Bratislavafilm

Slovensko, 2009, 75 min

• Mistickzz

Ono to ani nebolo až také zlé ako som čakal. Je pravda, že niekedy som si z tých dialogov trhal vlasy a bolo mi fakt nepríjemne a kamera niekedy stála za starú belu tak na slovenské pomery a keď si zoberieme, že ide v podstate o amatérsky film, tak to bolo celkom ok. 40%(20.7.2011)

Zaujímavé, surové, a hlavne-žiadna škatuľka.Dejová os filmu á la Inarritu, avšak v nekonvenčnom obale.Cez to všetko to, ale zaberá, pretože Bratislavafilm je určitým mementom doby.(10.4.2012)

• tom88

Takýto srák sa u nás natočí a ešte ho šupnú aj do kín. Hanbím sa ak to videl hocikto v zahraničí a myslím tým aj v susednom Česku. 15%(11.7.2015)

Bratislava....bez koruny vo vačku...pre chudákov nič. Pseudomafiáni hor sa do ulíc.....Konečne slovenské dielko, na ktorom sa dá i zasmiať a ktoré kašle na svet ľudí s ružovými okuliarmi......( Vzhľadom na povahu filmu: Nevhodné pre deti!....samozrejme iné je to keď ide o deti ulice.....:O)))(7.1.2011)

• Bebacek

Co jsem si z projekce odnesla? Že Bratislava je "hnusné, vyjebané město", kde každý jen fetuje, chlastá, souloží, přepadává a okrádá ostatní lidi. Prostě samí "motherfukers". Určitě se tam někdy podívám.(26.4.2011)

• - Richard Stanke nahovoril hlas matky volajúcej taxikárovi na začiatku filmu. (toi-toi)

• - Zuzana Fialová vo filme požíva biely prášok, v skutočnosti išlo len o práškový cukor. (R4D0)

• - Prevažná časť filmu sa odohráva na najväčšom slovenskom sídlisku Petržalka. (R4D0)