Brnění a rolničky (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 2001, 67 min

• rakovnik

Přestože pohádka má délku jen o pár minut déle, než hodinu, občas se vleče. Ale postavy a děj jsou sympatické a navíc potěší kvalitní herecké obsazení. Snad se dětem líbí více, než dospělým (mně).(11.3.2012)

• Ellise

No, občas mě napadá, proč se tyhle pohádky (většinou na nedělní odpoledne) točí, když je to všechno na jedno brdo, ale ty děti to mají prostě rádi a dospělí si přitom můžou odpočinout.(6.7.2010)

• blackrain

Já jsem pořád čekala, kdy se Langmajer na tom svém šaškovském kole vymázne a on skutečně zajel někam do křoví.(6.7.2010)

Tato docela dementní pohádka je natočena tak bezprostředně a pro děti jednoduše vtipně, že jsem nemohl odolat a udělit jí velmi dobré hodnocení. Mário Kubec hraje svého zbabělého rytíře naprosto úžasně, jeho odvážnější a pocitvý poddaný už sice není tak dobrý, ale Satoranský jako král to zachraňuje. Sice není celkově co chválit, ale když si celou pohádku říkáte, jak je to úžasně blbé a mile se u toho usmíváte, musí se to na konci v hodnocení projevit.(25.3.2013)

• macetoma

Další pohádka na nedělní odpoledne ke kávě. Stejná jako všechny ostatní. Plusem může být ne úplně marné herecké obsazení a příjemná stopáž. Dávám 2 hvězdy.(12.3.2012)

• Mário Kubec

• - Natáčení probíhalo na zámku Vrchotovy Janovice. (rakovnik)