poster

Bez soucitu

 • Francie

  From Paris with Love

 • Slovensko

  Horúce pozdravy z Paríža

 • Slovensko

  Bez súcitu

Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mandes
  ***

  Uletena nonsto strielacka bez hlavy a paty...................(15.12.2010)

 • Hal_Moore
  ***

  Stejně tupý scénář jako u 96 hodin, jen v trochu odlehčenějším a o hodně akčnějším pojetí. John Travolta se automaticky vyšvihl na post rádoby nejvíce cool akční postavy roku, se svou vyholenou hlavou, koženou bundou a bradkou kosí Číňany, Pákistánce a fundamentalisty po stovkách, se stejnou kadencí z reproduktorů létají fucky, shity a další nejrůznější spletence nadávek, uspořádaných do rádoby cool hlášek, až jsem nakonec na Morelovu hru přistoupil, vyhodil mozek před sebe na stůl a bavil se jako u akčního filmu už dlouho ne. Pravděodobně vzniknul nejrasističtější film roku a já jsem každou chvíli nevěřil svým očím (očekávám den, kdy u Bessonových dveří zazvoní chlápek s plenou na hlavě a zadrátovanou krabicí v náručí, nebo zadrátovanou vázou).(13.9.2010)

 • Skejpr
  **

  Zklamání, nejenom vzhledem k trailerům, ale především v porovnání s výbornými 96 hodinami. Zatímco Neesonova pomsta těžila ze své přímočarosti (díky níž vlastně vůbec nebyla prostoduchá) a zcela jasné směřování dalo vzniknout velmi ucelenému filmu, From Paris with Love je typickým příkladem lobotomie po Bessonovsku. Naprosto zhovadilé zvraty, jejichž jediným cílem je natáhnout a zkomplikovat tudle spatlaninu nezchrání ani schopný režisér (a já myslím, že Morel jím stále ještě je), problémů je ale víc. Akce nemá vždycky ty správné grády, hlášky vychází do prázdna a nefunguje ani to základní - chemie mezi hlavními postavami. Na vině není ani tak Travolta, který dělá co může, jako spíš naprosto selhávající Rhys Meyers. Ten sice velmi zaujal v Match Pointu, tady ale nedokáže ani přesvědčivě vyznat lásku a skutečně věrohodně působí snad jen v momentech, kdy má být za opravdého moulu (což, obávám se, nemusel ani hrát). A když v buddy movie nefunguje chemie mezi hlavními postavami, nefunguje tu nic. A můžou se prohánět po Paříži, až se jim práší od vázy s koksem, jak chtějí. Jo a ty digitální auta na dálnici jsou tak strašně okatý, že je to až k zblití.. Škoda... Věřil sem tomu...BTW Morelovi musely ženské udělat něco dost ošklivého, že do nich ve svých filmech nechává pořád střílet...(3.3.2010)

 • Arx
  **

  Hodně slabé a s 96hodinami to nemá nic společného. Velká škoda(3.3.2010)

 • movie
  **

  Na tohle se lze dívat jen pod vlivem a i tehdy se to musí brát s ohromnou rezervou. Travolta mě ale svým způsobem bavil, i když nějaký comeback a lá Mickey Rourke se asi očekávat nedá.(24.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace