poster

Bez soucitu

 • Francie

  From Paris with Love

 • Slovensko

  Horúce pozdravy z Paríža

 • Slovensko

  Bez súcitu

Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hal_Moore
  ***

  Stejně tupý scénář jako u 96 hodin, jen v trochu odlehčenějším a o hodně akčnějším pojetí. John Travolta se automaticky vyšvihl na post rádoby nejvíce cool akční postavy roku, se svou vyholenou hlavou, koženou bundou a bradkou kosí Číňany, Pákistánce a fundamentalisty po stovkách, se stejnou kadencí z reproduktorů létají fucky, shity a další nejrůznější spletence nadávek, uspořádaných do rádoby cool hlášek, až jsem nakonec na Morelovu hru přistoupil, vyhodil mozek před sebe na stůl a bavil se jako u akčního filmu už dlouho ne. Pravděodobně vzniknul nejrasističtější film roku a já jsem každou chvíli nevěřil svým očím (očekávám den, kdy u Bessonových dveří zazvoní chlápek s plenou na hlavě a zadrátovanou krabicí v náručí, nebo zadrátovanou vázou).(13.9.2010)

 • verbal
  ***

  Dobrodružství Travolty, královny pouště! Buď mu z přemíry pomády slezly vlasy, nebo by měl umlátit kabelkou svého poradce pro image (patrně ex Hanks, Cage)! Pohled na drsného, neseroucího se agenta s hustě podmalovanýma očima, žužu bradkou, brutální nadváhou a žaludem místo hlavy, který je schopen vyřadit z provozu celý čínský gang už jen silou svého parfému, trochu degraduje tuhle rutinní výplachovou Bessonovku na úroveň masochistického gay porna.(1.3.2010)

 • lesumir
  *****

  Mega nááááááááááááááááááááářez! Největší akční jízda za poslední léta! Taken byla syrová a propracovaná mlátička. From paris With Love je vtipná, naprosto nelogická jednohubka, kterou fuckující a hláškující Travolta (nejstylovější, nejcoolovější a nejlepší role pro něj) a Jonathan "from zero to hero" Rhys Meyers dostává na úplně jiný level! Má to úroveň i styl. Lus Besson na svém koleni vždycky "zprasí" ta nejleší akční béčka!(7.3.2010)

 • kOCOUR
  **

  Morel si na sebe upletl bič – nejdřív natočil Taken a pak (natočil a natočí) všechno ostatní. Liam Neeson válcuje celou tuhle pařížskou historku lusknutím prstu, přestože Travolta hláškuje jako o život (jen to běhání po střechách už mu zjevně nejde) a akce patří k tomu lepšímu, co poslední měsíce nabídly. Pokud jsem ale u Taken tvrdil, že scénář je demence roku, právě teď a tady se omlouvám. Taken alespoň při vší jednoduchosti dával dokonalý smysl, Paříž bohužel jede přes klasický Bessonův patent „semelu to tam všechno, hlavně ať se něco děje a ještě to pro jistotu řeší nějaké velké téma“, v němž se utopil např. i druhý Okrsek 13. Všeho moc škodí a za pár laciných pistolek, výbuchů a jednu průměrnou honičku se ten zmatek už dneska neschová. Nejsme v osmdesátých letech a i u akčních filmů jsme se naučili používat mozek. Zvlášť když nám někdo předloží obsáhlejší koncept než „unesli mi dceru a teď musím všechny zabít“. Mám neblahý pocit, že podobnou stezkou mají namířeno i Poldové Kevina Smithe. Slabších 50%.(26.2.2010)

 • Psema
  ***

  What-the-fuck, Wax? Nejzábavnější a nejakčnější hovězina posledních měsíců, které se co do počtu akčních šíleností a logických zkratů nevyrovná ani za necelých 60 hodin spíchnutý Ninja Assassin. From Paris with Love NEDÁVÁ ani na chvíli smysl, postavy se zjevují a mizí způsobem, při němž vám může - v případě, že Bessonovy rychlokvašené splašky berete vážně - během deseti minut mozek vypovědět službu bez možnosti restartu, ale pokud jedete s Morelem na vlně nadnesené jarní oddechovky, v níž Travolta máchá bazukou, přehrává jako by mu parta muslimů drtila rozkrok párem kvérů, jež schovává v Red Bullech, a po cestě k "šokujícím" odhalením vystříli tři čtvrtiny francouzské přistěhovalecké spodiny (zbytek si chtěl nechat na sequel) a baští jeden Royal with Cheese za druhým, neexistuje možnost, že by vám po chvíli tahle francouzská akční exhibice nevykouzlila úsměv na tváři. Akce se sice ani v nejlepších momentech nevyrovná Neesonovi v amoku, ale při vzpomínce na poslední dva Kurýry a McTeigueovu polo-nudu je "Pařížský pozdrav" pohlazením po srdci akčních fanoušků, který - a přiznejme si to - nelze brát při pohledu na culícího se Travoltu a pásový přísun over-the-top sekvencí vážně ani na setinu vteřiny. Morel on, my brain off. 6+/10(1.3.2010)

 • - Ve scéně, kdy se John Travolta (Charlie Wax) dívá dalekohledem, je možné si všimnout, že se dívá špatným koncem. (Conspi)

 • - Ve scéně, kdy se Reece (Jonathan Rhys Meyers) snaží umístit štěnici, mění krabička s bonbony na stole svou vzdálenost od okraje stolu. (Pepy)

 • - Hříšek, který ve filmu "zabíjí" Charlieho Waxe (John Travolta) je po americku Royal Sýr a ne po francouzsku Čtvrtlibrák se Sejrem - odkaz na popkulturní rozhovor Julese Winnfielda (Samuel L. Jackson) a Vincenta Vegy (John Travolta) z filmu Pulp Fiction (1994). (Axis)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace