Brnění a rolničky (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 2001, 67 min

• macetoma

Další pohádka na nedělní odpoledne ke kávě. Stejná jako všechny ostatní. Plusem může být ne úplně marné herecké obsazení a příjemná stopáž. Dávám 2 hvězdy.(12.3.2012)

• rakovnik

Přestože pohádka má délku jen o pár minut déle, než hodinu, občas se vleče. Ale postavy a děj jsou sympatické a navíc potěší kvalitní herecké obsazení. Snad se dětem líbí více, než dospělým (mně).(11.3.2012)

• ypres.bass

Zajímavé zpestření podádkového dopoledne. Ovšem Kristýnka Nováková jakožto princeznička a ještě v tom župánku, no k sežrání...(29.12.2008)

On to vážně nebyl absolventský film? A až nyní jsem zjistila, že to měla být pohádková komedie. To jsem si asi měla přečíst dříve, třeba bych se smála, až bych se za břicho popadala.(16.3.2013)

• blackrain

Já jsem pořád čekala, kdy se Langmajer na tom svém šaškovském kole vymázne a on skutečně zajel někam do křoví.(6.7.2010)

• - Natáčení probíhalo na zámku Vrchotovy Janovice. (rakovnik)