Film 13 přináší příběh bezelstného mladého dělníka, který ukradl obálku, jež v sobě ukrývá návod na zázračné zbohatnutí. Mladík se tak nevědomky ocitá ve společnosti nebezpečných tajných hráčů, kteří hrají podivnou hru, kde se dá hodně vyhrát, ale ještě víc ztratit. 13 – to je strhující příběh o štěstí, příležitosti, ztrátě nevinnosti a vztahu mezi mocí a penězi. (oficiální text distributora)

DonBraso

Ten Babluani bubli či co je stejnak trochu divnej ,si točit filmy o remaku ,který už jednou natočil,ale už tohle je trochu divný počin.13 je tak divný asi jako celej film,kde číslo 13 si tam kluci dávaj na špalek aby z toho byl nakonec nějaký ten bakšiš.Od začátku filmu jsem čekal úplně něco jinýho,ale jakmile jsme se dostali k jádru pudla šlo to dolů jak horníci ve službě a bylo po filmu.Hudba byla ještě dobrá neosobní,,herci co se tam kluci zmáčkli taky dobrý,ale že nakonec Jason Statham udělá poslední tečku,jsem nakonec trochu čekal,ale proč takový klišé a ten konec byl hodně mimo.Pro mě noprosto podprůměrný filmek,chybělo tam nějaký napětí a z toho že kdo vypadne ze hry moc napětí nebylo ,protože se to tam opakovalo hodněkrát,,plus křoví policie ,najednou rodina mám prachy.....nee nemělo to ten Náboj:) ()

Mustaffa

Asi normální drama s průměrným hodnocením, ale je tam velký ale... Skvělí herci, podivné charaktery, zajímavé téma, minimalistická atmosféra je pro mě víc než průměr. Mně se film velmi líbil... ()

-VINCE-

Námět určitě zajímavý. Pokud se takto opravdu baví naši bohatší spoluobčané, kteří se prostě nudí a chtějí si jen trochu zasázet, tak to potěš koště. ()

Mikecat

Nie som zástancom Happy endov, ale tento ponurý, desivý, šedivý, smútkom a beznádejou prepletený príbeh si ho priam pýtal.....a keď kupoval tú ovcu pre dcérku....človek čakal na jej rozžiarené oči...no kruté, veľmi kruté! ()

Crybaby

Film so strasne velkym potencialom - avsak nevyuzitim. Obsadene to bolo slusne, scenar je jednoznacne kvalitny ale v tomto remake-u mi nieco chybalo. Chvilu napatie, chvilu zdlhave, chvilu som si myslel ze tomu dam plny pocet ale nakoniec len slusny priemer, skoda. ()

zuzulatomas

Velmi dobry a zaujimavy film. Napinavy az do uplneho konca, ale ten zaver som fakt necakal 100 bodov fakt pecka. 4* preto lebo ten zaciatok bol celkom nudny a mohli to radsej nejako prerobit. ()

Luckyboy

Málo psychologie, málo akce, málo katarze, málo ztotožnení se s postavou, žádné dialogy, a na nervy lezoucí "rozhodčí". Tenhle film mě neoslovil. ()

solisoli

Jedna verzia tohto scenáru už existuje. Porovnávať ich by nebolo moc šťastné. Skutočnosť je, že tu chýbala hlbšia zainteresovanosť samotných hráčov v danej situácii, keď in išlo o holý život. To by nikto neuveril, že by len tak prostoducho prežívali stav v ktorom sa nachádzali. Chcelo to pôsobivejšie rozpracovanie deja. Slušné herecké obsadenie by túto požiadavku rutinne zvládli. Aj tak hustá atmosféra ponúkla aj v tejto verzii slušný výsledok. ()

ZAUME

13 je a vždy bylo povážováno za magické číslo (tedy po číslu 23). Film je ztvárněn velmi realisticky až se mi chtělo věřit, že něco podobného se opravdu stalo, nebo možná někde ve vyšší společnosti opravdu děje. Vžít se do role hlavní postavy bylo nemyslitelné jelikož ho jeho vlastní hloupost přivedla k velkým penězům a zároveň k tolik očekávané smrti. Na to snad říct jen, „Nestrkejte nos do cizích záležítostí“ ()

Leffi

Jsem originál neviděl, ale tohle mne oslovilo. Atmosféra byla naprosto v pořádku a po celou dobu jsem to opravdu s hlavnim hrdinou prožíval. Jen škoda té předvídatelnosti. Vědět někdy v půlce filmu, jak to všechno dopadne, prostě film trochu kazí no. ()

veverysiak

Téma stávkovania na survivorov v podivných vyhladzovacích hrách je pre mňa jednak nepochopiteľná a jednak nezaujímavá, furt ma pritom máta predstava kina plného pubertálnych nevybúrencov, predbiehajúcich sa v hlasnom akoževtipnom komentovaní násilných scén, tento kúsok nie je síce o naháňačkách a akčnosti, ale ani to mu v mojich očiach nepomohlo, okrem toho mi dosť vadil štýl snímania, pripomínal mi staré pornofilmy zo sedemdesiatych, takže 35%. ()

Quasimodo

Film zajimavy, libil se mi. Puvodni verzi jsem nevidel, takze porovnavat nemuzu, ale pokud je lepsi nez tato, tak se urcite kouknu. Jen Michael Shannon mi tam strasne vadil, ale opravdu strasne. ()

Bobestom

Obsazení dobré, námět zajímavý, ale zpracování mi vůbec nesedlo. Ty "zápasy" jsou strašně divně natočené - nepřehledné - vlastně vidíte úplně ho*no. A konec je strašně hloupý - nemyslím co se stane, ale jak se to stane ... 2* ()

alex011

Film, ktorý sa spočiatku zdal že neprekvapí ale prekvapil. Veľmi pekne exprexívne prežívanie ruskej rulety. Pôsovodný film som nevidel, takže toto ma prekvapilo. PRiam to bol pre mňa nervák.Herci boli skvelí. Až na ten predvídateľný koniec, to ma jedine sklamalo. Čakal som že záver sa metie niekam inam ale bol tam kde som aj čakal. Ale inak pozerateľná dráma. ()