Eugene a Cindy tvořili pár, jemuž bylo souzeno spolu zůstat. Ale na maturitním večírku, těsně před tím než se pomilovali, se Eugenovi stala nehoda a skončil v komatu. Po čtyřech letech se z něho probudí a vidí, že jediný, kdo u něj zůstal, je jeho nejlepší kámoš Tucker. Ten mu vysvětlí, že se Cindy odstěhovala a odešla studovat na univerzitu. Eugene se s tím snaží smířit a najde si práci fotografa. Jednou však přiběhne Tucker s novým číslem časopisu Playboye a novinou o Cindy, která teď zdobí jeho stránky jako Miss Březen. Mládenci zjišťují, že se zanedlouho koná výroční párty v sídle časopisu a rozhodnou se, že ji stůj co stůj překazí. Eugen přece musí získat svou holku zpátky! V hlavních rolích americké komedie hrají Trevor Moore a Zach Cregger, kteří ji zároveň i režírovali, spolu s Raquel Alessiovou. (oficiální text distributora)

+sfinx+

Vždyť to mělo dost slušný průběh a vcelku neotřelý příběh - tak proč to zase zmrvit přeslazeným, tisíckrát zopakovaným závěrem? Tahle komedie je vyzrálejší než většina kravin na téma "vztah teenagerů" a proto je také lepší. Tam, kde se jiné blbosti drží oplzlých dialogů, tam tohle ukáže oplzlé obrázky - i když to v obojím případě nemůže být postaveno na roveň s něčím, co obsahuje dobrou myšlenku, bude to alespoň stačit na odlišení od průměrnosti. ()

Torgal

Prcičkovská variácia, no na rozdiel od tejto vyvanulej série sa tu našlo zopár solídnejších pasáží a dokonca ani herci neboli úplné polená. Originality to moc nepobralo, stále sa tu variuje rovnaký štýl humoru teenagerských komédii, ale aspoň (väčšinou) nie je trápny a človek pri sledovaní môže celkom fajn vypnúť. Ako jediná zapamätania hodná vec mi ale utkvel iba Craig Robinson aka Horsedick. 5-/10 ()

prasacimor

Celé je to slabé, dosť často trápne, amatérsky zahrané, miestami lacná kamera tomu tiež nepridáva body, plus je tam asi ten najotravnejší dlhovlasý týpek v hlavnej roli, akého som vo filme nevidel už dlho. No je tam zopár scén (3-4) pri ktorých som sa fakt smial ako divý a po opakovanom pozretí (len tých scén samozrejme, celý film by som nevydržal ani náhodou) sú stále tak zabijácke, keď nie ešte viac ako prvý krat. Russian lesbians na hrad! ()

trinan_kop odpad!

Film ktorý je celý postavený na prvoplánových "vtipoch". Tento film je absolútne nelogický - jedna scéna ktorá sa udeje by sa nesmela udiať ak tam je tá predchádzajúca - ale obe sa udejú. Napríklad - hrdina vysvetlí bodyguardovi že je Cindyn priateľ, ona príjde a dosvedčí to, ale keď vyhadzujú "sliedičov", tak ten istý bodyguard vyhodí aj jeho - čo to je za nezmysel? Veď ak sa udiala vysvetľujúca scéna s Cindy, tak ho nevyhodia ako sliediča. Ale obe scény sa udiali. Autori jednoducho spoliehali na publikum s IQ menším ako 70 - ktorí sa budú len tupo smiať a súvislosti nevnímajú - publikum na úrovni obyvateľov budúcnosti s filmu Idiocracy. ()

casioa....

Classy :) aspoň sme videli, čo sa stane, keď mladší bráška najde Playboy tomu staršiemu. Typické obsadenie teen prasáckej komédie, prasák a panic. Do toho niečo nové (kóma, sex s epileptičkou, a slza na tvári H.Hefnera....) a happy ending. Tie dnešné baby, ach, no nie sú skvelé? Ak majú chlapca v kóme, začnú hoc aj fotiť pre Playboy, aby mu zabezpečili dobré medical treatment. Ach, tá láska...vypnite všetko dobré vo vás, a pozrite si tento tradične netradičný prasácky snímok. ()

• Zlaté maliny - nominácia: Najhorší herec vo vedľajšej úlohe (Hugh M. Hefner). (filip289)