Taxík

(pořad)
Soutěžní / Rodinný
Česko, 2008, 28 min

Účinkují:

Aleš Háma (moderátor), Monika Absolonová (moderátor), Tomáš Matonoha (moderátor), Vojtěch Kotek, Tereza Kerndlová, Pavel Zuna

V pořadu Taxík nastoupí nic netušící lidé do zdánlivě obyčejného taxíku a najednou zjistí, že jsou v televizním pořadu! Při jízdě mají možnost odpovídat na moderátorovy otázky a vyhrávat hotové peníze. Jsou-li úspěšní, tak na závěr cesty dostanou svoji výhru. Pokud ale zodpoví špatně příliš mnoho otázek, jsou z taxíku vysazeni, a to kdekoliv! Taxík je prostě jediné taxi, které vám zaplatí! (Česká televize)

Lachtaan

Aleš Háma je sympatický týpek a v době vysílání Taxíku jsem každý den vyčkával nový díl. Otázky byly vyvážené v porování s velmi těžkým AZ-kvízem a dalo se hádat i v dost útlém věku. Na některé populární scény nelze zapomenout. ()

T-pack

Náhodou, skvělá vědomostní show, ve které se blýskne přirozeně inteligentní moderátor. Na mé hodnocení jistě zapůsobí i fakt, že je to další vědomostní soutěž, ve které se objevil můj profesor zeměpisu. Čau Zajíci. ()

Kmotr76

Na české poměry zábavný vědomostí pořad. Čas od času to pobaví, ale každý den bych to vidět asi nemohl. Podle mého názoru je z moderátorů nejlepší Aleš Háma, i když žádná sláva to taky není. Ale jak zábavně a originálně moderovat tento pořad? Těžko říct. ()

sskrblik

Dobrá reality show, jen ten taxík s prachama by se mě někdy šikl. Ale asi bych moc nevěděl, většino jezdím tágem pod parou :-) ()

fabecc1222

Díly s Hámou byli super, tomu tento typ pořadů nesmírně sedí. Na druhé straně pak byli díly s arogantní Absolonovou, které celkový dojem trochu kazí. ()

Elisebah

Tak konečně po x letech zase solidní pořad. Jen doufám, že na obrazovce vydrží co nejdéle. Aleš Háma jako moderátor a řidič taxiku je skvělý. ()

Zagi20

Tři hvězdy za pořad jako takový, dobré otázky, zábavní taxikáři ... prostě fajn soutěž. Ta čtvrtá hvězda je za toho amatérského ornitologa, který tvrdí, že největší pták na zemi, který umí velmi rychle běhat, je káně velké. Klobouk dolů :D ()

giovanni3

Jako velice zajímavý pořad... koho by to napadlo. Člověk sedne do Taxi jede zadarmo a ještě může hodně vidělat pokud je chytrý.. 1x zavoláme o pomoc a dokonce 1x odchytneme někoho na ulici zda poradí... a když nevíš tak tě v půlce cesty vyklopím. :) Háma skvěle moderuje.. 4z5 ()

voleman

Jeden z mála soutěžních pořadů na který se dá nyní v TV koukat. Koukám na něj celkem často už přes rok a stále si drží poměrně slušnou úroven. Samozřejmě taky trochu záleží na řidiči který právě taxík řídí, mě zatím asi nejvíc vyhovuje vcelku vtipný Háma. 80% ()

Zemi11

Svižně moderovaný pořad. Neobvyklé prostředí taxíku, které dodává absolutní šmrnc. Moderní a levnější pokračování milionáře! Rád se každý týden přes internet podívám. ()

lskala

Jak je to jednoduché. Stačí mít dobrý nápad a originální soutěžní pořad je na světě. Petra Hámu jsem dřív nemusel, ale tady si vede skvěle. 70% - 4**** ()