Michael Harding (Penn Badgley) se vrací z vojenské školy domů, kde na něj k jeho údivu čeká šťastně zamilovaná matka (Sela Ward) a s ní i její nový přítel. Jmenuje se David (Dylan Walsh) a s Michaelem se tak trochu znají. Postupem času začíná mít Michael z nového přehnaně ochotného obyvatele domu stále podivnější pocit. Je opravdu tak dokonalý, jak ho vidí matka, nebo snad skrývá i svou temnější tvář? (oficiální text distributora)

dukeforever

Jako solidní remake,myslím že Dylan Walsh nahradil Terryho docela dobře,povedlo se to.Protože ty staré díly opravdu miluju a tohle je remake který mi nesklamal,narozdíl od většiny,musím dát 5! ()

Naby

Zahadne veci byli ztraceny po prvnich 5ti minutach, kdy se clovek jasne dozvi o cem cely film bude. Vsechno ostatni bylo absolutne predvidatelne. Dalsi co nesnasim je, kdyz nekdo jako clovek je skoro nesmrtelny, aneb prezije to, co jeho obeti ne a hned nekolikrat. Jeste nesnasim jednu vec ohledne konce, ale tu nebudu prozrazovat ;-). Aneb do braku to daleko nema. ()

Mark1983

Je pravdou,že nikdo nikoho nezná a nikdo do nikoho nevidí,což většinou nás chcou zabít ti,kteří nás už znají.Není to doslova pravidlem,ale stává se to dost. ()

polono

Pěknej triller, který ani nepotěší ani nesklame, ale zato se mi líbilo herecké obsazení a proto dávám 3,5*. ()

Pythonator

A pak, že každý otčím není úchylák:-) Tenhle byl řádný magor a navíc řádně zremakeovaný. Proč to vůbec točili? Snad aby se mladá začínající herečka ukázala v nějakém filmu v plavkách, protože vykouřila ptáka tomu správnému producentovi, co to všechno zaplatí. Jako thriller je to spíš nezáživné a uspávající, mysteriózní to teda není ani trochu a jako horor to stojí úplně za hovno. Snad jen konec filmu s okružní pilou stojí za shlédnutí. Jen škoda, že ta pila nespadla na tu blondýnu. ()

kvete.i.vadn

Napínavý film, kde mi nikdo a nic nepřekáželo, u akčního konce jsem si poprvé nebyla jistá, že vše dopadne dobře....a úplný závěr povedený :-)) ()

Bednaa

Skrz na skrz průměrný film. McCormick zvádl vytvořit tu správnou atmosféru, problém ale je, že od začátku víme, o co a koho go. Výsledek je proto velmi předvídatelný a postrádá napětí, které se dostaví až v povedené poslední desetiminutovce. Vraždy jsou navíc kvůli ratingu sterilní a bez nápadu. Walsh je v roli titulního zabijáka málo děsivý, Penn Badgley se Selou Ward jsou ale obstojní a Amber Heard tráví většinu času v plavkách. Sledování nebolí, ale ani nijak neobohatí. ()

Smoldo56

Zvláštny chlap hľadá novú rodinu, tú nájde a všetci sú šťastní a veselí. Teda až na Michaela (Penn Badgley), ktorému akosi "otčím" nevonia a po tom, ako sa v susedstve stane divná vražda a naviac jemu zmizne pravý otec, sa rozhodne ho preklepnúť. Postupne sa vynárajú nové skutočnosti a ale ešte viac mŕtvol. Dej sa na nič nehrá, od začiatku je pevne daný a my vieme ako to celé skončí. Oproti Disturbii je film nuda a nuda, ktorá sa síce zo začiatku hrá na niečo väčšie, ale nakoniec dostaneme len priemerný základ a nič viac. ()

°°aPi°°

Chladnokrevný otčím sršící moudry o rodině, podezíravý synátor a zamilovaná matka s klapkami na očích..Příběh stál za houby, ale obsazení bylo příjemné, stejně jako styl jakým byl film natočen. ()

LíškaEliša

Klasicky klasický úúú es áá thriller, ktorý ničím nenadchne, ale ani nesklame. Úplne reálne si viem tento film predstaviť v niektorej z komerčných TV, v nedeľu večer, hneď po skončení akejsi reality show :-) ()

pelegryna

Tak tohle mělo atmosféru.Myslím, že fakt silná káva , když jde syn do sklepa a tam umírá jeho táta. Konec samozřejmě po americku hloupý, ale člověk to shlédne celé a nemá pocit promarněného času...... ()

George Lohan

Starší verzi jsem neviděl,ale jsem rád že mohu hodnotit toto povedené dílo. Působí to hodně na psychiku už jen tím že se tam dějí věci které nejsou normální(přirozené). Svojí roli výborně zahrál Dylan Walsh,scénář byl také dobrý + dobrá hudba. Tenhle film není dokonalý ale je velice dobře natočení moc se mi líbí a niko snad ani neurazí. ()

Laslo

Na môj vkus celkom dobrý misteriózny horor.Na začiatku filmu som nepochopil že celú rodinu zabil nemalo to ani hlavu ani pätu.Ale potom sa to rozbehlo v celku dobre.Dobre efekty a do toho zvuky bolo to trochu strašidelné.Sranda ku koncu keď herečka Sela Ward hercovi Dylan Walsh pichne do krku ostré sklo.Ale dobre podali svoj herecký výkon a to sa mi na hororoch páči.Preto musím dať 4* ()

miro162

Podobnych thrillerov ako je Otcim je mnozstvo. K dejovej linii sa snad netreba ani vyjadrovat. Cely film sa nic nedeje, sem-tam nejaka vrazda alebo nejaka napinava scena a to je vsetko. Skutocne napatie prichadza az v poslednych 15 minutach a aj to finale je predvidatelne, pretoze vsetci vieme ako to skonci. Dalsim pozivitom je uvodna scena, ktora tomuto filmu dava aspon aku-taku nadej na vymanenie sa zo zauzivanych klise, ale bohuzial potom sa to zvrtne na obycajny thriller, ktory aspon nenudi (su aj ovela horsie filmy s touto tematikou). Takze Otcim je cisty priemer. ()

Lonelybiker

Tak není to špatný film. Sice se v něm objeví spousta nelogických dějových linek a není to žádný horor, ale dívat se na něj dá i díky slušné hudbě. Závěr bych si představoval trochu jinak, vždyť nová rodina zůstala "celá". ()

sarah.cs

Dobrý film, nechápu ty komentáře, že začátek a konec je zajímavý a to mezi tím je nuda. Bože, co byste chtěli? Je to skvěle budovaná atmosféra. Ještěže jsem nedala na ty vaše komentáře a riskla to. Perfektní podívaná. ()