Bratislavafilm

Slovensko, 2009, 75 min

• boblig

Jednu hvězdu si film zaslouží za ten nechtěný humor. :-) Po umělecké stránce je hodnotnější "ta dojebaná" Kněžna Libuše, jak by řekli hrdinové filmu ...(31.3.2010)

• Adrian

Dobojovane a vysledkom je remiza s Velkym respektom. Katastrofa sa nekonala.(13.1.2010)

• Niktorius

No do psej matere... Slováci se asi chtěji prezentovat světu jako sprostá, primitivní a uhuhlaná hovada i jinak, než prostřednictvím své politické reprezentace. A nebo je celý ten film záměrnou pózou, protože zobrazuje Bratislavu tak, jak ji vidí onen namachrovaný boreček ve vlaku? Sračka je to ovšem tak či tak. ___ LFŠ 2010(27.7.2010)

• spikey1

"Pro všechny kteří nám nevěřili že to dokážeme!" Zní vzkaz mladých tvůrců všem skeptikům, kteří nevěřili, že tento počin dotáhnou do Slovenských kin. Jde o to co tam dotáhli. Kdybych byl mladým klukem co má rád filmy a chce natočit něco o drsném sídlišti, asi bych šáhl po Tarantinovi, pokusil bych se ho vykrást. To se tu přesně děje, bohužel autoři nemají takovou zkušenost s psaním scénáře, budování atmosféry a výpovědi scény, kombinují a kombinují až překombinují co se dá. Nevím jestli se mám smát, i když musím přiznat, že než k smíchu nad vtipností filmu mi bylo do smíchu nad groteskní trapností s jakou mi byly jednotlivé příběhy a hraní herců servírováno.(8.6.2010)

Videl som ho v exklúzivnej predpremiere v Trenčíne v rámci festivalu Artfilm.(27.6.2009)

• - Richard Stanke nahovoril hlas matky volajúcej taxikárovi na začiatku filmu. (toi-toi)

• - Dlho pred uvedením filmu do kín sa dostali na verejnosť paparazzi fotky Zuzany Fialovej, ako šňupe. Novinári ju obviňovali z drogovej činnosti a išlo o veľký škandál. Až keď film uzrel svetlo sveta, ukázalo sa, že Zuzanin argument - bola to scéna z filmu - je pravdivý. (matthew.17)

• - Herec Peter Batthyany nemal s úlohou mafiána žiadne problémy, keďže ju dlhodobo hrával v seriály Mafstory (2006). (toi-toi)