Brnění a rolničky (TV film)

Pohádka / Komedie

Česko, 2001, 67 min

• blackrain

Já jsem pořád čekala, kdy se Langmajer na tom svém šaškovském kole vymázne a on skutečně zajel někam do křoví.(6.7.2010)

• Ellise

No, občas mě napadá, proč se tyhle pohádky (většinou na nedělní odpoledne) točí, když je to všechno na jedno brdo, ale ty děti to mají prostě rádi a dospělí si přitom můžou odpočinout.(6.7.2010)

• rakovnik

Přestože pohádka má délku jen o pár minut déle, než hodinu, občas se vleče. Ale postavy a děj jsou sympatické a navíc potěší kvalitní herecké obsazení. Snad se dětem líbí více, než dospělým (mně).(11.3.2012)

• hermiona

A já sám, dycky sám... rytíř ve zlatém brnění s nosem Pinocchia na přilbě. Taky lže a vymýšlí si jako Pinocchio. Ničím výjimečné, Mário Kubec mi do role zbabělce typově neseděl, ale Langmajer byl dobrý. Ovšem ne jako šašek, spíš jako moudrý rádce. V kostymérně to museli splést, nebo byly všechny důstojné kostýmy půjčené do jiných pohádek.(16.3.2013)

On to vážně nebyl absolventský film? A až nyní jsem zjistila, že to měla být pohádková komedie. To jsem si asi měla přečíst dříve, třeba bych se smála, až bych se za břicho popadala.(16.3.2013)