Taxík

(pořad)
Soutěžní / Rodinný
Česko, 2008, 28 min

Účinkují:

Aleš Háma (moderátor), Monika Absolonová (moderátor), Tomáš Matonoha (moderátor), Vojtěch Kotek, Tereza Kerndlová, Pavel Zuna

V pořadu Taxík nastoupí nic netušící lidé do zdánlivě obyčejného taxíku a najednou zjistí, že jsou v televizním pořadu! Při jízdě mají možnost odpovídat na moderátorovy otázky a vyhrávat hotové peníze. Jsou-li úspěšní, tak na závěr cesty dostanou svoji výhru. Pokud ale zodpoví špatně příliš mnoho otázek, jsou z taxíku vysazeni, a to kdekoliv! Taxík je prostě jediné taxi, které vám zaplatí! (Česká televize)

Hepy13

Příjemný soutěžní pořad s Alešem Hámou a sympatičtějším Tomášem Matonohou. Když vysílala ČT Taxík o víkendu, tak jsem se na něj nikdy nedíval. Ale jak ho přesunuli na všední den tak se na něj občas rád mrknu. Dodnes si pamatuju jak v jednom díle, nastoupili tři týpci pracující jako - Zdravotní bratr, prodavač u stánku, prodavač ze supermarketu a věděli uplně všechno. Ovšem většinou nastupují vysokoškoláci a studentíci, a to jsou potom panečku odpovědi. ()

arcticsky

Líbí se mi spád a slušná stopáž tohoto soutěžního pořadu. Jen se začnu trochu nudit, je konec. Dobře vymyšleno je i to, že pokud soutěžící nevyhraje hotovost, má zadarmo svezení. Z trojice tazatelů poslední doby / Matonoha, Háma, Absolonová / se mi nejvíce líbí Matonoha. ()

RadimFišer

3 hvězdy musím dát pro originálnost a pro největší poslední výhru kolem 60 tisíc. Takhle to má být. Chtěl bych ho potkat a vidět to blikání v autě. Pan Háma je velice příjemný a nepřehrává, na nic si nehraje. Sluší se občas se podívat na něco takového a nechat se voně unášet skutečnou realitou. Obzvláště v době krize, kterou tady již začínám pocitovat. Lidé přicházejí o práci a nemají na hypotéky. ()

Brasi

Hmm, hmm, ale jo, sympatickej pořad, sympatickej. Škoda, že ne úplně vždycky je to úplně zábavný a při častějším koukání je to naopak lehce stereotypní, ale to neva. A taky ty lidi jsou poměrně často dost divný. Jako dal bych pět kdybych mohl, ale nemůžu, no, nemůžu, se nedá nic dělat... omg! ()

Gastovski

Supr vědomostní pořad se sympatickou dvojicí Háma/Absolonová, na který se vždy když přijdu z práce a večeřím, rád podívám. Narozdíl od různých soutěžních otřesností, co běžely a běží na tv stanicích, má tento pořad snad jako jediný důstojnost. ()

mh.mail

50% - Soumrak českých televizních soutěží nastal již mnohem dříve, takže dnes musíme vzít za vděk formáty jako je „Taxík“ nebo „AZ-Kvíz“. Nic jiného, co by se alespoň trochu blížilo pojmu „vědomostní soutěž“, totiž v současné době neexistuje. A mám takový neblahý pocit, že už ani nikdy nebude. Diskuze o důvodech nejspíš přesahuje rámec komentáře. ()

tyna97

Jen nechápu, že ty lidi do taxíku vlezou, nejspíš jsou slepí či co, a teprv uvnitř zjistí, kam se to vůbec dostali. Přitom je celé auto polepené. Wtf?! ()

Luk Skywalker

Není to špatný pořad a má to dobrý nápad, a i když nic nevyhrajete, tak aspoň část cesty odjedete zadarmo. Aleš Háma je dobrý taxikář, myslím, že mu tato role sedí. K tomu, že lidi jsou nasazení: Nejsou, ale před tím než nastoupí, tak se podepisuje jakási smlouva (kdesi jsem četl rozhovor s Hámou) a tak lidi nejsou překvapeni do jakého, že to taxíku nastoupili. ()

kacirek_

Je to zábavné, je to naučné, je to orginální a Aleš Háma je borec, mezi tím vším hnojem, co se na nás z televize valí, je toto pecka:-) ()

Nerd4Dreaming

Bejt to všechno reál, dal bych za pět, tyhle soutěže mě baví. Ale reál to bohužel není, vše je domluveno předem, podepsaná smlouva. Místo vyzvednutí i destinace vám zadá štáb. Pokud něco vyhrajete, můžete s tím odejít za nejbližší roh, pak se vypnou kamery, peníze vrátíte, počkáte až vám to zdaní a za pár měsíců pošlou na účet. Na závěr se vám snažej nakecat, že občas nabírají i náhodný cestující ale to je jenom chabej pokus jak zabránit týhle absolutní pravdě. Sorry, že jsem vám vzal iluze :)) ()

kluzo

Skvělý nápad + skvělý Háma = dobrá zábava, která neurazí. ČT soutěžní pořady na rozdíl od komerčních TV vždy uměla. Doplněno: Tak dnes jsem viděl verzi s Matonohou a odebírám jednu * (zklamání). ()