Taxík

(pořad)
Soutěžní / Rodinný
Česko, 2008, 28 min

Účinkují:

Aleš Háma (moderátor), Monika Absolonová (moderátor), Tomáš Matonoha (moderátor), Vojtěch Kotek, Tereza Kerndlová, Pavel Zuna

V pořadu Taxík nastoupí nic netušící lidé do zdánlivě obyčejného taxíku a najednou zjistí, že jsou v televizním pořadu! Při jízdě mají možnost odpovídat na moderátorovy otázky a vyhrávat hotové peníze. Jsou-li úspěšní, tak na závěr cesty dostanou svoji výhru. Pokud ale zodpoví špatně příliš mnoho otázek, jsou z taxíku vysazeni, a to kdekoliv! Taxík je prostě jediné taxi, které vám zaplatí! (Česká televize)

Marek1991

Aké súťaže to stále vymýšľajú, no tak človeku už zostáva aj rozum stáť. Priznám sa, že mi to neprišlo veľmi vtipné, možno moderátorom, možno jednoduchosťou súťaže a snahou, čo najrýchlejšie klásť otázky, mimochodom mám vždy pocit, že ten taxík jazdí naschvál dosť pomaly. Zákazníci sú náhodní a platiť im za vedomosti je celkom dobré, ale tie malé výhry z toho až takú veľkú súťaž nerobia. Obyčajná podpriemerná zábavka, pre ľudí, ktorí sa naozaj nudia. ()

Kryton

Pro mě super oddych na pul hodiny. Snad někdy do tohoto taxíku nasednu i já. No to se pak po*erete smíchy jaký jsem tupý exot. ()

FFilipCZ

Jako soutěž celkem nevšední, kreativní a zábavné. Jen mě štve, jak všichni pasažéři dělají hrozně překvapené, když jim taxík zastaví a rozsvítí se. Přitom je to vše dopředu domluvené, dělají se castingy a lidé se dopředu musí přihlásit. ()

Krt.Ek

V současné době moje nejoblíbenější televizní soutěž. Aleš Háma je zábavný a do role moderátora se opravdu hodí. Otázky jsou taky dobře zvolené (ani stupidně lehké, ale ani nějaké chytáky). Když sledují Vysokou hru říkám si, že jako svou hlavní soutěž mohli využít spíš Taxík. EDIT (8.4.2012): Jsem rád, že si nové vedení ČT všimlo potenciálů této soutěže a od ledna letošního roku ji přesunuli skoro do prime-timu, navíc na každý všední den. Radost mi kazí jenom poněkud prkenné moderování Tomáše Matonohy. Pokud se ale zlepší tak nemám problém jít na pět hvězdiček, jelikož jsem pravidelným divákem tohoto pořadu. Od dob Milionáře mě žádná česká vědomostní soutěž tak nebavila. 80% ()

frashmaker

Zajímavý námět, nic netušící soutěžící, různí zajímaví lidé a docela zajímavé otázky.. Jen je to asi trošku průšvih, když tam nasedne nějaký magor.... ()

MartinezZ

Ze začátku poměrně divné až místy ubohé, nicméně časem si na to divák buďto zvykl a nebo se to nějak vylepšilo a bylo to i zábavné i poučné :) Nicméně časem to nějak opadlo a už ani nevím, jestli se to vysílá nebo ne. Nejzajímavějším moderátorem byl Aleš Háma, Matonohu si ani nepamatuji a Monika Absolonová působila poněkud křečovitě. A jestli to skončilo, tak asi v pravý čas, než se to stihlo zbytečně zprofanovat a okoukat. ()

ivishka

Celkem zajímavý nápad ale asi jako u každého podobného pořadu mám pocit,že se propadnu do země nad viditelnou houpostí našeho národa. Není to zábava, kterou bych vyloženě vyhledávala. ()

Pierre

Je zajímavé vidět nepřipravení lidi kteří v soutěži vlastně inprovizují (však taky Taxík přinesl pár lidem kteří v něm předvedli svou inteligenci velkou slávu.) Hezký pořád. ()

gogos

Nápad je rozhodně zajímavý, ceny úměrné soutěži na ČT, ale ve své podstatě se nejdená o nic víc, nežo průměrnou TV soutěž.... ()

K.I.N.G. odpad!

Taxík je znuděná soutěž, kde se absolutně nikdy nemůže stát nic neobvyklého nebo originální. Je to jak na běžícím pásu a soutěží znovu a znovu odpovídají na otázky, mnohdy i za vydatné pomoci moderátora či jeho nápovědi, a to už je fakt hnus. ()

type_B

Jako vědomostní soutěž nic moc, ale jinak je to asi jediná Hámova role, která mu sedne. Všechny ostatní jsou tragédie. No, že mu sedne... Když jste ochotní překousnout jeho vlezlé a místy nejapné chování a když jste schopni přistoupit i na jeho stále se opakující, upocený humor, pak sedne. Taxík jsem sledoval jenom, když jsem měl pouze tři kanály, a na Nově dávali ordinaci a na Primě VKV. Měl jsem radši ten čas strávit v hospodě. ()

Rosalinda

Zajímavý nápad, leč vstoupit do tohoto vozu bych vskutku nechtěla. Teprve dnes mám premiéru, však myslím, že jeden dva díly stačí, že se rychle "odívá". ()