poster

Bratislavafilm

Drama

Slovensko, 2009, 75 min

 • Bebacek
  *

  Co jsem si z projekce odnesla? Že Bratislava je "hnusné, vyjebané město", kde každý jen fetuje, chlastá, souloží, přepadává a okrádá ostatní lidi. Prostě samí "motherfukers". Určitě se tam někdy podívám.(26.4.2011)

 • ecceHOMMO
  ***

  Bratislava....bez koruny vo vačku...pre chudákov nič. Pseudomafiáni hor sa do ulíc.....Konečne slovenské dielko, na ktorom sa dá i zasmiať a ktoré kašle na svet ľudí s ružovými okuliarmi......( Vzhľadom na povahu filmu: Nevhodné pre deti!....samozrejme iné je to keď ide o deti ulice.....:O)))(7.1.2011)

 • ivet.ka
  ***

  Zase tak špatné to není, jak by se ze zdejších rozhořčených reakcí mohlo zdát. Docela se mi líbila dokumentární kamera, mafiánská zápletka byla celkově dost přehnaná, ale pořád je to fikční film, který toho snese hodně. Vlaková historka o "vesnickém lojzovi", co jede do velkoměsta byla příjemně nablble milá a na pozadí vlakového vyprávění odehrávající se řež v krutém velkoměstě, působila dost komicky - ale ne škodolibě. Něco o tom, že je život na sídlišti mezi betony a na periferii dost krutý jsem už slyšela v písničkách PSH - no a tady ta nadsázka funguje dost podobně. Trochu "lízlý" Pulp Fiction ve slovenském duchu. Ale režisér filmu rozhodně není bez nápadu, ale tenhle námět je prostě až moc šílený. Jinak technicky skoro nic nevytýkám.(10.9.2013)

 • jaklee
  ****

  Videl som ho v exklúzivnej predpremiere v Trenčíne v rámci festivalu Artfilm.(27.6.2009)

 • Adrian
  **

  Dobojovane a vysledkom je remiza s Velkym respektom. Katastrofa sa nekonala.(13.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace