Vyrazit si na dovolenou na krásný ostrov v Tichomoří, to byl původní plán Jasona a Cynthie. Prožívají vážnou manželskou krizi a v letovisku Eden Resort poskytují prý skvělou terapii pro páry. Jenže to má háček. Pobyt je neskutečně drahý. A tak přemluví své přátele, ať jedou s nimi, protože pak dostanou skupinovou slevu. Dave se svojí ženou Ronnie jsou přesvědčeni, že manželskou terapii vůbec nepotřebují, přesto se nechají nalákat. Přemluví Lucy a Joeyho i Shanea s mladičkou přítelkyní Jennifer. Netuší však, že prázdninový Eden resort vede podivínský manželský poradce Marcel, který rozpozná, že i v těchto vztazích to dost skřípe. Všechny donutí, aby na svých vztazích začali pracovat. Z uvolněné dovolené se tak stává peklo na zemi. Jenže nic nespojí tak dobře jako společný nepřítel, v tomto případě Marcel a jeho lidé... (TV Nova)

bartias

Pokud jste dobře naladění a máte rádi slunce, pak vás průměrnost původně poměrně slibné komedie nerozladí. Pokud ne, že mezi hereckými páry většinou chybí chemie, vtipy často zůstaly někde napůl cesty a Vince Vaughn coby komik herecky stárne, poznáte daleko citelněji. ()

tom88

Priemernejšia komédia s humorom, ktorého nebolo priveľa, ale zato v prekrásnom prostredí. Herecké obsadenie je fajn, akurát že herci toho veľa nenahrali. Miestami trápne, ale celkovo ľahký humor neprekážal. Bohužiaľ je to typ filmu, ktorý z hlavy vyprchá až príliš skoro. 55% ()

otík

Taky bych si chtěl za několik set tisíc dolarů natočit rádoby komedii na nádherném ostrově. Škoda jen, že celý filmový ansábl jaksi zapomněl bavit diváky. Neuvěřitelná nuda, která čouhá z každé minuty filmu, včetně každé scény s Jeanem Reno, který se spíše ztrapnil. A scénka za titulky na závěr filmu slabotu filmu jen potvrzuje. ()

StanislachKo

Hollywood v plnej kráse... či skôr ohavnosti! Neambiciózny film, ktorý nie je vtipný, romantika zúfalo neuveriteľná a pocit sprevádzajúci jeho sledovanie je k posraniu neutrálny. Ale žeby tento snímok vznikol pre diváka? ALE KDE! Dobre zafinancovaná dovolenka pre filmový štáb na jednom z najkrajších miest na svete? ČO INÉ?! A to Vaughn, Favreau, Bateman a ostatní (hádam len s výnimkou J. Rena) ani zďaleka nemajú toho za sebou toľko, aby im takéto zaobchádzanie patrilo. To už v tom holomúde fakt nikto nemá trochu súdnosti? 1 hvízdu si neodpustím, lebo sa mi naozaj pekne pozeralo na krásu krajiny, kam sa nikdy v živote nedostanem. ()

baruss

Verím tomu, že väčšina hercov tam hrala preto aby si užili "voľno" na Tahiti a trošku si zablbli. S pribúdajúcim časom úroveň filmu klesá. ()

Mrkvič

Hvězdička za dva usměvy a nádhernou přírodu. Všechno to tak šustí papírem. Je to fráze, ale v tomto případě dotažená snad k dokonalosti. U spousty věcí vás napadne, že to na papíře asi mohla být sranda. Ale nakonec není. Ani trochu. Pár scén muselo skončit ve střižně, protože se několik věcí nakouslo, ale už se na ně nikde nenavázalo. Navíc obsadit do komedie herce bez komediálního talentu předem asi jakýkoliv úspěch zmařilo. ()

viperDavid

Příjemná oddechovka. Spíš mě zarazilo, že většina herců spolu hráli v break up. Asi si řekli, že to zopáknout, hoděl svý prdele do ráje, zakřičej si, pohádaj se, za odměnu dostanou dřevěný zvířátka a je hotovo. No dobře když o tom tak přemýšlím, tak to vlastně byla docela hovadina. Takže něco mezi 2-3* ()

LadyPupu

Nenáročná oddechovka, některé scény pobaví. Ale že by člověk brečel smíchy to ne. Jako vata na víkendové odpoledne, když je venku hnusně, dostačující. ()

Maki89

dajme tomu,ze to mozem nazvat oddychovka... ale skor by som to nazval strata casu... priroda prekrasna, ale inak nic... Vaugh a Bateman toho prave vela nezahrali, zeny uz duplom nie... na par absurdnostiach som sa celkom zasmial, no celkovy dojem nic moc... sceny s instruktorom jogy boli fajn, ale najlepsi z celeho filmu bol aj tak krpec v obchode :) 5/10 ()

terunka003

Stupidní, plné klišé, naprosto nereálné × krásná příroda, Jean Reno. A ten tam hrál takovýho divnýho pána. Vlastně vůbec netuším, o čem ten film byl. Navíc takhle to v životě vůbec nechodí. A asi proto to byla takový pohádka. Příroda teda perfektní, tam bych si dovolenou představit vážně uměla. Film, který snad ani vidět nemusíte. Ta scéna s těma žralokama, to bylo jako co?! ()

venison

Nádherný ostrov, kde to opravdu vypadá jako v ráji.. Slibné komediální obsazení.. Bohužel je to celé spíš trapné a bezduché bez kapky vtipu.. V Americe na sebe vydělá hold cokoliv :-/ ()

