Letadlo, na jehož palubě byl univerzitní fotbalový tým, havarovalo ve sněžné bouři uprostřed zasněžených hor. Na přeživší hráče čeká děsivé překvapení: ocitli se v teritoriu podivné stvůry, která lační po čerstvém mase! Uprostřed třeskuté zimy začíná nerovný boj o přežití... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Rocky62 odpad!

To jsem si takhle jednou chtěl pustit nějakou vagínovinu před spaním, načež jsem narazil právě na tuto. Tady je všechno tak těžce nepovedené, až z toho nechtěně vznikla trapná komedie. Yetti má schopnost měnit barvy jako chobotnice. Postavy trpí demencí a dle filmu jsou Himaláje celkem pohodová rekreační oblast, když náš fotbalový tým bez problému přežije silné mrazy v mikinách celý týden. Zajímavé kulturní obohacení. 0,1%. ()

Z0oMb3E odpad!

Tak toto bolo asi najlepšie supernaivné hyperbéčko, aké som vo svojom živote videl. Videl som už hocičo, ale toto bolo už aj na mňa moc. Tak kvalitný smiech, aký mi spôsobil sa len tak ľahko nezopakuje. Tak čo sme videli? Videli sme film o to, že spadnúť s lietadlom v Himalájach v zime nieje až taká smola. Po prvom rozpamätaní sa to môže zvrtnúť na príjemnú grilovačku s priateľmi (priateľov) v lese. Samozrejme na vás bude občas útočiť príroda, ale ani nie v podobe komárov, ale aj tak si na vás či kamošoch pochutná. Netreba však zúfať to čo vám po kamošoch zostane sa dá zúžitkovať na milión spôsobov. Samotný Yeti je fainšmeker sám o sebe ujačené naivné pipky nemá problém hodiť za hlavu (spôsobom jemu vlastným), ale na románik, keď manželka nieje doma, si vyberie ozaj kvalitku. Čo sa dá filmu celkovo vytknúť? Asi nič. Toto bol jednoznačný útok na moje srdiečko. A razom sa z neho stal moje najobľúbenejšie béčko. Do teraz mnou ospevovaná Megapiraňa svoj štatút kultovosti stratila. ()

Viktooorka

ač tenhle HOROR je nejstupidnější věc, co jsem v poslední době viděla a ač i ta jedna moje hvězda je moc (po zralé úvaze, jsem došlo k závěru, že si hvězdy zaslouží i dvě) .. copak se do tohohle sexy Yetiho nedá zamilovat? vždyť je to mYstr světa ve skoku do dálky a v rychlosti běhu (kam se Usain Bolt na něho sere:-)..vlastní roztomilej kožíšek, který mění barvu jako vánoční blikačky.. má slabost pro brunetky :-) a i když je rozmazlený a nejí levé nohy.. je to kamarád k pohledání.. :-D [1. PFF Čakovická Be(´)čka] ()

Kangaxx odpad!

