Politická střelnice (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Česko, 2009, 30 min

• tuntavala

Prevazne zatazeno, nekdy, vyjimecne zablesky.(11.11.2012)

• st.verka

Bohužel úroveň pořadu jde stále dolů, tetička a strýček z Moravy jsou už opravdu na odstřel, vždycky přepínám, to už se nedá.(2.10.2011)

• ivishka

Aha....takže po smrti pana Šimka se paní Bubílková nemohla smířit s tím, že politický pořad, který spolu dříve měli už bez něj nemůže fungovat, a tak se dala na strastiplnou "sólo" dráhu. Ovšem přiznejme si, že paní Bubílková jako sólo publicista nemá takové to kouzlo a se svým hlasem spíše než informuje nebo baví - tak šokuje. A jakýsi vložený seriál v podobě Tele Tele - Kopečkovic s transkou, který mi připomíná svou mluvou(když mluví jako ženská)pana Kaisera ovšem jemu nesahá ani po kotníky a dva herci ze zábavné show Na stojáka -> nestojí za nic. Rádoby vtipná forma podání informací či hrané úsměvy na politické pokřivené xichty naší republiky mě nedokážou zaujmout ani z rychlíku.(9.9.2012)

• Tarantinoid

Takže nejdříve se vezla na jedné vlně se Šimkem. Ale proč jí mám v televizi vídat i teď??!(17.5.2011)

• Paxxx.cz

Skutečně proti paní Bubílkové nic nemám, ale hned jak tento pořad vidím v televizi, tak přepínám. Nehorázná a rádoby směšná blbost.(10.5.2009)