VasaX

Já vám nevím, obvykle mě tady takovéhle komediální lomeno romantické jednohubky baví. Pohodička, klídek, nohy na stůl a teď se budeme nenáročně ale chutně ládovat. Tentokrát - chyba lávky. Tady se za jednohubku totiž vydává skoro dvouhodinový chlebíček, skládající se z okoralé příběhové veky, laciného a hlavně zajedeného hereckého salámu a povadlého drobného lístku zábavního salátu. A na vrch někdo nepochopitelně přidal ždibíček importovaného francouzského kaviáru, jemuž se nedají upřít kvality, a má své ctěné místo (hlavně v dobách dřívějších) ale ve zdejší kombinaci a podání dost škádlil mé dávivé reflexy. Ale díky tomu znovu dostávám pocit že francouzské speciality jsou sice dobré, i když ne pro všechny, ale velmi rychle se kazí a filmoví kuchaři mají nějaké zvrácené choutky je znovu recyklovat... Po malé odbočce se tedy vrátím k tomu, že se mi tentokrát pusa dost křivila a místy jsem si zaskřípal zuby. Takže pokud i přes mou reflexi stále máte chuť, dám vám malou radu: nachystejte se ještě něco ostřejšího na potom. Na trávení. ()

zdenny

Na jednoduchém až stupidním ději nám tvůrci ukazují nezdolnou dávku optimismu spočívající ve víře v tradiční hodnotu manželství. Na rozdíl od našich filmů a seriálů, které se jen hemží rozvody a nevěrou, nám Američané říkají, že je důležité ctít tradiční hodnoty a že manželství není zavrženíhodný svazek. Proto hodnotím třemi hvězdami a být film obsahově vyzrálejší, mohly být ty hvězdy klidně čtyři. Za zapamatování a přemýšlení stojí věta Vince Vaughna, kdy na ostrově svobodných říká, že si užíval za svobodna, že o nic nepřišel, že teď je důležitá rodina. Ano, i já to takto cítím. Také jsem o nic nepřišel a zcela přirozeně podléhám vývoji lidské osobnosti, kdy je třeba si uvědomit, že i ženatí lidé po třicítce (ale i později) si mohou užívat stejně intenzivně, ale jiným způsobem. PS: Dovolená tam je fakt sen. ()

Danny F.

Hrozně se to táhlo a neslyšel jsem nic jiného než samé kecy o rodině a vše kolem. S komedií to má pramálo společného. 50% ()

VanTom

Oddychová vztahová komedie měla své vtipné i trefně odpozorované momenty (plus nádherné prostředí tropického dovolenkového ráje) a nesklouzávala často do trapnosti, jelikož však musela povinně skončit dobře, tak v závěrečném smiřování otravně šustila papírem. Nejvíc u tlustého černocha s mladou milenkou, jejichž celá nadbytečná přítomnost ve filmu postrádala opodstatnění (kromě kvót). ()

Ichabod

Až na krásné prostředí a herečky celkem slabá komedie, která není zrovna k popukání a občas je stupidně schématická a páry (respektive jednotlivci) neskutečně přehnaně odlišné. Vaughnovi s Akermanovou to velice sluší, ovšem funkční pár mu zdaleka tolik nesedl jako třeba v Break-up s nímž se film trošku nejen castingově podobá a celkový zájem o vývoj postav a vztahů diváka skoro nezajímá. Nejvtipnější byl as přecii jen borec Carlos Ponce. ()

blackJag

Ups, tak nějak to vypadá, když se někdo rozhodne zfilmovat proces stáčení nudy. Doslova. Při sledování jsem cítil, jak stárnu, jak se mé kosti drolí a tkáň usychá. To vše nataženo na mučivé dvě hodiny, za které by si Favreau s Vaughnem jako scénáristé zasloužili bodyček proti železnými hroty posázené stěně. Tihle dva bývají normálně vtipní až na půdu, takže nechápu, co jim přelítlo přes nos zrovna v tomto případě, protože i slovutný Jean Reno jest otravný jako přerostený ovád (věta o které bych se nenadál, že ji někdy vyslovím). Že by nadutost a přehnaná sebedůvěra? Tak tentokrát vám to pánové nevyšlo (opravdu naprosto nečekaně), ale budu shovívavý a případnému reparátu dám šanci. Ovšem momentálně uděluji body pouze za prostředí, ve kterém se tato filmová katastrofa odehrává. Tropický ráj, do kterého bych se nejraději odstěhoval, tedy do té východní části samozřejmě. 20% ()

s.e.p.p

Průměrná komedie, s příjemným obsazením (hlavně něžnější polovina herců), pro které film nebyl práce, ale dobře zaplacená dovolená. Nic výjimečného, ale jako oddychovka funguje.60% ()