názvu tak dokonale. Galimatyáš je bordel. Přeplácaná hříčka, v níž se vrství "humorné scénky" a Jeunet věří, že montmartrovská optika, groteskní náladička a hrst nápadů udrží divákovu pozornost po 105 minut. Chyba lávky. Už po deseti minutách se kýčovitá přebarvičkovanost okouká a začne iritovat, a spolu s tím se v plné kráse projeví i nekonzistence, zmatečnost a zbytečnost tohohle pokusu o bagetkové Dannyho parťáky. Ztráta času...(1.12.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Galimatyáš je naprosto dokonalý název pro tento mix scén zavánějících genialitou, okamžiků neobratně se potácejících na hraně trapnosti a v podstatě čehokoli dalšího. Bez nutnosti každodenního humánního mučení na Guantánamu se přiznávám k tomu, že ty tři hvězdy jsou výrazem mé hodnotící bezradnosti.(12.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace