Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  *****

  Výborný mixík Ocean's eleven, Lord of war a Jeuneta samotného. Originální evropská špionážní hra v recyklovaném balení.(3.1.2011)

 • Ruut
  ***

  Jo jo je to tak. Pán Jeunet umí krásné obrázky a má úžasné nápady. Ale krom Amélie to bývá příběhově vesměs slabota a vy tlačíte ručičky na hodinkách .. a tlačíte ... a tlačíte do toho finále. Tentokrát to bylo celkem koukatelné. Příště si ale už opravdu vystačím jen s trailerem nebo nějakým youtube best off videem.(5.12.2009)

 • sochoking
  **

  Nielenže si tu DELIKATESY potriasajú rúčkami s AMELIE Z MONMARTRU , ale dokonca sa jednou scénkou i vlezdoprdelkovsky pripomenú ( hra na ohýbaných plechových pílach ) . Ale o to nič , keby to nebolo tak infantilne tupé, až to od nudy bolelo !(23.4.2010)

 • D.Moore
  ****

  Nádherně a doslova střelená komedie s postavami, vedle nichž musí podivíni z Amélie z Montmartru snad každému připadat jako běžní a nezajímaví lidé. K dokonalosti tomuhle cirkusácko-bezdomoveckému podfuku chybí jen málo.(24.10.2011)

 • Boogeyman
  ****

  Vizuálně dokonale jeunetovské, prakticky nelze odtrhnout oči z plátna, kde Paříž vyniká podobně jako v Amélii. Ale jinak podivně střelené a divné, dějově nazábavné a s otravnými hrdiny.(6.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace