Bratislavafilm

Slovensko, 2009, 75 min

• maxxxim

Ja som videl iba tu a tam pobehujúcu Πču, ktorej by som da lza herecký výkon §.(5.6.2011)

• Havenohome

Čo sa týka vtipných momentov, oproti Lóve je ich tu neúrekom. Tento prvý Kronerov film aj celkovo pôsobí úprimnejšie. Nie je tu ešte tá prílišná snaha urobiť niečo cool žánrové. Keby to celé zostalo v štýle "kamarátskych" vtipných domácich videí, bolo by to zaujímavejšie. Kvalita kolíše podľa talentu herca v zábere a preto sú najlepšie pasáže s Fialovou. V momente, keď chce Kroner fabulovať, dochádza k prvoplánovej trápnosti. Viď pointa filmu (v Lóve to nebolo o nič lepšie).(24.5.2012)

• Marek1991

Som človek, čo nesedí celý život doma na zadku a myslím, že ani väčšina z vás. Toto považujem za maximálne trápny film, maximálne amatérsky a keby som riešil aj hlúposti a vulgárnosti, ktoré na filmoch nemám rád, ale tu vypovedajú o dobe, ľuďoch a mieste, tak je to čistý odpad. Skoro vôbec som sa nepobavil a aj napriek tomu, že tento film bol krátky, pretrpel som si ho až do konca. Súhlasím s užívateľmi tere.z a spikey1. Pre mňa po videní tohto filmu mám pocit, že je to skôr paródia ako dráma. Peter Batthyany a Zuzana Fialová sú maximálne amatérsky v tomto filme a tie dialógy, óch, mám pocit, že väčšina z účinkujúcich ani nie sú herci a režisér Jakub Kroner začal svoju režisérsku a hereckú kariéru trapasom, na ktorý by starý Jozef Kroner asi nebol až tak hrdý ako na Jána Kronera, ktorý skoro nikde nepôsobí amatérsky. Ten, kto dal tomuto filmu viac ako odpad asi nikdy nevidel správanie mafiána, feťáka, či iných indivíduí, ktoré tu prezentujú. Ale nedivím sa, film vznikol v čase 15-20 rokov trvajúcej krízy našej kinematografie, kde chýba originálnosť, všetko prešpikováva komercia, všade veľa amatérstva a výsledkom sú nesledovateľné filmy, seriály a programy.(20.4.2012)

• standsiller

Jakub Kroner vie čo sa okolo neho deje a ako s tým po režijnej stránke narábať. Film pôsobí ako dokumentárny čo celému prostrediu pridáva na autenticite. Je to film " o nás pre vás " ale dehonestujú to mnohí herci a zároveň postavy, pretože ich motivácie sú v prevahe prípadov slabé. Jakub Kroner je ale ročník 87 a film je z roku 2009 , takže dobrý štart.(10.4.2015)

Neurazí a nenadchne. Herci aj neherci sa snažia a až na Čistehochova, ktorý si strihol rolu retarda, znejú v rámci možností uveriteľne a prirodzene. Tri hviezdičky a 4 eura v kine beriem ako podporu slovenského filmu.(24.8.2009)