Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

Cortesz

Opravdu 61 % ??? No, abych se přiznal, někdy jsem opravdu zaskočen, jaké stupidity zde mají docela slušné hodnocení. Dle mého je toto obyčejná "teenage komedie" spíše velmi podprůměrná, s klasickým schématem, kdy kluci, co si chtěj užít s pár holkama, udělaj snad úplně vše a proto jsou ochotni vlézt do týmu roztleskávaček. Úvodní dvojice spíše nesympatická, ale holek je zde hromada a je na co se koukat, za což jsem ochoten dát 1 *. ()

MDesign

Fired Up! nám prináša tuctový scenár s tuctovými zápletkami a vtipmi. Áno, s tými dvoma-troma vtipmi za 86 minút. Typická stredoškolská hollywoodská komédia, nič viac som ani nečakal. Keby som nemal na obrazovke stovky pekných dievčat v roztlieskavačských úboroch tak idem s hodnotením ešte nižšie. Takto sa aspoň dalo na čo pozerať. ()

IceWine

Už dlouho jsem neviděl klasickou teenagerskou komedii, kterých dřív bývalo požehnaně. Příběh nebyl nijak originální, ale byl zahrán dobře. A hlavně, co si budeme povídat. Opravdu výjimečné OBSAZENÍ :D. Tolik krásných slečen v jednom filmu snad nebylo nikde jinde. No jo, kdyby to tak bylo tak jednoduchý i v reálným životě. Film se mi líbil, nenudil mě a pobavil mě, dal bych 4 hvězdy ale za tý "hérečky" tam hodím hvězdu navíc ... ()

Brano odpad!

Toto bola naozaj komédia? Ani ako tínedžera ma to nebavilo. Dve trápne postavy, ktoré si myslia, že im každá padne pri nohách? Ako veľmi to bolo americké, tak veľmi to bolo aj blbé. Herecké obsadenie hrozné. Tí dvaja tragédi v hlavných úlohách mi boli maximálne nesympatický. Odpad nič viac si tento film nezaslúži. Nezasmial som sa ani raz a ani som to nedopozeral. + Ako bonus otrasný český dabing. Dejová línia tiež stupídna. Akurát krásna Sarah Roemer sa mi páčila. ()

Erichy

Krásný holky a pár vtipných hlášek. To je bohužel asi tak všechno. Ale v tomto období, kdy jsem sledoval jenom Korejské romantiky nebo samé drama, jsem si tento film docela užil a takovou pohodovou teen komedii jsem potřeboval. ()

Blazis34

Velmi povedená komedie o dvou nadržených týpcích mě velice bavila. Líbil se mi hlavně soundtrack, který vsazí na známé hity (např. Chumbawamba od Tubthumping, Girlfriend, The Best Damm Thing, Mambo No. 5, That´s Not My name, Breakfast at Tiffany's,...). Dále se mi na filmu líbí jak je stále pozitivní a veselý. Na druhou stranu bych vyčetl předvídatelný děj, ale to se nemůžeme divit v americké komedii. Hodnotím velice dobře, 80%. ()

kenny79

Mnoho nádherných dívek, sem tam povedený vtípek a dva nadržený puberťáci, to vše zaručuje 90 minut koukatelné komedie ()

pasqviL

Upřímě řečeno film u kterého jsem se ani jednou nezasmál, ale bylo tam stále se na co dívat :). Klasický film pro oddych, kdy stačí vypnout mozek a nepřemýšlet nad tím co nám chtějí tímhle filmem tvůrci říct. Potěšilo mě že tenhle film nesklouzl do nechutnostních věcí jako například nečí sperma někde apodobně :). ()

White-Man

„Je to prastarý příběh. Android potká androida, z něhož se stane chameleón.Android ztratí chameleóna, jenž se změní na slizku. Android získa slizku. Slizka potká slizku, s níš odejde. Android ztratí slizku, chameleóna i androida.“ Prostě už to tady bylo sto krát, ale stále v tom dá najít něco nového. Například cheerleader kemp tady byl poprvé :-) ()

p.i.t.b.u.l

Průměrná komedie pro teenagery. Přirovnal bych to k sérii Prci, prci, prcičkek. Dva hoši, kteří hrají fotbal jen proto aby mohli balit ženské, se jednoho večera dozvědí o kempu roztleskávaček. Rozhodnou se, přidat se k roztleskávačskému školnímu týmu aby mohli jet na tento kemp. Když sem dorazí, nevěří svým očím, 300 ženských na jednom místě. Nezbývá jim nic jiného než této šance využít. Jak to asi dopadne zřejmě tušíte. Tato komedie, není špatná, místy zde jsou i vtipné scény, které doprovázejí originální hlášky. Ale je to prostě komedie pro mladé teenagery. Místy hloupý humor s bláznivými a potrhlými situacemi moc dospěláků asi nenadchne. Na podívání to stojí, ale nečekejte zázrak. ()

xLOBOx

Celá komedie je založena na stovkách krásnejch holek, to je fakt skvělý, dokonce mě to díky tomu i bavilo, ale jinak je to klasická americká teenage komedie - dokonce bych řekl, že jedna z těch horších.. ()

KERUOCOK odpad!

upřímně, když jsem se začal dívat, tak jsem s každou minutou trpěl více a propadal se trapností, která se postupně nabalovala jako hovna na rostoucí sněhovou kouli.... a při vzpomínce na komentář jednoho z místních uživatelů, který napsal, že první polovina je dobrá a druhá tento film posílá do kytek mě napadlo že to asi nepřetrpim.... jak vidíte přežil jsem a ohodnocením "odpad" splácím filmu to co on nabídl mě.... ()

Mišísek

Úžasná letní komedie, která prostě nemá chybu! 2 kluci, kteří jsou prostě příliš líní na fotbal a chtějí si jenom užívat... Tak proč ne na roztleskávačském symposiu? Možná je to hloupá teengerovská komedie, ale je to vtipné, má to říz a rozhodně vás to nebude nudit. Takže můžu jen doporučit. ()

lobo87

Tínedžerská komédia, o ktorej som nikdy nepočul, a ktorá je napriek tomu veľmi zábavná. Humor neprekračuje hranice vkusu, príbeh o dvoch futbalistoch v tíme roztlieskavačiek je milý a obsadenie trefné. Je zaujímavé, že svojou mimikou a fyziognómiou mi D´Agosto pripomínal Owena Wilsona a Olsen zase Jima Carreyho. Najlepšou postavou však bol doktor Rick!... 70% ()

vodkasesemte

tak to je hustý, jednomu borci bylo 30, druhýmu 32 let. nový rekord ve ztvárnění role teenageru na stříbrném plátně! schválně, kolik bylo tý roštěnce, co mu popletla hlavu!! ()

Domas88

JEdna z věcí co umí američani jsou Prci ,Prci Prcicky, na vsechny zpusoby, dobré znamení jsem asi ještě pořád puberťák, když se mi tohle líbí... ()

gotham

Typická teenagerská pseudokomedie. Humor dosti trapný, ale aspoň tu nejsou fekální vtípky. Plus vidím jedině v Sarah Roemer a dalších pěkných dívkách, jinak slabota. 30% ()

Entfak

Opravd udobrá odreágovačka, která má tempo a umí pobavit.. Dívky pěkné, výkony dobré a naši dva hlavní hrdinové si sednou do noty a úžasně se doplňují :o) ()