Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

• Compadre

Bubílková řekne za půl hodiny asi milion slov a člověk už se v tom všem beznaděně ztrácí. Tohle už vážně nejde(23.10.2009)

• Paxxx.cz

Skutečně proti paní Bubílkové nic nemám, ale hned jak tento pořad vidím v televizi, tak přepínám. Nehorázná a rádoby směšná blbost.(10.5.2009)

• heyda

Pan Šimek byl jedinečný řečník i člověk, tak jsem byl zvědavej, jak si povede sama Bubílková. Během sledování tohoto pořadu jsem měl chuť jí zalepit hubu, protože ten její pisklavej a monotónní hlas mi začal brzo lést na nervy. K tomu se ještě navážela do politiků, kteří si zrovna takový trapný kecy nezaslouží. Moc takových politiků není, ale pár jedinců si na politické scéně vážím. Tím mě nasrala podruhé, takže dám jen jednu hvězdičku za některé povedené průzkumy veřejnýho mínění. Jinak trapárna!(30.10.2009)

• Spinosaurus

Nejtrapnější talk-show všech dob. Když pominu tendenci zvát si do studia pouze komunistické politiky, tak samotný projev Bubílkové je k smíchu. Na světlo jsou zde vytahovány kauzy, které jsou známé už asi 10 let (Paroubek a Únor 1948) nebo hrubě překroucené (Topolánek a Židé). Tu máš odpad!(30.10.2009)

• pufina

Až jednoho dne příjde do politické střelnice politik a picne Zuzanu Bubílkovou, pak to teprve začne být politická střelnice!(25.1.2011)