Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

Ogrb

Není to zas tak špatný, Kutcher dokonce předvádí něco na způsob herecký kreace a hlavně tam pobíhaj moc pěkný holčiny, který jsou tak nerealisticky povolný a ochotný ke svlíkání, že bych chtěl zfleku ve světě tohodle filmu žít a užívat si. Jako hlavní hrdina. Jasně, je to spíš bezpříběhová a nijak obohacující hříčka, ale i na takový se člověk musí občas mrknout. 6/10 ()

myse

Mně to zas tak zlý nepřišlo, jak tady spousta lidí píše... Role šitá na Kutchera (vůbec ve mně nevyvolal nějaké pocity prkennosti, jak jsem se dočetla ve starších komentářích) a jako bonus pastva pro dámské oči od začátku do konce. Prostě i takhle se dá žít, všichni víme, že takhle to na hodně místech chodí, tak proč z toho neudělat film? Neuslintaný romantický konec jsem uvítala, ale klidně to mohlo skončit o něco drsněji, vůbec bych se takové variantě nebránila. A teda body dolů za českého dabéra, to bylo docela hrozný, měla jsem si to radši sehnat v původním znění. ()

liberita

Od filmu s podobným popisom sa veľa očakávať nedá, ale myslela som, že bude aspoň na úrovni Deuca Bigalowa s Robom Schneiderom, ktorý bol miestami celkom vtipný. Tu som však objavila len nezáživný príbeh plný plytkých dialógov, ktorého celá prvá polovica je o tom, ako a s kým všetkým si Kutcher s veľmi mužným menom "Nikki" naplno užíva a druhú, ako sa veľmi nepravdepodobne rozhodne zmeniť kvôli láske k servírke. Nedá sa mu veriť a jeho herecký výkon tiež za veľa nestojí. No a nakoniec, trochu mi ušlo, k akému žánru sa tento film vlastne radí, pretože na to, aby bol komédiou, by predsa potreboval nejaký humor a ak niekto považuje využívanie žien pre peniaze a pohodlie a sex s každou sukňou za romantiku, tak je na tom dosť biedne. Jediným pozitívnym bodom je sympatická Anne Heche. ()

Nelishka91

Tenhle film je tak trapně milý, až je mi z toho do smíchu a pláče zároveň. Ashton opět ukázal, že za jeho talentem vězí spíš pěkná tvářička ( a co se týče filmu i pěkný zadek). Jednoduchý příběh o tom, kde se ukazuje, že když jste hezcí a víte jak na to, jak si dobře uspořádat život a žít doslova jako prase v žitě. Ale co si budeme nalhávat, jako oddychovka to bohatě stačí. ()

Shitonit

Velmi slabá záležitost, kde hlavní roli hrajou keci o šukání, pak šukání, a nakonec náznaky šukání. Hlavní borec je turbomagor, nadrženej pseudometrouš, kterej neschopen samostatna, snaží se přilepit na prdel komukoliv, kdo je ochoten ho uživit a vyhulit. Nevážíce si však nenadálého štěstí, propadá se do hoven, a podarován občasným mírným nádechem naděje, blížícím se závěrem filmu blíží se tento zmíněnec do totální prdele. ()

curfew77

V první polovině zaujmou aspoň luxusní interiéry a na její roky neméně luxusní tělo Anny Heche, v mém případě ale bohužel to druhé trochu kazí dávno provařená informace o její orientaci, sošné souložení s Ashtonem jí tudíž prostě nějak nevěřím. Jakmile se ovšem scénárista rozhodne do zhýralé a místy (bezmála) vtipné samčí Kutcherovy jízdy vložit PŘÍBĚH, budete se chvílemi smát a většinou k smrti nudit. Potěší ještě milý soundtrack, jinak ale pusto a prázdno. 50 %. ()

LukKon

Vskutku zaujímavý počin, z ktorého mám zmiešané pocity. Prvá polovica filmu sa nesie v znamení soft porna, druhá polovica v znamení trpkej komédie. Ashtonovi som to veľmi neveril, asi preto, že podľa mňa nie je nijak zvlášť pekný. Ešte stále krásna Anne zahrala perfektne a u Margarity stačí, že je krásna. Ako tu spomína viacero užívateľov, musím sa aj ja prikloniť k tomu, že film je prvoplánový a od začiatku som tušil ako to dopadne. Pár vydarených hlášok zachraňuje film od úplného prepadáku. Neviem či to tam bolo schválne, ale pri niektorých záberoch, na začiatku bolo rozostrenie, a celkovo zlá kamera, tiež nepridala na zábavnosti filmu. No pri tomto žánri mi to až tak nevadilo. ()

ratpile

Prázdná, leč koukatelná one man show, kde rozhodně nejde o Kutcherovo velké herectví. Naproti tomu, jisté charisma mu rozhodně upřít nelze. Typově se do role libovýho frajírka hodí perfektně; a právě na jeho sváděcích výstupech a postavení alfa-samce stojí všechna zábava a snesitelnost snímku. Připočtěte videoklipový sexy look, spoustu cool pánského oblečení a zástupy polonahých modelek a voila - snímek, který za parného letního dne se sklenkou v ruce vůbec neurazí, ačkoliv se prázdnota jeho hrdinů zrcadlí v něm samém ... ()

jafuska

špatný film, těšila jsem se na něj, a takový zklamání tady jde jen o sex, ale kde je nějaká pointa? co to jako mělo být? vůbec nedoporučuji ()

jt13

Další zbytečný 'romantický' film a hodina a půl v čudu. Ale na odpad to nevidím, rozlišil bych téma a jeho zpracování. ()

LaMadame

Naprosto prázdný, nereálný, nic neříkající a zbytečný film, po kterém nezůstane vůbec nic...snad jen představa úžasného života a bejváku Anne Heche :-) varování: český dabing k tomuto filmu je jeden z nejhorších, který jsem slyšela.. ()

sefa

První půlhodina je dosti svérázná, ale já se bavil více než dobře. K hlavní postavě jsem si nevybudoval bůhvíjak kladný vztah, to však pro mě nebylo překážkou prožívat s ním jeho životní osudy. Je to vlastně politováníhodný chudák, niemand, looser, ale něco se mi na něm líbilo. V druhé polovině se však začne ubírat "správným" směrem a začne to být neskutečná nuda. Nebýt utahané druhé poloviny, šel bych do červených čísel, takhle skončím "jen" na solidních 60% ()

Mire

S tými jebačkovými scénami to trochu prestrelili, zo začiatku som si myslel že sa celý film bude točiť fakt len okolo toho, ale nakoniec sa z toho vykľul príjemný film, plne postačujúci na intrákové pozeranie :) ()

oasismanik

Hmm tak ja vám neviem ľudia, Kutcher tu má hrať pre ženy symaptického, hlúpučkého chlapčeka, ktorý sa životom pretlka pomocou svojho vzhľadu a výrečnosti / väčšinou ani nič iné nehrá/ a keďže je jasné, že to ani tak hrať nemusí, tak to nehrá až tak zle. Ide o celkom príjemnú, predvídateľnú / až na koniec/ oddychovku, ktorá neurazí ani neohromí. A nechápem čo je zlé v dnešnom emancipovanom a rovnoprávnom svete na tom, že žena si vydržiava muža :) 6/10 ()