Je až zaražajúce, že aj takéto sračky si dokážu na seba v dnešnej dobe zarobiť. Keď sa tak nad tým ale zamyslím, tak to až také zaražajúce nie je, je to skôr smutné. Na plátne/monitore/laptope/vode sa bude 90 minút mihať 6-členný !!! futbalový tým, reálie letnej Oravy symbolizujúcej Himaláje, tradične pár ženských na odpútanie pozornosti +aby mali účinkujúci po nociach koho dávať, jeden kameraman a dvaja narkomani (jeden režíroval , druhý písal počas natáčania scenár). A samozrejme 2x Yeti, resp. kameraman obalený vo vate. K deju sa vyjadrovať nebudem, ten už výstižne opísal Maxxim. Spomeniem len, že tu nie je minúta príbehu, ktorá by neurážala aspoň neándrtálca svojou ultrastupiditou. Za všetko hovorí to, že podľa autorov v cca 6000 metrovej nadmorskej výške rastú hustejšie borovicové lesy ako v kanadskej divočine, že tam prespíte v tričku, že zrúbete smrek a kuríte potom drevom z listnatých stromov, že holka s dvoma mozgovými bunkami trafí rozbehnutého zajaca malajzijským oštepom priamo medzi lopatky, že na zmznuté telá stačí hodiť zápalku a horia ako letecký benzín, že po 4 dňoch na diéte začnete porcovať a jesť zmrznutých kamošov, že zachránari rozložia tábor 200m od vás, lebo ich štípu vlasy od mrazu, že pred lavínou sa skryje 7 ľudí za 1,5 metrový smrek ..... Pomedzi takéto nelogickosti sú vsunuté zábery šedivého šimpanza : šimpanz obdivuje krásy Oravy, šimpanz hľadá hríby, šimpanz pije gumidžús, šimpanz hrá tenis so svojím dvojčaťom, šimpanz je nesmrteľný....proste sračka sračiek a vopred sa ospravedlňujem slovu "odpad" pretože táto sračka je ďaleko, ďaleko pod jeho úrovňou. Možno sa niektorí čudujete prečo takéto veci vôbec pozerám : jednoducho preto, že viem že to bude shit a mám chuť sa poriadne zasmiať, a hoci som sa pri tomto destiláte idiocie bavil kráľovsky, je mi ľúto hodnotiť odpadom, pretože snímok úrovne odpadu nedosahuje ani z 10%. Oproti tomuto by jednoducho mohol byť Grizzly park kľudne nominovaný na Oscara..._________________________________________________________________________________________ DOKONČENIE KOMENTU OD MAXXIMA : Záchranár a vodca, ktorý bol titulovaný od trénera nebojácne vchádzajú do brlohu, kde sa zatiaľ turistka pokúša vymaniť zo zovretia. Ruku vatovca odhadzuje so svojho brucha asi dve a pol hodiny, no nakoniec sa jej to podarí. Poslúchne svojich záchrancov a pri opúšťaní jaskyne sa rozbieha a skáče ponad pripravenú pascu. Tak to urobia aj oni dvaja. Keďže vatovce o pasci nemali ani tušenie, dali sa nachytať a do pasce zapadli po zadku. Následne sa spúšťa lavína na záberoch zapožičaných z National Geographic, pretože očividne neboli z rovnakej dielne ako tento blábol. Lavínu sa im ešte podarilo prežiť keďže sa schovali do smrekovej škôlky a pevne sa pridržali machového podložia v póze serúc dolu kopcom. Tu budete mať možnosť vidieť hore spomínané končiare Himaláji, ak zase nejde o Krušné hory, či iné pohorie. Spokojní a plní radosti sa rozhodne vydávajú na cestu k rokline, kde ich má čakať helikoptéra. Vedúci horskej služby má jeden geniálny nápad za druhým, keďže sa pomaly schyľuje k večeru, navrhuje založiť tábor a prespať. Na tom by nebolo nič divné, nie keby nepostavili tábor na mieste, kde sa stretávali korytá lavínových pásiem. Keby sa urvali tak ich nájdu vo Vietname. Noc prešla a s ňou aj únava vatovca, ktorý sa stihol vyhrabať z jamy zasypanej lavínou, ošetriť si smrteľné zranenia a zbehnúť do údolia dať sa učesať. Podľa kuloároch sa mali brať medzi sebou navzájom. Načesaný, vystylovaný a nahnevaný sa dáva do behu za nimi. Dobieha ich razom, jeden zo skupiny sa oddeľuje aby sa odľahčil a zároveň namlsal čokoládou z lietadla. Neveriac vlastným očiam v diaľke (No v diaľke, vo vzdialenosti 2 metrov od seba zachytáva pohyb, je to