poster

Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

 • honza7
  odpad!

  Odporné, trapné, nudné. Vystiženo třemi slovy....(17.5.2013)

 • Danny F.
  ***

  Teda ta Bubílková si dělá ale pěkně z politiků srandu na úkor jejích výrokům. Bravo, to jím patří, komikům (chudákům). 60%(21.6.2012)

 • Tarantinoid
  odpad!

  Takže nejdříve se vezla na jedné vlně se Šimkem. Ale proč jí mám v televizi vídat i teď??!(17.5.2011)

 • Spinosaurus
  odpad!

  Nejtrapnější talk-show všech dob. Když pominu tendenci zvát si do studia pouze komunistické politiky, tak samotný projev Bubílkové je k smíchu. Na světlo jsou zde vytahovány kauzy, které jsou známé už asi 10 let (Paroubek a Únor 1948) nebo hrubě překroucené (Topolánek a Židé). Tu máš odpad!(30.10.2009)

 • havLord
  odpad!

  WOW. tak tohle je pravý kariérní BAHNO ... rochň rochň rochň... aneb podívejme se, kam až kdysi *relativně* úspěšnej člověk může klesnout a buďme rádi, že jsme rádi! Papundeklový kulisy, stůl a židle z europamobel a pracovní plocha: kumbál 2x2 metry. Ubohost, amatérismus nejhrubšího zrna ... Bubílkové politická rádobysatira je trefná jako zbla. Holt Zuzka neměla soudnost, když si myslela, že to pujde i bez Šimka ... ale nejlepší je stejně ten umělej smích, to je zase dobrej fór.(14.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace