Taxík

(pořad)
Soutěžní / Rodinný
Česko, 2008, 28 min

Účinkují:

Aleš Háma (moderátor), Monika Absolonová (moderátor), Tomáš Matonoha (moderátor), Vojtěch Kotek, Tereza Kerndlová, Pavel Zuna

V pořadu Taxík nastoupí nic netušící lidé do zdánlivě obyčejného taxíku a najednou zjistí, že jsou v televizním pořadu! Při jízdě mají možnost odpovídat na moderátorovy otázky a vyhrávat hotové peníze. Jsou-li úspěšní, tak na závěr cesty dostanou svoji výhru. Pokud ale zodpoví špatně příliš mnoho otázek, jsou z taxíku vysazeni, a to kdekoliv! Taxík je prostě jediné taxi, které vám zaplatí! (Česká televize)

Gabretta

Aleš Háma i Monika Absolonová mě baví, ale Tomáše Matonohu opravdu nesnesu. Čas od času se člověk dozví i něco nového. Určitě tento soutěžní pořad patří k těm lepším, které lze na českých obrazovkách vidět. ()

Kingjiri

Jeden z mála soutěžních pořadů, který si fakt rád pustim. Taková obdoba "Milionáře" s tim, že se jezdí v autě. Pokud jde o autorskej pořad ČT, tak chválim za dobrej nápad a jeho provedení. Největší radost mám, když je tam zrovna pěkná a sympatická Monika Absolonová, ale ostatní moderátoři/řidiči jsou taky na pohodu. Jediný, co bych vytknul a co už tu i padlo, je nevyrovnanost otázek (za 500,- je kolikrát těžší, než za 1 000,- a více), ale tohle se dá kritizovat asi v každý soutěži. ()

Drakenovec

Celkem dobrá vědomostní soutěž, i když některé otázky za stejnou částku jsou dost nevyrovnané. Občas jsou úplně jednoduché a někdy zase na druhou stranu až moc náročné. Žádný zázračný pořad to sice není, ale dá se na něj dívat. Ze všech moderátorů mám nejradši Moniku Absolonovou - řídí zodpovědně a má příjemné vystupování. ()

hlína

Díky Hámovi tento jinak obyčejný vědomostní pořad na způsob milionáře (děleno 100) dostává u mě hvězdičku navíc... ()

Italiano

JJ, tak tohle jsem mohl :-) Taxík, který Vám může vidělat peníze a ještě Vás odveze z bodu A do bodu B úplně zadarmo - tady je vidět, že Česká Televize má peníze :-DDD ()

whisker

Skvělý nápad, dobře uskutečněné a hlavně zábavné, to je to co mi poslední dobou v televizi chybí, pořady jsou čím dál horší a soutěže už skoro vymřely. Aleš Háma mě osobně nevadí, naopak si myslím že soutěži dost pomohl jako správnej taxikář. ()

marek86

Pořad by to byl zajisté zajímavý, pokud by ovšem cestující v taxíku nebyli předem domluvení a připravení aktéři. Proto se jednalo podle mého o podrůměrnou vědomostní soutěž. Moje hodnocení 4/10. ()

tančísvlky

Pravidla tejto súťaže sú uplne mimo regulácie. Takže, kto vyhrá rozhoduje vodič taxíku. Matonoha nemá v tomto programe čo hľadať, ten sa predsa sám dobrovolne už dávno zaškatulkoval úplne inam... ()

Rawar

Háma: "Opravte překlep: Sandro Botticelli je autorem obrazu Zrození Venouše" Soutěžící: "Tak já si myslím že je to Primavéra" ()

Likan7

Pokaždé, když náhodou narazím na Taxík, tak si říkám, že bych někdy chtěl nastoupit. Na české poměry celkem nenáročná, a hlavně neblbá soutěž, která je překvapivě zábavná. Chtěl bych si taky nastoupit, svést se alespoň kousek zdarma a možná i něco vyhrát. :-) ()

Smerfetka88

"....nastoupí nic netušící lidé..." - proč jen tomu nevěřím?? Myslím, že to je všechno tak náhodné, jako když tehdy v Caruso Show zastavili na ulici někoho, kdo zpíval naprosto skvěle, měl připravenou písničku a ještě byl ochotný s tím jít pak před kamery. Dobrý nápad, někdy zajímavé otázky, ale určitě ne náhoda. ()