Rock ze střední

Středoškolský outsider Will se spřátelí s dívkou, která na škole patří mezi nejoblíbenější. Prapodivnou dvojici svede dohromady jejich láska k hudbě, přidá se k nim i podivínka Sam a společně založí rockovou skupinu, s níž se přihlásí do hudební soutěže...  Když se mladík jménem Will přestěhuje s matkou do New Yersey, nezná nikoho. Na střední se spřátelí s podivínkou Sam a překvapivě i se školní hvězdou Charlotte. Charlotte se rozhodne společně s Willem a Sam založit kapelu, která by vyhrála v obří bitvě hudebních skupin, a zároveň se tak pomstít Charlottinu ex-příteli a jeho skupině "muzikantů". (oficiální text distributora)

AgnesDee

Je od Disney Chanellu hezké, že se snaží přiblížit kvalitní a normální hudbu přiblížit mladým generacím, ale jak to tak můžou brát vážně, nebo si toho vůbec všimnout, když pak vypustí popárny jako High school musical nebo Camp Rock? A když v tom filmu ani nenaznačí, kdo byly ty důležité kapely, nebo dokonce i David Bowie (u kterého opravdu nechápu, jak se mohl s tímto projektem zahazovat), jak se o to můžou pak náctiletí zajímat? Oni to potřebují dostat naservírováno před čumák, jinak je to zajímat nebude. ()

Nathaniell

Jako fanoušek dobrý hudby nemůžu jinak: Když někdo něco pojmenuje - rock, očekávám rock. A ne vyblitej pop - viz závjer. Příběh má jinak naštěstí dost dobrých zápletek a postav, takže po shlédnutí nemáte chuť zabít každýho, kdo v tom filmu řekl slovo - Rock. Nakonec spíš průměrná záležitost, která se škole Rocku nemůže (NIKDY) rovnat. 3* ()

asader

Sice je to taková pohádka,kde looser,který nemá,žádné kamarády najednou začne mít kamarádky jednu hezčí než druhou,ale co pobavil jsem se a písničky se mi líbili a radši sem přehlížel i fakt,že se Vanessa Anne Hudgens vůbec do tý role nehodila,ale to je jedno hlavně,že se na ní dobře kouká.6/10. ()

aggatka

Mám rada veget filmíky pri ktorých má človek vyložené nohy, nemusí rozmýšľať len tak kuká a ak na 5 minút zadrieme o nič nepríde. :-) ()

kekulka

Typický americký film, který pobaví jen dítě tak do 13 let , ostatní jen kroutí hlavou :-( Navíc Rock ze střední neměl s opravdovým rockem nic společného ()

lobo87

Hudobné filmy mám rád a Bandslam sa mi takisto páčil. Príjemná muzika, sympatický herci (okrem hlavného hrdinu :-( ), tradičný príbeh outsidera, ktorý na novom mieste zmení svoj život, až kým ho starý nedobehne, zasadí mu ranu, z ktorej sa však hrdina otrasie a postaví sa tvárou v tvár svojim démonom. Tisíc krát videné, ale príjemné. Vanessa Anne Hudgens je vo svojej roli roztomilá a poteší aj Lisa Kudrow. Bohužiaľ, hlavný hrdina ma neoslovil a mať tak na jeho mieste napríklad Michaela Ceru, mohli to byť štyri hviezdy... 65% ()

Gloory

Tak by mě zajímalo kdo co na Bowieho věděl, že ho přinutil k účinkování v téhle sračce!.... Český dabing udělal taky svoje - a vznikl z toho jeden z těch filmů, kdy si člověk při každém druhém dialogu chtě nechtě vnitřně ublinkne.. ()

Flamik

klasická teenagerská komedie o low klukovi který chce změnit svůj život. K tomu mu pomáhá jeho vášeň - hudba. Tento fakt jistě navnadí spoustu hudebníků, ale opak je pravdou. Musíte totiž přivřít obě oči a fakt že se jedná o hudební film si odmyslet, abyste neodešli již po pár minutách. Filmu by určitě slušelo více označení "komedie s krásným soundtrackem" . ()

MFZB

Konečne taký film typu "oddychovka". Film sa pohodovo pozeral, hlavne sa mi videla celkom muzička (aj keď nie som fanda takýchto hud. štýlov). Boli aj vtipné momenty, ale aj tak si myslím, že prevažná väčšina filmu bola dráma, neviem...Ale aj tak, sem-tam je dobré si pozrieť filmík takéhoto typu na odreagovanie a popočúvanie pohodovej hudby. ()

MrFarmer

Celej film teda čekám na ten finální "super nejlepší song" a že ten film není vůbec krátkej. Má to sice pohodovej děj, trochu horší zápletku, ale ok....pak přijde Bandslam souboj kapel a já si říkám, tohle že má bejt ROCK ??? Ač sem se na ten film celkem těšil, tak musim přiznat že nedostahuje ani polovinou tak kvalit School of Rock nebo The Rocker. Za mě slabší dvě hvězdičky. ()

Vala

No rock je to zhruba do půlky filmu a pak už je to spíš ska,či reagge...Rozhodně by se dal vymyslet výstižnější název než Rock ze střední...Závěrečná "pecka" mi tedy moc pecková nepřišla,v daném žánru asi ano,ale ze židle mě to nezvedlo,to se mi už víc líbil song zhruba v půlce filmu,kde ještě zpívala Charlotte.Dle mého názoru to mohlo vygradovat daleko líp. Ale celkově je příběh fajn,nenudí a školní projekt rozebírání osobnosti toho druhého byl více než zajímavý. Hudba fajn,ale mohlo to být ještě o něco lepší. ()

Karin00

Strašně obyčejný ničím zajímavý nudný film. Dal se shlédnout jen při odpoledním povalování a občasném usínání u televize :) ()

Markeee

Takto si predstavujem normálny tínedžerský film, žiadne infantilné a fekálne píčoviny. Opäť to zaradujem medzi klenoty, na ktoré narazíte úplne náhodou, no po ich pozretí máte ten pozitívny feeling pri srdiečku. A ako bonus záverečné SKA potešilo. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Snakefinger

Nemohu jinak, ačkoliv nejsem už dávno teenager. Pro mě naprostá pohodovka i přes všecha tisíckrát omletá klišé a jasný styl á la American Style of Life. Určitě lepší než některá moralistická a rádoby filozofická a hluboduchá díla. ()

xsnowy

"Bandslam" mi znovu vrátil naději, že se ještě dnes dá natočit slušná komedie (nejen) pro teenagery. V rámci žánru 4*. ()