poster

Bez soucitu

 • Francie

  From Paris with Love

 • Slovensko

  Horúce pozdravy z Paríža

 • Slovensko

  Bez súcitu

Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Niktorius
  **

  "Zamilovala jsem se do jednoho muže a ten mě přivedl ke své víře." Zajímavé, že v druhém Okrsku 13 nechal Luc Besson kráčet všechny možné francouzské imigranty se sluníčkem nad hlavami vstříc zářné budoucnosti, zatímco tady z nich akorát dělá terče pro jednoho nasranýho americkýho holohlavce v bomberu. Jestli on Besson nedostal v zapadlé pařížšké uličce od nějakého snědého chlapíka přes dršku, jinak si ten přerod z imbecilní multi-kulti utopie na imbecilní rasistický biják, kde se nejprve zatočí s Číňany, pak s Araby, posléze se ultra-zatočí s Pákistánci (z nichž ani jeden nemá pákistánský přízvuk) a jako třešnička na dortu se vyřídí jedna francouzská atentátnice, které ke svému činu evidentně nemá jiný motiv, než ten, že se dala na islám (což mimochodem není ve filmu přímo řečeno), nedovedu vysvětlit. Motiv dvou nesourodých parťáků (samozřejmě, že jeden je pečlivý pacifistický kravaťák a druhý arogantní násilnické hovado) je pěkně ohraný, scénář je zcela předvídatelný a plný nesmyslů, akční scény jen lehce nadprůměrné. Výsledkem je dosti pitomý akčňák, který ani nemá koule na to, aby se divákovi upřímně přiznal k tomu, jak xenofobní "poselství" v sobě nese.(29.6.2010)

 • Superpero
  ****

  Konečně pořádnej akční film. Pořád tam jsou jen megapřehnaný přestřelky a Travolta všechny bezmyšlenkovitě zabíjí a šňupe koks z vázy. Děj mi byl jedno, hlavně že tam Travolta v nadupaný honičce střílí bazukou. Já se bavil.(28.3.2010)

 • 3DD!3
  ***

  Wax on, Wax off. Vynikající trailery a vysoká očekávání jsou tím největším nepřítelem Z PAŘÍŽE S LÁSKOU. Scénář je hodně zvláštní a i když místy až neobvykle překvapivý tak je děj spíš zmatený a občas nepřehledný. U Bessona to ale bývá zvykem. Morel odvádí parádní práci, akce je prvotřídní a dobře vypadá, hlášky se sypou jak koks z prostříleného igeliťáku a Travolta, ten Travolta. Na jeho Waxovi stojí celý film. Ten chlápík je prostě hustej borec a jeho moudra by se daly tesat na náhrobky. To za něj je ta čtvrtá hvězda. Jonathan Rhys Meyers taky není špatný, ale tady je prostě ve stínu plešatého chlapíka s bazukou. Nechal bych si líbit dvojku s vymakanějším scénářem. Waxe chci prostě vidět znova. Dám ti malou radu, kterou jsem pochytil v Somálsku. Když ti rozklepanej desetiletej kluk míří bouchačkou do ksichtu, tak kurva děláš co říká.(26.5.2010)

 • Dellamorte
  ****

  TOTO je DOUBLE koment. - Zbožnujem oboch - Sly / J3V ale v tomto prípade Sly musí s EXP ustúpiť ! Jasne - úmysel bol z každej strany iný ! To, čo so Mnou urobil Johny - to sa ale kdekomu nepodarí ! Kde Sly vsadil na D.L ( chem ing. ) mal nasadiť JEHO ( to by sa ale parádne pokrčil scenár a roztrhalo ego pár zapadajúco / vychádzajúcim perličkám na vyleštenom akčnom nebi...) Aj ON predsa patrí , síce nie do akčných, ale do 80´s určite ! No pohľad na guvernéra / trademark B.W. úškrn - ee. Jasne - Besson fabrique - snímky som schrúmla ,ako sova myš. Možno slabá chvíľka ( možno ani ee - videla som ich totiž 2 x ) J3V vyhráva ......(2.2.2011)

 • mandes
  ***

  Uletena nonsto strielacka bez hlavy a paty...................(15.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace