poster

Bez soucitu

 • Francie

  From Paris with Love

 • Slovensko

  Horúce pozdravy z Paríža

 • Slovensko

  Bez súcitu

Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ***

  What-the-fuck, Wax? Nejzábavnější a nejakčnější hovězina posledních měsíců, které se co do počtu akčních šíleností a logických zkratů nevyrovná ani za necelých 60 hodin spíchnutý Ninja Assassin. From Paris with Love NEDÁVÁ ani na chvíli smysl, postavy se zjevují a mizí způsobem, při němž vám může - v případě, že Bessonovy rychlokvašené splašky berete vážně - během deseti minut mozek vypovědět službu bez možnosti restartu, ale pokud jedete s Morelem na vlně nadnesené jarní oddechovky, v níž Travolta máchá bazukou, přehrává jako by mu parta muslimů drtila rozkrok párem kvérů, jež schovává v Red Bullech, a po cestě k "šokujícím" odhalením vystříli tři čtvrtiny francouzské přistěhovalecké spodiny (zbytek si chtěl nechat na sequel) a baští jeden Royal with Cheese za druhým, neexistuje možnost, že by vám po chvíli tahle francouzská akční exhibice nevykouzlila úsměv na tváři. Akce se sice ani v nejlepších momentech nevyrovná Neesonovi v amoku, ale při vzpomínce na poslední dva Kurýry a McTeigueovu polo-nudu je "Pařížský pozdrav" pohlazením po srdci akčních fanoušků, který - a přiznejme si to - nelze brát při pohledu na culícího se Travoltu a pásový přísun over-the-top sekvencí vážně ani na setinu vteřiny. Morel on, my brain off. 6+/10(1.3.2010)

 • J*A*S*M
  ***

  Zdá se mi, že některé kritiky byly až příliš ostré. From Paris with Love je ucházející akční jednohubka, která se příliš (vůbec) nestará o nějakou příběhovou logiku, ale koukalo se mi na ni docela dobře. Že by na tom bylo oslavovaných 96 hodin (alespoň co se týče scénáře) o mnoho lépe, to se mi teda nezdá ani v nejmenším.(27.5.2010)

 • PinokKio
  **

  Asi tak .. Tak budeme točit, Luc napsal další bezvadnej akční scénář. Necháme tam trochu romance, ať vezmou chlapi i svoje polovičky, a ve scénáři je všude poznámka hodně akce, takže to nuda nebude. A kdyby něco, tak krásy Paříž to jistí. Dokonce máme i Travoltu! Snad si nikdo nevšimne, že děj je chatrnej (maximálně škarohlíd si může všimnout drobného přehmatu na velvyslanectví, kdy rámy na detekci kovů nepracují na 100%), Travolta tlustej (to zamaskujem narážkou na Pulp Fiction) a akce natočená jak pro zpravodajství na Nově. Trailer se taky poved, aby né, když nám to natočil ten chlápek, co má za sebou povedených 96 hodin. To se prodá.(1.6.2010)

 • Xmilden
  ***

  Nebýt nějakého zlomu v posledních 30 minutách filmu asi těžko bych přihodil 3 hvězdičku. Abych to vysvětlil. Byl jsem naprosto hozen před hotovou věc že Travolta prostě střílí lidi jako na běžícím pásu. Nestačil jsem se tedy divit a naprosto mi z jeho strany chyběla nějaká motivace. Prostě někdo vykoukne a už je tuhej. Akční filmy mám rád, ale tady zkrátka ta akce pro mě neměla žádné opodstatnění. Až v době kdy si to Travolta vyřídí s drogovými překupníky, zaměří se na teroristy a tady už jsem se začínal chytat. Po nečekaném odhalení jsem se ubezpečil myšlenkou, že ve filmu se už můžu dočkat naprosto všeho. 55% za Royal se sýrem (jasná narážka na Travoltovo Pulp Fiction). PS: Morel po 96 hodinách naprosto zklamal. Scénář je naprosto otřesný. Hláškující Travolta s mírnou nadváhou to zachránit nemůže. Kupodivu akční přestřelky mě nebavily ani trošku.(21.3.2010)

 • Cervenak
  ***

  Morel on, Morel off. Typická bessonovská jednohubka. Na kolene zbúchaný scenár nedáva vlastne vôbec žiadny zmysel, akčné scény pobavia len priemerne a Travoltovi som toho namachrovaného killera, čo za jedno poobedie vystrieľa pol čínskej a trištvrte moslimskej štvrte, nežral ani náhodou. Meyers je celý čas iba totálne zmätený, v akom filme sa to ocitol a prečo musí vláčiť tú debilnú vázu. 5/10(1.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace