Taxík

(pořad)
Soutěžní / Rodinný
Česko, 2008, 28 min

Účinkují:

Aleš Háma (moderátor), Monika Absolonová (moderátor), Tomáš Matonoha (moderátor), Vojtěch Kotek, Tereza Kerndlová, Pavel Zuna

V pořadu Taxík nastoupí nic netušící lidé do zdánlivě obyčejného taxíku a najednou zjistí, že jsou v televizním pořadu! Při jízdě mají možnost odpovídat na moderátorovy otázky a vyhrávat hotové peníze. Jsou-li úspěšní, tak na závěr cesty dostanou svoji výhru. Pokud ale zodpoví špatně příliš mnoho otázek, jsou z taxíku vysazeni, a to kdekoliv! Taxík je prostě jediné taxi, které vám zaplatí! (Česká televize)

valinka

Tento soutěžní seriál mám ráda i když ho nestíhám pravidelně.Někdy jsou otázky těžké,jindy se nestačím divit,že soutěžící neví.I když stres ,kamera buhví jak bych se v podobné situaci cítila ()

shalash

ta nová babka to totálně zabila, pryč je příjemná atmosféra: nejvíc mě ale dneska dostala otázka: "jaký druh alkoholu vyrobili astronauti na mezinárodní vesmírné stanici": odpověď: "whiskey, ale dozraje až za 2 roky"... ()

Deleah

Jednou s nimi jel i jeden z mých nejoblíbenějších debilů, teda kamarádů. Udělali z něj debila ještě většího než je a od té doby mám Taxík o trochu raději. ()

pan_buh odpad!

Trapná hovadina ve který předem vybraní "náhodní kolemjdoucí" nastupujou do taxíku polepenýho logama soutěže, na střeše to má kamery a oni se tváří děééésně překvapeně, že to jako netušili.... jen teda s tím rozdílem, že předem museli s produkcí podepsat smlouvu a peníze cash musí hned po vystoupení odevzdat aby pak dostali zdaněnou částku na účet. A Háma se pak šklebí do kamery jakože je to supr soutěž.... No je to stejně ulhaná šaráda stejně jako nynější ČT, hlásná trouba politických jelit. ()

Legacek

taxík je taková divná soutěž protože ty přemíšlíš a on ten řidič jede takže můžeš celou dobu hrát že přemíšlíš než dojede do konce visvětlím pravidla řidič ti dává hádanky máš nápovědu že zavoláš a nebo nápovědu že se zeptáš někoho na ulici koho uvidíte první máš taky 3 životy kdyš neuhodneš jednou nic se nestane kdyš neuhodneš po druhé taky se nic nestane ale kdyš neuhodneš po 3 tak musíš vistoupit tam kde právě budete za uhodnutou hádanku je nejdřín párkrát 500 kč potom párkrát 1000 kč a málo kdy dokonce 2000 kč čím víc otázek tim těší to je kdyš dojedeš do cíle můžeš si odnést koruny které si vihrál a nebo si můžeš odnést 1 tak víc na takovou těškou otázku ale kdyš na tu hádanku neuhodneš tak si neodneseš kč ani jeden jeto na vás ()

Bila_pani

Dobrý námět, sympatický Aleš Háma a ještě se k tomu člověk něco dozví, nebo naopak uchlácholí svoje ego, že ví něco, co ostatní ne... Jenom mi vrtá hlavou, jak se Aleš dokáže soustředit na dopravu, na otázky a na cestu - přece jenom už s Taxíkem projezdil dost měst a v každém se musí vyznat, to tam má nějakou navigaci nebo tak dobrý orientační smysl?... ()

montrose

Na Primě se banda zoufalců snaží uvařit, na Nově seriál, na kterej se není schopnej dívat ani Chuck Norris, takže Taxík jasná a pohodová volba. ()

burg

Háma s Absolonovou jsou celkem pohodáři, jen občas těžce nechápu Matonohu. Samotná soutěž je fakt zajímavý nápad, ovšem opět převzatý bůhví odkud... ()

+sfinx+

Moc povedená soutěž - moderátoři jsou výborní a víc asi netřeba dodávat. Ty dotazy jsou občas opravdu nevyrovnané, ale to se nejde v každé soutěži.. ()

Hejl

Kdyby člověk neznal to nechutný zákulisí a ta skutečná pravidla, tak by to byl milej reálně zábavnej pořad za čtyři hvězdy. ()

JARDAHONDA

Poněkud komerční záležitost... Tento pořad není šálek mé kávy, hanit ho odpadem nehodlám, ovšem 5 hvězd rozhodně nedám :) ()

Dudros

po čase to začalo byť stereotypné a nudné pretože tam bolo stále dokola to isté..no aj napriek tomu sa to dalo stále pozerať. Škoda že táto relácia už skončila, veľmi rád som to pozerával na zabitie času. Vždy som zapínal ČT 1 o 18:25, teraz už zostalo len prázdne miesto. Škoda no...ale zas nič nie je večné ()