Rock ze střední

Středoškolský outsider Will se spřátelí s dívkou, která na škole patří mezi nejoblíbenější. Prapodivnou dvojici svede dohromady jejich láska k hudbě, přidá se k nim i podivínka Sam a společně založí rockovou skupinu, s níž se přihlásí do hudební soutěže...  Když se mladík jménem Will přestěhuje s matkou do New Yersey, nezná nikoho. Na střední se spřátelí s podivínkou Sam a překvapivě i se školní hvězdou Charlotte. Charlotte se rozhodne společně s Willem a Sam založit kapelu, která by vyhrála v obří bitvě hudebních skupin, a zároveň se tak pomstít Charlottinu ex-příteli a jeho skupině "muzikantů". (oficiální text distributora)

Franzi

na tenhle film jsem se podívala jen díky dvěma jménům v obsazení - Lisa Kudrow a samozřejmě David Bowie. Obou jsem se dočkala. A jinak? Hudba v tomhle filmu docela šlape - díky tomu, že je to jedna velká vykrádačka, Alyson Michalka je - dle mého názoru - solidně hnusná a Vanesse Hudgens, a't se snaží, jak chce, její "alternativní duši" a podivné tanečky v rytmu ska nevěřím. U tohohle filmu jsem si snadla oběd a lakovala nehty, tudíž jsem se docela i bavila. zbývá jen dodat - Davide, Davide, milujeme tě, ale co nám to sakra děláš? ()

MIHLIK

Ze začátku sem si říkal no tuctovej film ale postupně se to celkem pěkně rozjelo a ten jejich závěrečnej song ten byl fakt super... ()

Rebelioner

Mám rád muziku a věci s ní spojené, a tak jsem od tohoto filmu možná čekal příliš. Nedočkal jsem se zajímavých herců, vtipných vtipů a ani pěkných písniček. Při sledování rocku ze střední jsem měl pocit, že už jsem něco takového viděl, akorát pětkrát přepraného na devadesát. Režie mi nabídla hlavní postavu, která působila dojmem, že každou chvílí nastoupí do svého vesmírného korábu a odletí do galaxie XY, dále dvě nezajímavé, nevýrazné barbie a mnoho okamžiků, u kterých jsem se, za ně, cítil trapně. Jediná hvězdička, kterou jsem filmu udělil, je za přítomnost Lisy Kudrow. ()

Treatys

Nevím, proč jsou zde lidé až tak kritičtí. Dnes jsem náhodou narazil na začátek filmu na HBO, nakonec jsem pokračoval ve sledování filmu a byl jsem za to rád. V celku dobrá podívaná a hraje tam i nádherná Vanessa Anne Hudgens s jejím krásným hlasem, za což jsem opravdu rád. Jistě jistě. Toto dílko má své mouchy a slabší úseky, ale také peckové úspěchy. Ačkoli ne moc komedie, ale přeci jen, 5* si to zaslouží. Protestujte si, ale nemůžete popřít, že to je zajímavý filmeček. ()

ladymarmelad

Já tedy nevím co tím chtěl režisér nebo kdo tento film vymyslel říct ale řekla bych že to měl být pokus o napodobeninu Muzikálu ze střední. Tenhle film se tedy zrovna moc nepovedl. Čekala sem že Vanessa Hudgens bude hrát hlavní roli ale spletla sem se.Tak že si myslím že tři hvězdy jsou možná až moc. ()

bee.el

Uf, tak tohle bylo teda těžce nekoukatelné... hlavní hrdina by si zasloužil pár ran pěstí... Aly Michalka je sice dobrá, ale bohužel místy až příliš drsná (a to já nerada), hlavně to ale sama zachránit nemohla... A Vanessa Hudgens? prostě tu neoblíbenou holku jsem jí vůbec nežrala, kam se kruci ztratily doby Mean girls, kdy mrchy byly pořádné mrchy a outsideři jako outsideři opravdu vypadali?! ()

BenNat

Nemůžu si pomoct, ale tenhle film jednoduše má něco do sebe. Možná je to tím, že se jedná o vůbec první film, ve kterém se mi líbí Vanessa i Aly. Nebo možná proto, že je mám obě spojené s takovými pitomostmi, že první jejich normální film kvituju s nadšením. Každopádně pocta skvělé hudbě a pochvala Lise Kudrow, která sice znatelně zestárla, ale jako mamina pubertálního synka je výborná. A jasně, je to slaďák až na půdu, ale jsou filmy, u kterých mi to jednoduše nevadí. A Bandslam mezi ně patří. A tak...Do we wanna rock? ()

wyoming

Hudebně nic moc a od závěrečné písničky jsem čekala mnohem víc. Kořeň docela sympaťák, ale celý to bylo nemastný neslaný. Koukatelný, ale nezajímavý. ()

Jannine

Přišlo mi to jako reklama na CocaColu a na kudrnatý vlasy :D Zaznělo pár pecek, Vanessa se nám celej film přitrouble usmívala do kamery, aspoň že ta Lisa Kudrow jako zástupce starší generace nezklamala. Představitel Willa a jeho herecký umění nakonec taky nebylo tak hrozný. Ale kdo tomu může dát pět hvězd.. Nechápu. ()