Bez soucitu

• Austrálie

From Paris with Love

Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2010, 88 min

Uletena nonsto strielacka bez hlavy a paty...................(15.12.2010)

Na DVD neurazí, ale sedíce v kině s vědomím, co Morel natočil předtím, ano. Travolta se sice baví (nicméně časy Vica Deakinse jsou pryč), ale jinak se film plácá odnikud nikam, žádný příběh, tempo, gradace, napětí, nic, jen průměrné a zapomenutelné akční řemeslo s pár dobrými nápady.(26.6.2010)

,,Mluvení na tuhle práci nestačí. Budeš muset střílet!“.... Film o tom, jak J.Travolta přijede do Paříže s cílem zlikvidovat čínskou a pakistánskou populaci. A dělá to bez soucitu. Zástěrkou pro jeho chování jsou drogy a teroristi. Viděl jsem odpočinkovou akční jízdu, která postupně zvedala laťku zábavnosti. Na své by si mohli přijít také příznivci Vincenta z Pulp Fiction. Besson ví, že během 84 minut začnou nudit jen magoři. Ať už si o něm díky posledním filmům myslím cokoliv, tímhle to kapku vylepšil. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Pochopím, proč je důležitý brát výzvy typu ,,ZASTŘEL TOHO ZMRDA!“ vážně. 2.) Nevím na co si mám dát pozor, když se zamiluju do holky z Pákistánu. 3.) Naučím se, kdy je lepší holku políbit a kdy ji vystřelit z hlavy mozek. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *(30.11.2010)

Sklamaní môžu byť všetci, ktorí čakajú že s poza rohu vyleze nasratý Liam Neeson a zláme krky zopár pakistancom. Morel nie je kúzelník, ale na to aký materiál mu Besson počas posedeníčka na hajzli nachystal, ostal nakoniec so zdvihnutou hlavou. Svižná buddy jednohubka s jedným podržvázkou a jedným rozbihubom. 60%(27.9.2010)

• KevSpa

Další zbytečný film.(23.6.2010)

• - Počas nakrúcania v Paríži sa podsvetie snažilo zastrašiť produkciu filmu, a tak štábu podpálili niekoľko aut. (BathoryMan)

• - Ve scéně, kdy se John Travolta (Charlie Wax) dívá dalekohledem, je možné si všimnout, že se dívá špatným koncem. (Conspi)

• - Spoiler: Charlie Wax (John Travolta) zabije 45 ľudí. (m.a.t.o.)