pohyb vatovca trochu neistý po predchádzajúcich skúsenostiach, ale predsa pohyb. Neistý preto, lebo sa prikrčený zakráda poza stromky, akoby išiel spáchať vlastizradu.) vidí pod rúškom sivých vlasov, ako sa vzdialenosť medzi ním a obludou (z 50. rokov) neustále zmenšuje a zmenšuje. Chalan pribieha ku skupine a chce sa vyplakať, no namiesto toho dostáva kopa do gulí, za nerozdelenú čokoládu. Keď sa na obzore ukáže vatovec, všetci spozornia, ženy prestanú perie driapať, chlapi dopijú posledné pivo a môžu sa sústrediť čisto na vatovca. Prvý púšťa čokoládový zradca, ktorý bol pozbavený krčnej tepny a následne aj krku. Potom je na rade pokojná záchranárka, ktorá si medzitým vystrieľala olympijské zlato v biatlone. Keď však vatovec priskočí aj k nej svojím povestným „megaskokom“ cez celú mapu, nie je jej všetko jedno. Náhle sa jej zmení očný tlak pod tiahou troch prstov vatovca na jej buľvách. V dôledku tohto pretlaku aj zomiera. Ďalším na zozname najväčšieho masového vraha Himaláji od dôb vražedných útokov na Tibeťanov, je samotný horský vlk, ktorý bol urvaný a následne svojím stehnom vyšľahaný po hlave a bokoch. Pred samotným koncom ešte vatovec dostal dávku z protilietadlového dela Greta. Na chvíľu to s ním otriaslo, keďže si ľahol na brucho no o sekundu, či dve bol na nohách a rozcvičoval sa na final fight. Posádke sa podarilo ujsť beštii na 150 krokov, pretože ich ďalej nepustila roklina. Ale toho mal práve dosť nielen vatovec, ktorý išiel svoju najnáročnejšiu túru v živote, ale aj samotný vodca spomedzi plebsu. Ten chytil raptusa a „futbalovým“ zákrokom skolil opa na zem, ako sa tak pasujú, dopasujú sa až k rokline. Takmer spadnú dolu, sila „futbalistových“ ramien však zachytáva jeho a aj opa na jednom z dvoch koreňov pohoria Ťan Šan. Jedna ruka netleská sa hovorí, ale tu to platí opačne, jedna ruka robí divy. Drží na nej nielen seba, ale aj vatovca zakliesneného na teniske resp. členku nešťastníka. Nemožnosť ho zachrániť podaním ruky, vnukla turistke geniálnu myšlienku a síce oštepom, ktorý vážil 50 kg a ktorý mala celú dobu u seba, strhnúť preemotivovaného vatovca na dno priepasti. Omotala oštep reťazou, ktorú zohnala pravdepodobne z helikoptéry, ktorá sa bez nej v tomto ročnom období do hôr nemá šancu dostať a následne ho zabodla do boku príšery. Potom reťaz ešte rýchlo omotala o kameň, aby bola sranda. Kameň potlačila a op mal letecký deň zadarmo. Následne vatovec rozšíril farebné spektrum, ktorým bolo možné na neho nahliadať, o sivú farbu, keďže sa z neho stala neidentifikovateľná krupicová kaša. A takto nejako to asi prebiehalo. Zámerne som nespomenul ďalšie perličky z natáčania, ako vytrhnuté srdce paznechtami, alebo rozpučená hlava papučou devinou, aby som vás neokradol o všetko čaro, ktoré tento žrút času obsahuje. Jednoznačný rezultát znie najslabší film, ktorý som kedy videl a v porovnaní s Grizzly parkom odpad na ležiacu osmičku. () (méně) (více)

jefff

Jak je možné, že na jedné ruce dokáže člověk udržet téměř minutu kolem 600kg živé váhy? Jak je možné, že téměř 600kg živé váhy dokáže skákat desítky metrů do dálky i výšky? Jak je možné, že lidé zvyklí na běžnou teplotu, vydrželi bůhví kolik dní v mikině v Himalájích v pěti tisících metrech nad mořem? Na všechny tyto i další otázky najdete odpovědi v Mrazivém Pekle - filmu plného hrdinství, logického uvažování, bravurních hereckých výkonů, mistrných dialogů i oči přecházejících pc triků. Mrazivé peklo je to nej z žánru! :-D ()

• V podobných podmínkách by takto oblečení přeživší přežili sotva desítky minut. (Prochy38)
  • Každý den trvalo navléct na herce kostým yetiho 3 a půl hodiny. (oje)
  • Scénář nesl původně název Raksha: Curse of the Snow Demon. Slovo raksha znamená v tibetskén jazyce Sanskrit démon. (oje)