Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marigold
  **

  Po filmu jsem musel zhltnout palačinku s vanilkovým krémem, abych se přesvědčil, že vše sladké nevzbuzuje chuť se poblít. Krásně natočená tupost, která mě uráží.(13.12.2009)

 • troufalka
  *****

  Kdo si nevychutnal Delikatesy, bude mít z Galimatyáše v hlavě galimatyáš. Úžasná sranda pro všechny, kdo jsou na stejné vlnové délce.(7.12.2015)

 • Ony
  ***

  Má to nádhernou atmosféru. Dojímalo mě to a otravovalo zároveň. Každopádně je jasné, že naivistické filmy o bohumilých bláznech by se už točit neměly. Příště by se mohlo ucho utrhnout.(1.12.2009)

 • seeker23
  odpad!

  už dlouho jsem takhle netrpěl, infantilnost tohoto snímku - počínaje zápletkou, pokračuje charaktery a konče stylem - je přímo odporná. Vskutku muka pozorovat jak se na sebe všichni ti bezdomovci smějí a pohlížejí na svět optikou pětiletého dítěte. Infantilní stylizaci přitom mám mnohdy rád, například ve snímcích Wese Andersona, tady je však k zblití samoúčelná, hloupá a otravná.(15.11.2009)

 • T2
  ****

  Rozpočet €27miliónovTržby USATržby Celosvetovo $11,229,000║ Po pozretí ukážky k filmu, by som ani z ďaleka nepovedal že to bude až taká BOMBA a to doslova a do písmená. Režisér Jean-Pierre Jeunet opäť dokazuje že má neskutočný talent na vykresľovanie nevšedných príbehov z množstvom neskutočných vychytáviek(toľko perfektne vymyslených postáv a ich charakterov sa len tak všade nenájde). Miestami dokáže servírovať jeden bláznivý úlet za druhým, k tomu pekne rozvíja dej, dokonca príde aj na výbušnú akciu.... proste majstrovsky zvládnuté dielko s okúzľujúcim vizuálom. /videl v kine: 80%/ ...druhým pozretím je šanca ešte na vyššie hodnotenie(23.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace