poster

Vrah ve mně

 • USA

  The Killer Inside Me

 • Velká Británie

  The Killer Inside Me

Krimi / Drama / Thriller

USA / Švédsko / Velká Británie / Kanada, 2010, 109 min

Předloha:

Jim Thompson (kniha)

Scénář:

John Curran

Kamera:

Marcel Zyskind

Scénografie:

Mark Tildesley

Kostýmy:

Lynette Meyer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stegr

  Zlaté maliny 2011 - Nejhorší herečka ve vedlejší roli: Jessica Alba...(23.7.2012)

 • EdaS
  ***

  Jak mám noir rád, tak Killer Inside Me mě nechavá vcelku lhostejným. Jestli je i kniha taková rádobyšokující nudná póza, tak se po Thompsonovi asi shánět nebudu.(21.8.2010)

 • verbal
  *

  Dám Vám hádanku: Má to název jako porno z nápravného zařízení a táhne se to jako anál s romským spoluvězněm. Co je to? Ano, modří už vědí! Je to těchto sto devět minut čirého utrpení o tom, jak jeden nesympatický úchyl nudně zevluje po městě a sem tam si udělá z nějaké kikiny boxovací pytel. Prý NOIR!? A přitom tam nehraje jediný černoch...(22.10.2010)

 • castor
  ***

  Snímek, po kterém se prý poohlížel i Quentin Tarantino, překvapuje nemilosrdnou dávkou brutality. V zástupci šerifa, který neměl tak úplně ideální dětství, se začíná probouzet cosi zákeřného. V puritánském městečku vymyslí plán, který naplno poodkryje jeho násilnické sklony, ale záhy se v nich objeví hned několik trhlin. Stejně jako v samotném příběhu, který některé nedotažené a nelogické momenty tlačí bohužel do šedi průměru. Úlisný zjev i hlas Caseyho Afflecka, kterému v první polovině závidí drtivá většina diváků-mužů (a možná i žen), když se peleší s prostitutkou Jessicou Albou, jsou nakonec asi tím nejlepším, co snímek nabízí. Pak ale vášnivé polibky vymění za rukavice a hodně nekorektní údery. Hodně plodný, těžko zařaditelný a hlavně nepředvídatelný režisér Michael Winterbottom opět rád přeskakuje v ději, zdůrazňuje živočišnou sexualitu člověka a upozorňuje na jeho slabiny. Rád střídá lokace i žánry. The Killer Inside Me je hodně odvážné, místy hravé dílko, které ale nedokáže chytit po celou svou délku. Což je s ohledem na silné herecké obsazení a slibný rozjezd docela škoda..(14.9.2010)

 • Jhershaw
  ***

  Natočené a zahrané to je víceméně dobře, ale je to zbytečně zdlouhavě překombinované. Taky jsem měl pocit, že chyběly některé scény důležité pro následný vývoj, ale nevím, jestli to byla moje nepozornost, omyl promítače nebo umělecký záměr.(6.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace