Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

• Paxxx.cz

Skutečně proti paní Bubílkové nic nemám, ale hned jak tento pořad vidím v televizi, tak přepínám. Nehorázná a rádoby směšná blbost.(10.5.2009)

• Phobia

Zuzu Bubu se urputně snaží být vtipná a trefuje se do terčů, které si rozcupovat (až na vzácné výjimky) plně zaslouží. Za marnou, leč vytrvalou snahu a sem tam dobrý vtip dám Bubu jeden pěticípý symbol, ale víc uznání ze sebe nevyždímu ani omylem, protože Bubu nejen postrádá charisma: její projev je mi zhruba stejně příjemný jako polykání žížal, jako psí hovno na podrážce, jako skleněná střepina v oku, jako pohled na samolibého dRatha nebo hulváta Kradlouska. Při vnímání těchto persón se mi prudce zvedá hladina kyselin v žaludku, z normálně tichého dechu se stává supění parní lokomotivy, prsty se samovolně svírají do pěstí, od skřípajících zubů oprýskává sklovina a pak ze mě obvykle (těsně před přepnutím programu) vyletí nějaká vlídná věta jako: "Táhni do hajzlu, ty (následuje přiléhavé pojmenování dle pohlaví)!!!" Když slyším kdákavý Bubu hlas a Bubu smích, opravdu krutě fyzicky trpím, ani nemusím vidět její slepičí Bubu ksicht. Tahle paní rozhodně není bavič, nýbrž prudič; měla by se přeorientovat na vystupování v pohádkách o Ježibabách. 21%(22.9.2011)

• Spinosaurus

Nejtrapnější talk-show všech dob. Když pominu tendenci zvát si do studia pouze komunistické politiky, tak samotný projev Bubílkové je k smíchu. Na světlo jsou zde vytahovány kauzy, které jsou známé už asi 10 let (Paroubek a Únor 1948) nebo hrubě překroucené (Topolánek a Židé). Tu máš odpad!(30.10.2009)

• Colonist

Řekněte už prosím někdo paní Bubílkové, že neumí být vtipná...(21.4.2011)

• LoLaa

Takový "humor", který je vlastní moderátorce Zuzaně Bubílkové, chápe asi jen málokdo. Nebo ho možná chápe každý, ale nikomu vtipný nepříjde. Tak si vyberte!(15.7.2011)