Bratislavafilm

Slovensko, 2009, 75 min

• PanFilmov

no čo ja viem:((11.1.2011)

• !RedruM

Potenciál znasilnený tv lookom a odflaknutým amaterským spracovaním. Síce obraz dnešného radoby svet je pokrytecký, ale keď vypnete mozog, tak dostanete undergroundovú (dobrú) sračku, pri ktorej sa nebudete nudiť.(22.8.2013)

Vzhledem k nulovým očekáváním příjemně překvapující pokus o slovenskou Magnolii, kterému silně ubližuje Kronerova snaha o propletení civilního života s fantasmagorickou mafiánkou, která má k uvěřitelnosti dál než Ewa Farná k opernímu zpěvu. Scenáristicky však všechno funguje. Postavy nepostrádají motivace, děj má hlavu i patu a drží pohromadě. Plus je příjemné vidět, že Kroner umí pracovat s tempem a vyprávět. Byť nikterak úchvatně či originálně.(13.8.2009)

Videl som ho v exklúzivnej predpremiere v Trenčíne v rámci festivalu Artfilm.(27.6.2009)

• MM_Ramone

Toto sa premietalo v slovenských kinách?! Takáto sračka?! To je snáď vtip. Veď to ani nie je film, pretože toľko hereckého primitivizmu, režisérskej neschopnosti a kameramanskej nemohúcnosti som ešte naozaj v živote nevidel. Otrasné po všetkých stránkach. Nevadia mi mladí, kreatívni tvorcovia, čo sa s elánom a novátorským prístupom vrhnú spracovať nejakú tému, ktorá mi je úplne cudzia. No to čo natočil Jakub Kroner je absolutná katastrofa. Vrchol diletantizmu. Zo začiatku som mal pocit, že to ani nemyslí vážne. Lenže on to chlapec s týmto produktom vážne myslel. On a všetci ľudia, čo sa projektu "Bratislavafilm" zúčastnili musia byť úplní blázni, keď sa to rozhodli pustiť do kín a vyberať za to od ľudí vstupné. Ja by som sa na to nevydržal druhý krát pozerať, ani keby mi za to platil zlatom. Nevydržal by som už takú kino torturu. Toto je najväčší shit, čo sa kedy na Slovensku natočil. Odpad!(29.9.2011)