Taxík

(pořad)
Soutěžní / Rodinný
Česko, 2008, 28 min

Účinkují:

Aleš Háma (moderátor), Monika Absolonová (moderátor), Tomáš Matonoha (moderátor), Vojtěch Kotek, Tereza Kerndlová, Pavel Zuna

V pořadu Taxík nastoupí nic netušící lidé do zdánlivě obyčejného taxíku a najednou zjistí, že jsou v televizním pořadu! Při jízdě mají možnost odpovídat na moderátorovy otázky a vyhrávat hotové peníze. Jsou-li úspěšní, tak na závěr cesty dostanou svoji výhru. Pokud ale zodpoví špatně příliš mnoho otázek, jsou z taxíku vysazeni, a to kdekoliv! Taxík je prostě jediné taxi, které vám zaplatí! (Česká televize)

salahadin

1* za to, že se fakt reálně jezdí po Práglu (i když by se to mohlo točit ve studiu a soutěžící by seděli v papírovém modelu autíčka z autodromu, to by byla bžunda), jinak je to zábavné asi jako černá zeď vedle bílé. ()

Aky

Moc to neumím pojmenovat a ani se mi o tom nechce přemýšlet, ale vzbuzuje to ve mně podvědomou nechuť až odpor. ()

Snorlax

Jednoduchá vědomostní soutěž bez chuti a bez zápachu, nijak závratně nepobaví, ale rozhodně neurazí. Smutná statistika z této soutěže mne vede k poznání, že současní studenti vysokých škol jsou takřka negramotní nevzdělanci. Doufám, že to platí pouze o těch, kteří jsou dostatečně finančně saturováni, aby mohli využívat služeb taxislužby. ()

kingik

Dá se, ale rozhodně ne pravidelně a každý všední den, jak se tahle soutěž vysílá. Soutěž však stále tápe v hledání dobrého moderátora. Háma, Matonoha ani Absolonová mě nijak neuchvátili. Nejsou přímo špatní, ale dost často se tváří, že znají odpovědi na všechny otázky a to jsou tam často dost nevyzpytatelné a obtížné. Nesympatičtí moderátoři a oproti tomu šance se "vzdělat" a ještě na tom vydělat v taxíku. Jednou, maximálně dvakrát v týdnu se to podstoupit dá. 60% ()

Frajer42

Kdopak by neznal Aleše Hámu - pochcanou slámu a jeho blikající taxík. I já jsem měl tu možnost ho párkrát v televizi zahlédnout. Nijak ohromen nejsem. Stojím si za tím, že je to pouze všední vědomostní soutěž, kde je odlehčená atmosféra a nevšední prostředí. Háma ani taxík mi vyloženě adrenalin nezvedali, ale rád se bez nich obejdu. Hvězdička. ()

Kothy

Aleš Háma jezdí v taxíku a klade vám otázky. Pokud nevypadnete, dojedete až na konec cesty. "Primavera." :D ()

MikeCool

TV-pořad (Soutěž). Taky bych rád nastoupil do taxíku, který by mi zaplatil.| Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 65% (3*) | ()

AllShallFall

Tak zkrátka je to soutěž a jak jinak než za peníze. No dobře. Je super, že je to vědomostní soutěž a takové se mi libí. No a zase aby to bylo zajímavější, tak jezdí taxíkem. Ale to není nic extra. Ale i tak si tenhle pořad zaslouží pozornost. ()

Scalpelexis

Pokud náhodou natrefím na Taxík v telce, tak si ho rád zkouknu. Pěkně vymyšlená hra, i když sem tam je úroveň otázek dost nestálá. Velký plus za Tomáše Matonohu, naopak Monika je sice taková usměvavá, ale nekreativní. ()

triatlet

Viděl jsem asi tři díly a už při druhém jsem si říkal, že to ti nicnetušící lidé asi hrají. Což se potvrdilo, když jsem se dověděl, že kolegovi EH zastavil taxík úplně náhodou v Jihlavě a Háma úplně náhodou oslovil zrovna Emana, který byl už asi v deseti televizních soutěžích:-) Na díl s Emanem se ale zpětně určitě podívám. ()

heyda

Jednoduché, ale příjemné a zábavné. Perfektní Aleš Háma tento pořad drží na docela vysoké úrovni. ()

SOLOM.

Hámu mám rád a tenhle televizní pořad mě baví hlavně kvůli němu. Sám však popravdě nevím, jak daleko bych se svezl já. Některé otázky jsou pěkně na ho..no :D ()

duklak2

"Jediné Taxi, které vám zaplatí". A tak Taxík dorazil i sem. A za volantem nesedí nikdo jiný než "ušák" Hámič. Divím se, že ještě neboural, protože nemůže řídit soustředěně a bezpečně, když se baví s lidma, čte otázky z nějakýho monitoru a rozptylovat ho také musí ty blikátka za ním. Ze začátku jsem to vůbec nesledoval, protože mě trochu odrazoval Háma, ale jednoho dne mě napadlo, že to přeci jen zkusím. Byl jsem mile překvapen, že mě to začalo bavit a nenechal jsem si ujít další díly. Překvapilo mě hodně lehkých otázek, které soutěžící nevěděli a já kroutil hlavou nad tím, jak je český národ hloupý. A nápověda zeptat se kolemjdoucího člověka je velmi vtipná. Cituji: „Ahoj, my teď soutěžíme a potřebujeme poradit.“ Zajímavá soutěž, ale trochu rozporuplná. Pořád mám nedůvěru k soutěžícím, možná jsou jen nasazení a hrají své "překvapení", když vstoupí zrovna do soutěžního taxíku. Právě to mě na tomto pořadu trochu kazí dojem. Nehodlám už špekulovat nad tím, jestli ti soutěžící to hrají, nebo ne a přejdu k hodnocení, které pro tento pořad vyznívá průměrně. "Chceš-li býti v balíku, jezdi se mnou v Taxíku!" ()