Bratislavafilm

Slovensko, 2009, 75 min

Celkom dobré. :) Petržalka jede nejen ve fotbale. :D Takový Pusher zo Slovenska.(8.12.2011)

• tere.z

„Film, ktorý sa na nič nehrá.“ zní slogan. Tak můžu říct, že tento film si hraje na úplně všechno. Na drsnou výpověď z bratislavského sídliště, na přirozené herecké výkony, na realistickou kameru, na parádní hláškovitou zábavu a pořádný vhled do problematiky v jednom, na cool film. Nic z toho se bohužel nekoná. Za snahu a pár jakž takž vtipných scén jedna hvězdička.(3.4.2010)

• Almásy

jedna hviezdička by mohla byt este za zuzu ktorá si celý čas robí brutálnu piču zo všetkého. ináč, akože ja som čakal že to bude pruser, ja som nesiel s ocakavanim nic ineho... ale takuto katastrofu som naozaj ani v najhorsom sne necakal. ked sa moze dostat do kin takto technicky NEDOKONCENY film (tie postsynchrony ma zabili...) tak to nie je obraz doby ale produkt doby. ja sa nehrám že žijem v nádhernej bratislave, ale pokial si mam pozriet film o kritike spoločnosti, tak to bude radšej americká krása. a pokiaľ sa má kinematografia uberať týmto smerom a pokiaľ sa majú peniaze dávať takýmto tímom, tak potom R.I.P. slovenský film.(19.8.2010)

Zaujímavé, surové, a hlavne-žiadna škatuľka.Dejová os filmu á la Inarritu, avšak v nekonvenčnom obale.Cez to všetko to, ale zaberá, pretože Bratislavafilm je určitým mementom doby.(10.4.2012)

• nascendi

"Bratislavafilm je hraný dokument o dobe ktorý vystihuje, život v súčastnosti". Považujem za úplne vylúčené, aby distribútor napísal tento oficiálny text inak, ako v stave úplnej opitosti alebo pod účinkom drog.(6.8.2012)

• - Zuzana Fialová vo filme požíva biely prášok, v skutočnosti išlo len o práškový cukor. (R4D0)

• - Dlho pred uvedením filmu do kín sa dostali na verejnosť paparazzi fotky Zuzany Fialovej, ako šňupe. Novinári ju obviňovali z drogovej činnosti a išlo o veľký škandál. Až keď film uzrel svetlo sveta, ukázalo sa, že Zuzanin argument - bola to scéna z filmu - je pravdivý. (matthew.17)

• - Film si prišlo do slovenských kín pozrieť 61 039 divákov. (Raccoon.city)