Bez soucitu

From Paris with Love

Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2010, 88 min

• arachneuss

Nasranej skinhead si to s bouchačkou v ruce razí skrz Pařížské podsvětí a jako ocásek má slušňáckého úředníčka z ambasády, který si nese pět kilo toho nejlepšího koksu v čínské váze od babičky. Hlášky jak od WIllise, nadupaná akce a neortogoxní řešení problémů s národnostními menšinami. Sice to v poslední půlhodince už vůbec nedává smysl, ale pohled na bad-ass Travoltu s bazukou je k nezaplacení. Bessonův scénář je holt sračka a s tím už Morel nic nenadělá.(19.3.2010)

Sklamaní môžu byť všetci, ktorí čakajú že s poza rohu vyleze nasratý Liam Neeson a zláme krky zopár pakistancom. Morel nie je kúzelník, ale na to aký materiál mu Besson počas posedeníčka na hajzli nachystal, ostal nakoniec so zdvihnutou hlavou. Svižná buddy jednohubka s jedným podržvázkou a jedným rozbihubom. 60%(27.9.2010)

Příběh si odtančil zazpívat do Pomády, ale akce s pekelně zábavnými kecy si nechal Travolta až sem, díky tomu jsem to dokoukala. Jinak nic nového a originálního pod Sluncem :o)(20.9.2011)

Rozpočet $52miliónovTržby USA $24,077,427Tržby Celosvetovo $53,139,168Tržby za predaj DVD v USA $15,701,925 //počet predaných kusov 935,724║ Okliešteny priamočiary tuctový scénar z pera Luca Bessona za moc nestojí, film koľko toľko zachraňuje šikovná réžia Pierra Morela, slušná akcia a zaujímavý rýchly a zbesilý John Travolta. /60%/(16.1.2011)

Piere Morrel opäť demoluje Paríž a vyžíva sa v zabíjaní menšín. Po jeho treťom režijnom počine je jasné, že tento pán nudný film rozhodne nenatočí. Videné: 2x(28.2.2010)

• - V druhém traileru jsme mohli slyšet písně "The Pure and the Tainted" a "ULTRAnumb" od Blue Stahli. (Kailo)

• - Hříšek, který ve filmu "zabíjí" Charlieho Waxe (John Travolta) je po americku Royal Sýr a ne po francouzsku Čtvrtlibrák se Sejrem - odkaz na popkulturní rozhovor Julese Winnfielda (Samuel L. Jackson) a Vincenta Vegy (John Travolta) z filmu Pulp Fiction (1994). (Axis)

• - Spoiler: Charlie Wax (John Travolta) zabije 45 ľudí. (m.a.t.o.)