Nenechte se mýlit, Nikki (Ashton Kutcher) není gigolo. Je to jen podfukář, který využívá sex k parazitování na nejbohatších velkoměstských paničkách. Díky svému vzhledu a dokonalé taktice se lehce získává jejich přízeň a může si tak po jejich boku vychutnávat život na vysoké noze. Ženy mu poskytují bydlení zdarma, dávají fantasticky drahé dárky, umožňují přístup na VIP party a samozřejmě požadují spoustu sexu, což je Nikkiho hlavní zbraň. Ženy se díky němu cítí mladé, krásné a spokojené. Je to oboustarně užitečný vztah. Nickiho poslední obětí je Samantha (Anne Heche), krásná právnička ve středním věku, která mu dává víc, než kdokoliv dříve. Jenže Nikki potká nádhernou číšnici Heather (Margarita Levieva). Ta ho přijde navštívit k Samantě domů, když je paní domu mimo město. Heather podlehne kouzlu domu, který pokládá za majetek Nikkiho a začne s ním hrát stejnou hru, kterou on hraje s bohatými paničkami. Jenže když se Samantha vrátí domů, zjistí, že jí byl Nikki nevěrný a vyhodí ho na ulici. A tak se Nikki vydá za svým srdcem a snaží se získat Heather. Jenže dokáže žít poprvé v životě na vlastní pěst? (Bioscop)

RaTeK

Dávam 70% za ten dobrej konec... Navíc holky tam byly fakticky pěkný.. Ale domu bych to nechtěl..Jináč příběh celkem klišé, a ashton fakt nehraje ()

Mirrabel

Nijak mě to nenadchlo... jak zlobivý chlapec dostal za vyučenou od slečny, která dělá vlastně to samé co on a jemu to ublíží a on zmoudří... ohrané a předvídatelné. ()

StandikK

Ashton Kutcher jako samec??? Trochu dost zvláštní představa a navíc tento film o tom take i je. Zvláštní scénař s podprůměrným obsazením. ()

Mybe odpad!

Neskutočné, k tomuto niekto napísal scenár? Dialógy ako medzi mentálne retardovanými. Kutcherova postava mala byť sexy??? Tak to by museli ženské tvoriť nejakú veľkokapacitnú hydináreň. Oblečenie a pohyby ako sexuálne nerozhodný jedinec, správanie ako imbecilný macho... Teplý výraz v tvári a flákač najhrubšieho zrna- ja síce nie som žena, ale koho by mohol taký paškvil priťahovať? No dobre, nejdem viac plytvať svojím časom. Kam sa hrabú na elegenciu a šarm Juda Lawa z Alfieho... ()

Novik

Zajímavý námět i nápad čekal jsem komedii ve stylu "Zack a Miri točí porno" ale ukázalo se že konečně někdo ten film dotáhl až do konce a konečně tu není klasický happy end, což mě velmi nadmíru příjemně překvapilo. :) ()

Yaan2

°° Film ze života v jiné zemi než je ČR. Tak trochu mi to připomínalo samotáře. Prostě film téměř bez děje, jen zajímavý s jistým stylem života a jeho vyjádřením na filmovém plátně. Jinak super byly kšandy a celkově ty jeho hadry, šály atd. ()

pan Spock

Čekal jsem standartní romantickou komedii, ale dostal jsem jakési drama o extrémě nesympatickém a otravném trotlovi, který do toho v jednom kuse buší a když ne, tak kecá kraviny o tom, jak se má. Nevím jestli je to postavou samotnou, nebo za to může Asthon Kutcher. Asi to bude tak napůl. A to jsem kdysi některé komedie s ním považoval za vtipné a dokonce i vcelku zdařilé (například Hele vole, kde mám káru). ()

tomycsfd

Je to odpad ale 1 hviezda za dobrú kameru a strih. Emočne najprázdnejší film aký som videl. Soft porn s dvomi vtipnými scénami (alebo skôr absurdnými, neviem sa rozhodnúť) a pokusom o prekvapivý záver. Jedno človek fakt nečaká, že to bude taká strata peňazí. Rozhodne odporúčam pozerať aspoň po piatich drinkoch, vtedy to môže byť celkom sranda. ()

vyzakloflu

Tři a půl! :D A je mi uplně jedno, že to tolik lidí považuje za blbost! Je tam Ashton- a řikejte si co chcete, mně se líbí jak hraje. Chvílema je to vtipný, a konec příjemně překvapil! ()

slimi2

nejhorší co může bejt je fakt, když má herec propůjčenej dabovanej hlas a pak se v nějakym filmu změní... Tak se to stalo u Kutchera nyní a já se s tim celej film nesrovnal...tahalo mě to za uši a kdyby ten film za něco stál, tak mi to zkazí celej dojem tak i tak...avšak konkrétně v tomhle případě film za nic nestál:) je to tak na 30 procent... jo scénky dobrý, dívat by se na to dalo...ale v mym případě rozhodně né poslouchat:-) ()

jeromedefif

Nečekaně lehce plynoucí a nakonec i poučný filmeček o svůdníkovi, který přesně ví jak tahat za správné provázky u starších a hlavně pěkně zazobaných krásných žen a jak jinak než ku prospěchu svému. Místy jsem si sice myslel, že koukám na lehké porno, ale všechny scény byly krásně dávkované a v pravý čas utnuté. Ve filmu se v podstatě točí vše kolem jedné věci, ale kupodivu to na mě dobře fungovalo. Ze závěru si může vzít ponaučení paradoxně více žen než mužů. Nenuceně jsem se bavil a průměrné hodnocení si tenhle skoroodpad určitě zaslouží. ()

Viking69

No .. mohl to bejt mnohem lepsi film .. tusim namet neni spatnej .. ale chtelo to trochu vic zdramatizovat a mozna i happy end by byl fajn .. ale co .. proste to tak nebylo Rek bych ze se Ashton tam musel hodne pretvarovat aby tam hral takovyho typka .. ()

Agora

Celou dobu jsem si říkala, proč tento film natočili? Děj se dá shrnout dvěma slovy - napravení gigola, a že bych byla tak nadšená ze sledování nahého Kutcher, protože o hereckém výkonu se nedá téměř mluvit, to tedy ne. A má tohle Anne Heche zapotřebí? Má sice skvělou postavu, ale nemá co hrát. Nevěrohodné, hloupé. ()

Petrisoff

Čekal jsem od tohoto filmu víc, avšak tragický výkon Ashtona jen podrtrhuje podprůměrnost tohoto díla. Chvílemi mi připadalo, že u toho filmu usnu. 30% ()

jobina odpad!

Tak tady fakt nefunguje vůbec nic. Náběh na nápad byl zkopán do klubíčka už samotným scénářem, dokonáno jest obsazením herců. Jakýkoliv vztah mezi hlavními hrdiny člověk aby těžce pohledal, no Kutcher na A. Heche asi působí stejně odpudivě jako na mne. Protrpěných 93 minut stopáže mi připadalo jako dvojnásobek. ()

Stingray

Jedna hvězda za pěkný domy ,holky a Anne Hecche,která slušně š..á! Ale jinak hrozný a ještě jsem to viděl s úplně příšerným dabingem. ()

KcarlosK

Lokace a nahé kočičky jsou to jediné, na co se dá dívat. Film je pouze řada reklam na vše možné. A to mám Ashtona rád. ()